ovidiu

27-29.07.2012 - Întâlnirea Ciclism.ro

430 posts in this topic

Tradiția va fi respectată și in 2012. Ultimul weekend din luna Iulie va fi weekend-ul Ciclism.ro.

Locația rămâne aceeași, la ieșirea din Cârțișoara spre Transfăgărășan.

Plecarea va fi la ora 11 în data de 28.07.2012

Referințe:

Întâlnirea Ciclism.ro 2011

Întâlnirea Ciclism.ro 2010

3

La fix. Daca mai intirziai cu o saptamina o ratam anul asta.

0

Cat e inscrierea?

Marcajul e bun?

Pachet de start este?

>:)

5

Braşovenii vor pleca mai devreme pentru amenajarea locului de campare. Ne vom asigura că vom ajunge astfel printre primii la dozatorul de bere, cazanul lui Oreste şi corturile bucureştenilor (unde se ţin nişte chefuri super). Din timp vom veni pregătiţi cu "ceva apă de foc" să-l mituim pe Cumnatu' să lase portavocea deoparte şi vom instala o tarabă pentru cei care nu reuşesc să întrunească condiţiile de postare pe marketplace. :-

4

Sper sa fiu si eu acolo anul acesta si sa fim cat mai multi ;)

0

@Kriss , apa de gura zici !? :))

tare , mi-a placut treaba asta : ".... şi vom instala o tarabă pentru cei care nu reuşesc să întrunească condiţiile de postare pe marketplace" =))

2

Braşovenii vor pleca mai devreme pentru amenajarea locului de campare. Ne vom asigura că vom ajunge astfel printre primii la dozatorul de bere, cazanul lui Oreste şi corturile bucureştenilor (unde se ţin nişte chefuri super). Din timp vom veni pregătiţi cu "ceva apă de foc" să-l mituim pe Cumnatu' să lase portavocea deoparte şi vom instala o tarabă pentru cei care nu reuşesc să întrunească condiţiile de postare pe marketplace. :-

Mare domn!!! promit ca nu mai pun mana pe ea anul asta 8-> !

@MBZ - "Pachetul de start" contine pastrama, apa de foc, cipurile de la Ovidiu - NO CIP-NO TIME!!!

Cu siguranta o parte din Drink Team va fi de joi acolo!

0

poate viu poate nu :(

Hai mai MasterChef, tocmai tu sa nu vii? Pai cine mai baga, scoate??

L.E.-Nu mai vrei ciuperci la gratar? :-W

0

Daca va fi cald e clar ca berea e la putere si nu vinul (desi si spritul rece e bun).

Deci, ce a vrut sa spuna animaloo "poate vin poate bere"

1

animaloo nu vine că s-a combinat la concurs. am auzit eu o bârfă.

0

Salutare. Sunt relativ nou pe forum si as dori sa stiu ce presupune intalnirea ciclism.ro? Ceva cazare organizata? E doar pentru cursieristi? Se urca pe Trans? Please share.

1

Salutare. Sunt relativ nou pe forum si as dori sa stiu ce presupune intalnirea ciclism.ro? Ceva cazare organizata? E doar pentru cursieristi? Se urca pe Trans? Please share.

Vezi c-a dat Ovidiu niste link-uri in primul post. Citeste-le si pregateste-te de venit.
0

Mare domn!!! promit ca nu mai pun mana pe ea anul asta 8-> !

Da' nu tre' sa pui mana. Gura da! facem un sistem cu pai si-ti dam noi, fara sa pui mana, "pinie"?
1

Cumnate, sa nu uiti portavocea acasa

Si Ovidiu, un pic de slaninuta ca face bine.

Gasca din Pitesti va va onora cu prezenta si de data asta.

2

Cumnate, sa nu uiti portavocea acasa

Si Ovidiu, un pic de slaninuta ca face bine.

Gasca din Pitesti va va onora cu prezenta si de data asta.

@Vgeorge - portavocea era a Ioanei, eu doar am respectat instructiunile de a aduna lumea la bere si lemne de foc, numa ca m-am facut eu foc cu ""apa de la Kriss si gasca din BV):)

@sisu27 - ingenios, tre pus in practica:))))))

0

Bun atunci,

Iti aduc eu o portavoce

1

Bun atunci,

Iti aduc eu o portavoce

Daca pui linga ea si niscaiva "apa" cred ca facem un foc.... :-bd
0

Kriss, sper ca anul asta sa nu mai stea lumea cu ochii pe vreme ( apropos Ovi - unde e METEOROLOGUL DE SERVICIU???) si facem si marketplace la fata locului: bere, mititei, pastramioara,tocanita de ciuperci de la Teamplus, bucatareasa de Animaloo speram sa ne incante cu ceva bun...deci, liber la distractie 8->
0

Lasati pachetele, berea si alte nimicuri eu vreau 2 fete (pentru ca pot :))) cicliste sau nu.

Multumesc!:P

0

Salutari - din Arad

O sa facem tot posibilul sa ne alaturam si noi(cu familia), pentru prima oara.

Din motivele aflate intre paranteze o sa cautam un loc mai retras, la marginea..plutonului - fetita va avea doar 3 ani si cateva zile la acea data.

Sa ne vedem cu bine!

0

Sper sa fiu prezent. Si daca ninge voi urca.

0

Lasati pachetele, berea si alte nimicuri eu vreau 2 fete (pentru ca pot Imagine postată) cicliste sau nu.

Multumesc!Imagine postată

tocmai pentru ca poti, fa-ti singur rost de ele Imagine postată

3

Eu m-am referit la niste fete in varf de catarare pentru motivarea amatorilor ca mine care nu au urcat niciodata pe Transfagarasan dar ma rog ... ai fost amuzant :)

0

Eu mi-as dori mai multe dozatoare de bere sa nu se mai faca coada si un ceaun mai mare sa manance mai multa lume din shaorma lui Oreste :)

In rest, sa ne vedem sanatosi ca in fiecare an din 2009 incoace.

0