Sign in to follow this  
ovidiu

Intrebari/Raspunsuri- Team Manager TDF

Recommended Posts

din ultimele stiri se pare ca in cursul zilei de maine se vor afla cei 58 de ciclisti implicati in scandalu de dopaj din Spania. Daca printre ei se numara si ciclisti care iau startul la turul frantei ei vor fi exclusi.

Asa ca incercati maine sau sambata dimineata sa intrati pe net si va verificati echipele sa nu aveti surprize majore.

Noroc, pentru cei care nu au jucat manager pe timpul lui Lance si au obiectii in privinta preturilor, le pot spune ca Lance costa 600.000 cel putin in 2005.

Numa bine.

voi cine credeti ca va castiga prologul,ITT 7 KM???

eu zic ca Jan,de fapt,vreau ca el sa castige,dar nu stiu,daca o va face probabil,ca va castiga,ca si in giro,savoldeli

voi cine credeti ca va castiga prologul,ITT 7 KM???

Mã bucur cã va începe TDF.

BAFTA tuturor participantilor la concurs. Mihai

Ionut taica...piratul nu este boss-ul pe aici http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif. De fapt nu exista nici un boss.

Eu zic ca nu este deloc naiv si daca bagi o jumatate de ochi macar pe niste pagini de stiri, o sa citesti o gramada de stiri in care Ullrich este prezentat ca si suspect in "Operatiunea Puerto".

Eram convinsi 99% ca nu se va lua masura excluderii nimanui(Echipa Astana Wurth va participa la TDF) dar piratul a pus raul in fata si a atras atentia celor care il aleg pe Ulle in echipa ca daca acesta va fi eliminat vor fi nevoiti sa aleaga un alt ciclist(si trebuie sa faca asta in timp util).

Eu zic sa o lasi mai moale la faza cu naivitatea pentru ca piratul te cam mananca pe paine cand vine vorba de ciclism(no offence).

Eu propun sa terminati cu acest gen de comentarii si sa va vedeti de echipe la team Manager.

bafta

Au fost alcatuite 53 de echipe pana in acest moment.

Va rugam sa va alegeti ciclistii. Nu vrem sa intrati in perioada de penalizari.

Succes

Deocamdata este 99.9% sigur ca Ullrich si Sevilla nu vor luat startul in turul Frantei, acest lucru a fost declarat chiar de purtatorul de cuvant al echipe T-Mobile.

n-as spune ca e asa de incredibil era de asteptat.... sunt curios sa vad daca i se va face loc cuiva la fel ca in 99.

Poate ca era de ashteptat, dar ma surprinde faptul ca astfel de decizii sunt luate sau cel putzin anuntzate in ultima zi...

Un tur fara Ulle nu mai prezinta interes. Ce magarii, macar trebuiau s-o faca dint timp, adica din Giro, cand aparusera primele informatii, nu cu 24h inainte de inceperea turului. Pacat..

Dupa plecarea lui Ulle, eu vreau sa-mi schmib echipa din temelii la Manager. Asteptam cu totii anuntul final cu lista definitiva.

Incredibil....eu nu sunt socat :D

DA INCREDIBIL!!E ceva unic in istoria ciclismului ..un astfel de anunt in ultima zi e penibil!!!!!....ovidiu te astept oricand sa vedem cine stie ce este ciclismul si cu ce se mananca...cat despre pirat tot respectul a intuit el ceva!!!

am citit pe eurosport ca si basso e pe acea lista el de ce nu a fost inca suspendat eu cred ca bjarne riss stie el de ce nu il suspenda inca

Stati linistiti, nici Basso nu va lua startul si niciun ciclist prezent pe lista aia de 58. Diferenta e ca pe Ulle l-a suspendat propria echipa, lui Basso ii va interzice conducerea TdF sa ia startul.

acum nici nu mai conteaza,cine participa si cine nu,macar turul sa se desfasoare,ca cine stie ce idee le mai vine,sa anuleze turul,doamne apare si pazeste,ar fi interesant(in privinta managerului)un tur fara basso,jan si mancebo

P.S.sper ca preturile celor de 300,400 si 450 sa nu mai creasca,oricum,ce ve-ti decide,nu voi comenta si voi participa la manager

o lista mai mare este pe www.cycling4all.com totusi nu este nimic oficial

Dintre numele mari Basso Mancebo Menchov, Botero, ambii Gutierez

multumesc pt.cine are card visa electron de la bcr sau ing si vrea sa parieze pe tdf si nu numai si sa primiti si bonus 20 euro 1 trebuie sa nu fi avut niciodata cont pe www.gamebookers.com 2.trebuie sa intrati aici www.betmania.ro apoi click sus dreapta pe acel banner www.gamebookers.com selectati steagul romaniei faceti cont introduceti 20 euro,de ce 20? pt.ca trebuie sa pariati minim 20 de euro pt.a primi acel bonus,pariati pe un eveniment cu cota de cel putin 1.60 si fie ca va iese pariul fie ca nu,primiti bonus 22 de euro deci 20 +cota 1.60 adica 12 euro +bonus 22 =54 adica aproape 2 milioane va spun si voua pt. ca am vazut niste cote bune pe tdf de ex:castigator prolog d.zabriskie cota 2.00 paolo savoldelli cota 17.00 belea nu?

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this