ovidiu

CCTS - Geiger Team Sibiu

24 posts in this topic

Geiger Team Sibiu este o echipa de amatori care a crescut de la an la an si care a reusit sa adune in randurile ei elita ciclismului din Sibiu.

In ultimii ani ciclistii de la Geiger Team au fost prezenti pe podiumul tuturor competitiilor importante de MTB.

La ora actuala Geiger Team are urmatoarea componenta:

1.Curuta Anda

2.Zeicu Andreea

3.Nedelcu Ioana

4.Ianos Andrei

5.Oprea Tudor

6.Kovacs Robert

7.Tanase Ovidiu

8.Carciag Andrei

9.Sangatinean Olimpiu

10.Stanciu Costel

11.Gandila Fabian

12.Sarosi Francisc

13.Tipurita Mihai

14.Geduzzi Ulisse

15.Simen Ovidiu

Incepand cu luna iunie echipa Geiger va reincepe iesirile zilnice. Persoanele din Sibiu care sunt interesate de antrenamente alaturi de noi sunt invitate sa participe(detaliile vor fi publicate in curand).

0

pai asa mai ovidiu , era si timpul sa avem si noi ceva iesiri mai organizate

0

Felicitari, chiar sunteti o trupa pe cinste.

0

Sunteti o super echipa, imi place de voi, mai ales de nr 6!:))

0

Si eu care credeam ca iti place de nr2 sau 1 dar se pare ca m-am inselat,narcisistule:))

0

...propun ora 18.00 pt. antrenamente , cu intalnire la sala Transilvania , zilnic .

PS : la trei absente nemotivate , 20 de flotari cu mainile la ceafa ...

0

Mai mai da vad ca v-ati facut echipa .Locuri limitate sau se accepta si reveniri in lot ? Nu de alta dar mai am inca multe de dovedit MUWAHAHAHAHAHA !!! Deci spuneti voi ca zilnic la sala transilvania la oraq 18:00 .Este perfect pentru mine.Dar azi eu ies mai repede pentru ca la 18:45 sunt la Fleaca la control sa-mi vada genunchele.Controlul de 18 luni este necesar .Oricum o sa fie o placere sa ma dau cu voi .

0

mai oameni buni voi ati zis de intalniri . eu tot ies si nu vad pe nimeni sa pedaleze .. wtf ?

0

Tu nu iesi pe unde trebuie:)

0

@dani00

Cred ca doamna Fleaca e o formulare mai potrivita.

Intamplator o cunosc domna la care faci referire, am fost coleg cu fiica dansei, so mind your language!

0

@dani00

Cred ca doamna Fleaca e o formulare mai potrivita.

Intamplator o cunosc domna la care faci referire, am fost coleg cu fiica dansei, so mind your language!

keep cool dude ! radu fleaca - doctor ortoped din sibiu ! :))

0

Salutare,

sunt nou pe forum si relativ nou printre biciclisti. Mai exact de vara trecuta m-am apucat de pedalat. Am mai pedalat eu cu 15-20 de ani in urma, dar nu se pune ....

Ma pasioneaza in special iesirile pe la munte, padure, etc.

Mai primiti membrii in club? Eu as fi interesat, impreuna cu fiul meu de 9 ani - aproape.

0

Salut Bogdan.

Clubul nostru este format din prieteni. Persoanele care au vrut sa intre in club au participat la cateva concursuri alaturi de noi, au inceput sa iasa si la antrenamente cu noi, iar calitatea de membru a venit de la sine. Cam acelasi lucru trebuie sa il faci si tu.

0

Ok. Deja m-am inscris la concursul din august, la sectiunea Family. Atunci urmeaza sa ne cunoastem acolo... Multumesc.

0

Salut ! Mă numesc Cristi am 17 ani sunt din Avrig , la 27 de km dinstantă de SB. sunt asa de interesant de ciclism in ultima vreme , dar pacat ca nu am bicicleta, dar am strans cativa banuti vara asta si vineri urmeaya sa îmî iau una ... aş vrea să ne cunoastem mai bine . eu fac scoala in sibiu . la energetic sunt pe clasa a 10 . azi m-am inscris si eu ... as vrea prima data sa ne cunoastem mai bine eu pot sa vin in sb primadata cu trenu si la urma dupa cateva antrenamente o sa vin pedaland Imagine postată.. vreau id voastre daca nu, bagatil pe al meu in lista dar sa îmi spuneti ca sunte de aici ca mi+am lasat id pe mai multe siteuri si nu stiu de unde apare câte unu in lista..

0

Geiger Team Sibiu este o echipa de amatori

Aud ca v-ati afiliat la FRCT :D

Ne vedem la Turul Sibiului ;)

0

Clubul Procycling este afiliat si Geiger este sponsorul clubului. Procycling este un club infiintat de Tudor Oprea si nu are nimic de a face cu Club Ciclism si Triatlon.

Probabil o sa te vezi cu baietii in cursa si cu mine mai pe seara, la o bere.:)

0

Eu vreu sa ma vad cu ...:

1.Curuta Anda :rolleyes:

2.Zeicu Andreea :rolleyes:

3.Nedelcu Ioana :rolleyes:

2

si cu 4. Facaletul :D

2

Este foarte pacat ce se intampla in tara noastra cu sportivii care activeaza la cluburi.

1

Este foarte pacat ce se intampla in tara noastra cu sportivii care activeaza la cluburi.

asa e ... daca si sportivii au ajuns sa fie folositi la spalat de bani.

3