Sign in to follow this  
ovidiu

Intrebari/Raspunsuri- Team Manager TDF

Recommended Posts

Din pacate la fel ca in turul Frantei si la manager avem trisori.

FanFante , FanFan si FonFon sunt aceasi persoana. Pe masura ce ii descoperim echipele lor vor fi sterse.

Sper ca aceasta sa fie ultima excludere si toti sa inteleaga ca regulile trebe sa fie respectate.

Ceea ce pot sa va garantez e ca raspandirea acestor trisori in joc nu este la fel de mare ca dopajul din pluton.

Ai de capul lor. Caractere domnule http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

O sa reusiti bine in viata domnilor cu aceasta atitudine.

Pentru 3 dvd-uri si un bidonas sa faci chestia asta.

De cacat!!!(asta este singurul cuvant care imi vine acum).

corect ovidiu parca cine stie de ce premiu era vorba

da eu nu inteleg ei nu se gandesc ca daca intra cu acelasi IP pt. mai multe conturi vor fi prinsi?

Din pacate la fel ca in turul Frantei si la manager avem trisori.

FanFante , FanFan si FonFon sunt aceasi persoana. Pe masura ce ii descoperim echipele lor vor fi sterse.

Sper ca aceasta sa fie ultima excludere si toti sa inteleaga ca regulile trebe sa fie respectate.

Ceea ce pot sa va garantez e ca raspandirea acestor trisori in joc nu este la fel de mare ca dopajul din pluton.

da nu ii scoti din clasament?

da eu nu inteleg ei nu se gandesc ca daca intra cu acelasi IP pt. mai multe conturi vor fi prinsi?

pai nu sunt facute de pe acelasi IP http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Dar suntem putin mai jmecheri si noi. Avem si alte sisteme de urmarire.

Oricum, cei care sunt prinsi nu mai joaca team manager de acum inainte.

ba fratilor si io urmaresc de pe aceeasi adresa mai multi posibili castigatori dar aia nu inseamna ca am mai multe echipe. oricum datii afara pe toti smecherii, trisorii si hotii ce se cred mari manageri.

noroc si bafta la toti manageri adevarati

Ma sinucid http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Ieri Diluca ..azi Valverde. Gata cu echipa mea de la manager :X

cred ca o sa imi dau un premiu pentru cea mai proasta alegere a rutierilor http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

la inceput l-am luat pe paco...l-am schimabt afalnd de scandalu ala...cu cine sa-l schimb? valverde ca e la fosta banesto...hushovd se nu-si gaseste locu pe bicicleta etc...oricum valverde nu era cheia in castigarea managerului ca-l aveau prea multi...cred ca primii 3 clasati la final trebuie obligatoriu sa-l aiba pe bennati( eu n-o sa fiu in cei 3 deci raman alti 7)

Super tare jocul. Eu urmaresc etapa acum si mai mult interes decat o faceam inainte, sa vad ce face echipa mea imaginara, daca nu am vreun om printr-o evadare etc. Chiar nu-i inteleg pe cei care triseaza si la un joc. Pana la urma distractia conteaza. Ma intreb retoric, ce pretentie sa mai avem de la ciclistii care se dopeaza pentru a castiga curse grele si implicit bani, daca unii dintre noi nu se pot abtine de la practici neloiale, cand miza este cu mult mai mica?

P.S. NOTA 10 PENTRU JOC. IDEEA ESTE EXCELENTA. CRED CA AR TREBUI EXTINS SI LA ALTE CURSE. MA GANDESC AICI LA CLASICELE DE PRIMAVARA SAU ALTE CURSE PE ETAPE DIN PROTOUR.

Da, faza cu Benatti e interesanta. Inspirati cei care l-au ales, vad ca se claseaza constant printre primii la sprinturi. Totusi, nu cred ca e decisiv decat in masura in care va ajunge la finalul TdF si, eventual, daca va lua tricoul verde. Ceea ce sper sa nu se intample.http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/laugh.gif

Va conta mai mult evolutia pe munti, zic eu, si mai apoi, ciclistii care vor puncta in clasamentul general, cand ierarhiile se vor cam da peste cap. Inca nu stim cine e cel mai capabil pe munte, dar vad ca piratu are in echipa doi oameni grei, adica pe Leipheimer si pe Menchov (later edit: plus Moreau care e bun la contratimp si cred ca se va clasa si in primii 10 la general). Cred ca el, piratu, e principalul favorit daca cei doi se vor comporta bine pe culmi.

FITI BLESTEMATI!!!!!!!!!

INCEPAND CU OVIDIU SI TERMINAND CU PIRATU.

DACA VOI ASA VRETI, ASA SA FIE ,DA TINE-TIVA BINE IN CONTINUARE CA N-AM TERNIMAT SI MAI AM ECHIPE NEDESCOPERITE ,SI IN FINAL DUPA TUR VETI RAMANE FARA PAGINA DE WEB:)))))

BLASI VA GARANTEAZA

Blasi ne uimesti ,nu stiu cati ani ai dar te comporti ca la gradinita,,,daca vrei sa castigi bidonasele uite punem noi mana de la mana si facem cheta pt tine si iti luam ce bidonase vrei tu,,,dar lasa-ne sa jucam cinstit si corect ,,sincer nu te inteleg...Incearca si tu sa-ti treci peste orgoliu si termina cu toate fitzele astea si ia-o de la capat "curat" :wink: bafta!

Blasi..

Am incercat sa fiu o persoana cu bun simt si am sters doar echipele.

Am ip-urile tale si am vorbit si cu providerul tau. te rog foarte frumos si politicos sa renunti la amenintari si sa iti vezi de viata ta.

la ora actuala consider ca amenintarile sunt doar o mostra de infantilism si nu le bag in seama.

Ai grija ca orice problema pe care incerci sa o creezi poate avea consecinte penale. Nu iti recomand!

Ce ma enerveaza mult la filmele proaste, alea de le dau ProTV, Antena 1 etc. in timpul saptamanii (cele de 2 stele cum apar in Tv Mania), este cand e vreun doctor malefic, sau vreun terorist rapeste o persoana care reuseste sa scape, iar individul pleaca in urmarirea ei injurand de mama focului: "Where are you running, you motherf*****? Come here, you son of a b****!" etc. Come on! La urma urmei ala care fuge este VICTIMA, care fuge sa isi salveze pielea (instinct de conservare) si urmaritorul este personajul NEGATIV.

Revenind la Blasi:

Mi se pare de-a dreptul penibil ca dupa ce incalci regulile scrise si morale alea acestor locuri, sa fi tot tu cel ce se simte nedreptatit. Chestia cu blestematul, sincer, imi aminteste de madam Ceausescu, atunci cand ii scoteau din sala de judecata si ii bagau in tanc. Modeland citatul din Samuel Johnson, cum ca "patriotismul este ultimul refugiu al neispravitului", poate ca blestemul este ultimul fir de ata al infractorului prins.

Daca ai fi in Evul Mediu probabil ca ai recurge la astfel de manifestari daca te-ar lua cu arcanul sa iti scoata dintii, sau mai stiu eu ce alta pedeapsa. Ei bine, nu suntem in Evul Mediu, dar eu tot asta ti-as face.

cand va fi gata noua rubrica,pronosticuri??????

hmm pai e gata astept si niste vorbe de la ICEDREAM castigatorul tdf de anul trecut.

ai tu alta idee mai interesanta ? scrie aici si vedem ce putem face

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this