buchter emil

COLNAGO Fan Club

116 posts in this topic

avand in vedere ca sunt multi pasionati de biciclete COLNAGO ,si este pacat sa nu vedem si noi ce modele au baieti ,vechi si noi. Eu ma chinui sa pun un colnago super 91 la punct ,dar este foarte greu ,deoarece costa mult. M-AI am nevoie de un schimbator de spate de 9 si ar fi oarecum gata. PANA ATUNCI HAI SA VEDEM DESPRE PARERILE VOASTRE SI EVENTUAL NISTE POZE

0

[ATTACH=CONFIG]16743[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16744[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16745[/ATTACH]un colnago MEXIC 1972 care ramane cred o bijuterie de 24 de carate

0

[ATTACH=CONFIG]16746[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16747[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16776[/ATTACH]sau poate va place colnago green edition,sau un colnago dream un model aluminiu mai recent

Edited by buchter emil
0

[ATTACH=CONFIG]16778[/ATTACH]si un colnago super 91 pe care il am eu [nu este ready] dar al meu este pe rosu complect

0

Sunt superbe. Din cate am inteles te ocupi (si) cu restaurarea de biciclete. Ce modele ai reconditionat pana acum?

0

Hopaaa,e groasa treaba,le ai pe toate acasa ?!

Superbe,absolut superbe !

Maine bag si eu poze cu calutul meu,nu e pur sange ca ale tale,dar e Colnago,pe Record si Super Record :)

Cate beri ma costa sa-mi arati frumusetile alea ?:)

0

FRATILOR DE UNDE SA LE AM ,POATE IN VIS . AM UN COLNAGO SUPER 91 ROSU ,IAR CELELALTE MODELE LE-AM EXPUS CA SA DISCUTAM SA ADMIRAM E.TC. AM GASIT PE NET SI AM ZIS CA VA FACE PLACERE SA NE UITAM IMPREUNA

MII DE SCUZE DACA AM GRESIT ,SI basso BAGA CALUTUL TAU DESI PARCA AM VAZUT LA GALERIA CURSIERELOR CALUTI TAI . AM CUMPARAT SI CHEIE PENTRU RINGLOCK ,NU MAI UITA CU FRANELE [DAU O BERE BUNA ]

0

[attach=config]16813[/attach][attach=config]16812[/attach]asta este colnago care il am ,si nu este complect ,nu de alta dar vin hoti si cauta toate bijuteriile ale si mai iau si o bataie buna de pomana [ glumesc ]

0

[ATTACH=CONFIG]16819[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16818[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16817[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16816[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16815[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]16814[/ATTACH] tot un colnago master 152 din pacate nu stiu ce editie este si AN ...fratilor nu sunt ale mele ,le expun sa ne clatim si noi ochi cu ele

0

Domnu' Emil nu cumva ai si un Colnago Ferrari Edition in colectia dumitale ?

0

REPET copii in afara de colnago super 91 culoarea rosie ,nu am nici o bicicleta colnago . LE-AM GASIT PE NET si sa discutam si sa ne clatim ochi. Nu de alta dar vin hoti degeaba in casa . Referitor la COLNAGO FERARI EDITION stiu ca E. colnago a facut cuplaj cu FERARI si materialele folosite sunt carbon . Zilele astea o sa pun o poza si cu aceste biciclete

0

Colnago Leonardo da Vinci

Imagine postată

Imagine postată

Daca e cineva interesat e de vanzare pe Ebay cu 15 mii de dolari.

0

Colnago Leonardo da Vinci

Imagine postată

Imagine postată

Daca e cineva interesat e de vanzare pe Ebay cu 15 mii de dolari.

0

unde ai gasit bijuteria asta ,astai bicicleta sa dormi cu ea in pat . Ma gandesc ce departe suntem de un trai adevarat ,desi cred eu ca si pentru straini NU ESTE CHIAR CHEAP

1

unde ai gasit bijuteria asta ,astai bicicleta sa dormi cu ea in pat . Ma gandesc ce departe suntem de un trai adevarat ,desi cred eu ca si pentru straini NU ESTE CHIAR CHEAP

0

W.O.W,Colnago asta chiar ca e bijuterie.Ar fi pacat de ea sa pateasca ceva,ar trebui folosita ca exponat./:)

0

W.O.W,Colnago asta chiar ca e bijuterie.Ar fi pacat de ea sa pateasca ceva,ar trebui folosita ca exponat./:)

0

Desi sunt un fun adevarat al bicicletelor COLNAGO totusi constat ca in ultima perioada in marile concursuri marca COLNAGO nu prea este in competiti ,desi faima nu se discuta eu personal am remarcat o mare diferenta de acum sa zicem 20 de ani cand COLNGO SI OARECUM BIANCHI NU DISCUTAU CU ALTE FIRME . Acum se pare concurenta a scos la iveala si alti monsti sacri SI IN FINAL AM PUS O POZA CU DE ROSA TOT DIN STEEL CARE ESTE TOT O BIJUTERIE ITALIENEASCA[ATTACH=CONFIG]16995[/ATTACH]

0

Desi sunt un fun adevarat al bicicletelor COLNAGO totusi constat ca in ultima perioada in marile concursuri marca COLNAGO nu prea este in competiti ,desi faima nu se discuta eu personal am remarcat o mare diferenta de acum sa zicem 20 de ani cand COLNGO SI OARECUM BIANCHI NU DISCUTAU CU ALTE FIRME . Acum se pare concurenta a scos la iveala si alti monsti sacri SI IN FINAL AM PUS O POZA CU DE ROSA TOT DIN STEEL CARE ESTE TOT O BIJUTERIE ITALIENEASCA[ATTACH=CONFIG]16995[/ATTACH]

0

Daca deschizi Ebay si selectezi,la capitoul biciclete,"price,highest first",pe primul loc e aia cu coburi Chanel si a doua e acest Colnago.Sau scrii direct la cautare Colnago si le vezi pe toate.
0

Daca deschizi Ebay si selectezi,la capitoul biciclete,"price,highest first",pe primul loc e aia cu coburi Chanel si a doua e acest Colnago.Sau scrii direct la cautare Colnago si le vezi pe toate.
0

o sa ma uit negresit ,mersi

0

o sa ma uit negresit ,mersi

0

Felicitari pentru ideea fan clubului Colnago.Am sa postez si eu in seara asta cateva poze cu batranele mele doamne.Numai bine !

0

DANELIUC te asteptam cu pozele promise si eventual si niste date tehnice anul de fabricatie e.t.c

0