ovidiu

10.12.2011 - Cluj Winter Race

Recommended Posts

Revin si eu cu un post scurt si doresc sa va multumesc tuturor celor care m-au sustinut, m-au ajutat, au participat sau au privit !

Fara oricare dintre voi acest eveniment n-ar mai fi avut acelasi rezultat.

Ma pun sa upgradez blogul, galeria foto si rezultatele !

Pana cand revin cu toate astea, va las sa va gasiti prin pozele facute de mine: https://picasaweb.google.com/104279621558108737878/ClujWinterRace201102

Sunt constient ca nu v-am tras pe toti in chip, insa mi-ar fi fost greu sa fiu peste tot pe traseu, sa fac poze, sa fac pe MC-ul si asa mai departe. Am incercat si eu sa fiu cat am putut de multi-tasking insa fara ceilalalti voluntari, n-as fi reusit nici in 1000 de ani !

• Upvote 1

Felicitari pentru efort, a iesit frumos, traseul a fost antrenant.

Uite

, urmeaza si restul filmarilor, cand vor fi gata.

enjoy,

• Upvote 2

enjoy,

Foarte frumos, apar si eu (nr 48) in primele 3 minute - prima tura, cand au fost ceva probleme de trafic (firesti)! Pana la urma cred ca au fost doi cu camere video, au fost filmari fatza - spate. Felicitari si pentru montaj, l-ai facut macar partial in editorul de youtube (muzica de fundal)?

Super .A fost un weekend relaxant ,exceptand ora de cursa .Am plecat duminica dimineata spre casa pe o ploaie rece .Brrr -m-am gandit - nu as fi vrut sa fie asa in ziua cursei.Reusita a tinut si de vremea excelenta .Soarele mereu alunga spiritele rele.

Pe zapada ,traseul era chiar un carnage :-

Foarte frumos, apar si eu (nr 48) in primele 3 minute - prima tura, cand au fost ceva probleme de trafic (firesti)! Pana la urma cred ca au fost doi cu camere video, au fost filmari fatza - spate. Felicitari si pentru montaj, l-ai facut macar partial in editorul de youtube (muzica de fundal)?

L-am facut cu Ulead,

Marius, mersi frumos de filmari. Cred ca nu sunt singurul care apreciaza :D

Guest
This topic is now closed to further replies.