ovidiu

Recomandat Ciclism.ro - 06.11.2011 - Arges Autumn Race

Recommended Posts

Era sa uit...

Daca a PIERDUT cineva un BIDON ISOSTAR negru cu galben sa stie ca e la mine. A fost lasat pe una dintre mesele de la terasa Ursus. Dati PM.

hehe!E al meu.Deja imi luasem gandul de la el.Meriti o bere.

am pierdut o pereche de ochelari SH+ negri, daca cineva i-a gasit ........doresc sa intru din nou in posesia lor :D

cristianjidovu@yahoo.com

multumesc

iata si filmarea, concurentul 22 de la 100 minute, primele 2 tururi sau cel putin momentele cele mai interesante, consider util pentru cei care vor sa vada cum e un XC a la Arges :)

link catre filmul din utube:

• Upvote 2

Foarte tare, din prima mi-am dat seama ca sunt unii de canta pe la nunti. Ca pana sa inceapa premierea, deja cautam plicuri sa punem cadourile.

• Upvote 1

La minutul 8 apar si eu :D

Este clar ca si tehnologia ne ajuta foarte mult, dar iscusinta in arta fotografica a multora dintre cei ce au avut placerea de a surprinde momente unice la AAR 2011 si-a spus cuvantul. Nu vreau sa dau nume, dar este o adevarata delectare sa privesc miile de poze facute de voi, clar, din pasiune. Majoritatea au profitat de meniurile pline de optiuni ale DSLR-urilor si chiar au surprins pana la cele mai fine detalii expresivitatea concurentilor, avand in background mirificul peisaj al frunzelor multicolore ce alcatuiau tabloul toamnei. Superb.

Si ptr ca nu aveam ce face, am selectat pozele concurentilor in ordinea numerelor de concurs. Asa o sa va fie mai usor sa va gasiti. Sper ca nu am ratat pe nimeni.

https://picasaweb.google.com/104093631010749987001/20111106ArgesAutumnRaceParticipanti

Numarul 219 iti multumeste mult

Poze de la Start si Premiere:

https://picasaweb.google.com/104093631010749987001/20111106ArgesAutumnRaceStartPremiere

Si ptr ca nu aveam ce face, am selectat pozele concurentilor in ordinea numerelor de concurs. Asa o sa va fie mai usor sa va gasiti. Sper ca nu am ratat pe nimeni.

https://picasaweb.google.com/104093631010749987001/20111106ArgesAutumnRaceParticipanti

si 210 iti multumeste

De departe unul dintre cele mai frumoase concursuri la care am participat anul acesta ... si cand ma gandesc ca aproape agatasem bicicleta in cui pentru iernat ... Totul a fost la superlativ: vremea, traseul, anturajul, spectacolul de la final si nu in ultimul rand, buchetul de flori de la premiere.

Felicitari organizatorilor si maxime multumiri si complimente fotografilor pentru treaba pe care au facut-o pentru concurs.

P.S. Desi am dat doar sase ture m-am regasit in peste 100 de poze! WOOW!

Ioana,iti multumesc pentru poze!Numarul 3... ;) dar le multumesc si celorlalti care au facut poze.

Nu-i asta, era altu' mai rau.

la nicio o alt coborare nu am avut retinerile pe care le-am avut la "tobogan" - ultima coborare, aia cu radacini, am coborat-o fara sa stau la discutii, ca si prima coborare, cea care se termina cu santuri :P.

Cat traim invatam.

Doua denumiri am invatat si noi organizatorii de la voi. 'Banana' si 'Topogan' :)

P.S. Acum inteleg de nu ati vazut chicken-run-ul, era in stanga 'bananei' la 90 de grade.

P.S. Acum inteleg de nu ati vazut chicken-run-ul, era in stanga 'bananei' la 90 de grade.

Sau poate nu l-au vazut din cauza efectului de turma ;)

pozele cu sariturile sunt fantastice..de cand le asteptam :))

nu mai imi aduceti aminte de tobogan...pe 1 decembrie sunt din nou in pitesti si imi iau si bicicleta cu mine..poate imi fac curaj :)))

Cat traim invatam.

Doua denumiri am invatat si noi organizatorii de la voi. 'Banana' si 'Topogan' Imagine postată

banana cred ca eu i-an zis aci pe forum insa de la voi am auzit termenul, la recunoastere (sau ma rog, de la cineva din grupul ala :-?)

Ziceam ca meritul este 100% al fotografilor,puteam sa sarim noi si in git...daca nu erau ei pe faza sa ne pozeze...asa, avem si noi cui sa ne laudam,prietenilor,amantelor,nevestelor si de ce nu,"poporului biciclar anonim" care nu e asa de "faimos" ca noi. Sa la multumim inca odata fotografilor care au cam inghetat asteptind sa ne prinda in sarituri

Guest
This topic is now closed to further replies.