All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. ciomby

tot de la iutub, unul tehnic doar de 2 minute:
  3. Today
  4. gabinicola

Da. Cand vizualizezi cosul nu apare, dar cand dai Go to checkout sa finalizezi comanda, apare si discountul.
  5. LucianLS

Apare chiar la sfarsit:
  6. zzb3ng

Salut, multumim tare mult ca ne-ai zis de cainii de aici, nu stiam nimic de turma de cai. Sper sa nu ai nimic rupt si sa te faci bine. Multa sanatate.
  7. danygrama

Am intrat in aceasta dimineata si nu mai apare promotia cu transportul gratuit. Cred ca doar pentru sambata a fost valabil.
  8. mumus

Postasul era in ultima zi de serviciu, dupa 35 de ani de adus posta in acelasi cartier.. La prima casa a fost intampinat de membrii intreagii familii care l-au felicitat si i-au daruit un cadou. La a doua casa a fel.. La a treia la fel. Si asa mai departe... La ultima casa i-a deschis o femeie superba goala pusca. L-a dus in dormitor, unde i-a oferit cea mai tare partida de sex. S-au dus in bucatarie unde ea ii pregatise un mic dejun imens. In timp ce manca el observa o bancnota de un dolar pusa pe masa.. - Pentru ce-i dolarul ? - Pai, spuse ea, ieri i-am spus sotului ca azi te pensionezi si ca ar trebui sa facem ceva frumos pentru tine si el a zis: "Fuck him, give him a dollar". Micul dejun a fost ideea mea...😂😂😂
  9. Mookyama

Salut, mi-ai trimis mesaj ca te retragi din comanda din cauza zonei de livrare, asa ca nu am mai tinut cont ca ai dori ceva, nici nu mi-ai comunicat ce ai dori pana la finalizarea perioadei stabilite cu ceilalti colegi pentru a incheia comanda. Imi pare rau, dar comanda s-a dat. Comanda s-a deschis de ceva vreme buna, se putea preciza situatia in care te afli intr-un PM, in timpul util, si sunt sigur ca se gasea cumva o solutie. Cu ce pot sa te ajut eventual, pe tine si pe un alt coleg care mi-a trimis PM, caruia, desi i-am zis de 2 ori ca e inchisa comanda, a sarit peste mesajul respectiv, este sa le dau un email si sa intreb daca mai accepta produsele voastre in comanda, cu conditia sa fie pe stoc si ca nu vor intarzia comanda pentru ceilalti colegi.
  10. Yesterday
  11. nikki

Mă duc la cumpărături pe raftul din spate al ebike-ului meu. foarte convenabil, mai ales pentru distanțe scurte, care poartă mici pungi de cumpărături. îmi puteți vedea ebike-ul aici. Mi-a fost foarte greu să cumpăr cu mașina pe străzile aglomerate ale Bucureștiului. soția mea mă trimite întotdeauna la supermarket și se plânge că „de ce ai întârziat atât de mult?” așa că am cumpărat un ebike pentru a mă salva de probleme. sunt un tip englez căsătorit cu femeie română.lovely
  12. ciomby

pentru relaxare de la iutub: https://youtu.be/NsFn5Uib0Mc
  13. Oare o fi o limita intre parcele sau e urma tractorului, cararea aia? oricum destul de curata, deci folosita.
  14. freetools

Sa dat comanda? Dar ori e cineva in zona Tineretului să îmi ia comanda ori ne vedem la o gura de metrou Nu vreau sa fac efort mult incerc sa rezolv o problema de sănătate fara operatie. Eu vreau asta https://www.bike24.com/p2290619.html
  15. Last week
  16. EusuntCristian

Ce bun e omul ăsta!
  17. gabinicola

weekendul asta pe bike-components e transport gratuit la o comanda de minim 50euro. Am postat si la Discounturi sa vada cat mai multa lume. Enjoy!
  18. gabinicola

weekendul asta pe bike-components e transport gratuit la o comanda de minim 50euro
  19. Pe dealul Steluţa din nordul Clujului; în centru-dreapta celebra pădure Hoia-Baciu.
  20. IonutA

Salut, Mâine pedalez până la mare (Mamaia). Dacă se hotărăște cineva în ultimul moment aștept un semn aici și discutăm detaliile. Numai bine! Adrian
  21. pe mine m-a impresionat plăcut înălțimea porumbului !
  22. Invitat special

N-as folosi cuvinte asa dure. Dupa cum s-a vazut ulterior oamenii vor rezolva problema. *nu stiu de ce nu s-a facut "merge" la postari si apar separat...
  23. Invitat special

Si eu activez in comertul online si dupa mii de comenzi procesate pot sa va garantez ca mai devreme sau mai tarziu, oricat de atent ai fi, tehnologia sau atentia angajatului da gres. Totul se reduce la procentul acestor erori si rapiditatea rezolvarii. Si noi am trimis la adresa de strada corecta dar in alt oras, produs de alta culoare, colet cu ramburs cand deja fusese platit cu cardul, mai putine bucati decat se comandasera etc. In general, in cazul nostru, oamenii au fost destul de intelegatori dar ce e drept nu a trecut mai mult de 1 zi lucratoare pana sa preluam situatia. Nu mai demult de o luna doua, am dat o comanda la bike24 cu niste baieti de aici si coletul a stat in Pending o saptamana, dupa care le-am scris si au recunoscut ca dintr-o eroare a tehnologiei coletul era marcat ca shipped in sistemul lor si loc de 5-6-7 zile, ne-a ajuns coletul in 2 saptamani.
  24. Cu greu, abia astazi mi-au trimis o confirmare ca au gresit si am primit eticheta pentru a trimite inapoi seaua.
  25. Doar mie mi se pare ca ghidonul e de partea gresita a furcii?
  26. Duno

Domnule, din nou ai dreptate , deocamdata dumneata si "vocea cealalata" ati castigat prima runda , sper sa rezist mai mult atacului gramajelor. Sunt curios ce-o sa gasesc la Bitacolor . Am sa continui lupta cu kilele personale si aman fandoselile .Multumesc pentru lamuriri si sper sa ne mai "citim" .
  27. Invitat special

Una peste alta sa iti mai zic una invatata din scurta mea experienta: omul castiga cursele si urca muntii, nu bicicleta.
  1. Load more activity
  • Newsletter

Want to keep up to date with all our latest news and information?
    Sign Up