puterfixer

Thassos MTB 2012

Recommended Posts

Un dulce remember pentru tura de acomodare de dinaintea cursei...

Nu stiu cum de am ratat filmul pana acum ...

Oricum a venit perfect acum cu prima zapada :)

cine canta? zi-mi si mie trup

a si melodia, e super

Dupa ce mi-am scremul oleaca  creerebelul  eu zic ca e mike oldfield dupa stil ...

pii vedeț' că nu sunteț' atenț'?

iaca ce scrie Titelus Puterfixerus pi pajina de TuȚeavă undi-i pus filmulețu:

Music: Ambient Chillout Mix 3 by DJ River, tracklist and free download at....

Muzica este: Conjure One - Center of the sun.

Maratonul asta e una dintre marile mele regrete de sezonul asta. Niste circumstante la munca au facut sa nu pot sa particip. Ce peisaje superbe, ce locuri,....gandesc cu drag ce-ar fi fost sa fiu acolo.

As vrea sa stiu, cum e cu securitatea bicicletelor pe acolo prin Thassos? Cum ati asigurat aspectul asta?

A fost plin de bicle care mai de care, a mea era o gioarsa low-end fata de multe altele. Dar oamenii nu erau stresati cu lacate etc. La hotelul unde am stat io in centru, unii le-au dus in balcon, altii le-au lasat langa piscina (nu chiar la vedere din strada, dar din strada se intra direct, fara vreun gard sau poarta). Seara la terasa de pe plaja, unii le-au legat, altii doar le-au proptit de cort.

In primii ani eram si noi stresati ...Acum le-am lasat afara ,nelegate ,nenimic...Daca dispare ,imediat ii dau in consemn la nuferyboat-ul ...:)

Se pare ca hotomanii nu prea au ce sa faca in acea perioada pe insula...Doar pisicile rezista.

@h3x0r: am dormit la cort, cu bicicletele sprijinite de gard, la cativa metri de noi. Cu exceptia curiozitatii pisicilor, nimic nu le-a deranjat :)

La concursul ala de cacat de pe transfagarasan nu ai invatat nimic  mai,dar nimic. Dupa ce ca m-am chinuit sa caut in mintea mea sofegiile ,acordurile  cheile sol si alte cacaturi din melodia aia ,a mai venit si unul mai smecher sa zica ca nu e bine...,tu zici doar :''merci pentru raspuns'' E un mod clar de incoerenta urinara.....

Oh ... nu vreau ploaie ,nu vreau noroi.Mai bine un JB ... :)

Mi-a dat cumnatu acu vreo 2 ani (ca mereu se nimereste sa fie ziua lui pe insula) o chestie albastra de beut , super arzatoare ,cum  măsa  ii zice - absent :) ... Tre sa ai putere maxima sa poti duce panarama aia albastruie.

Asa un mic ouzo ,e medicament...:) 

incoerenta urinara.....

Erai prea beat. Se spune: "inconstienta urinara" Ti-o spune sigur Peter Penis21.gif  

Da bre ,când ți se blocheaza renii pe undeva(că e de sezon) ,poti cadea in inconștiență urinară...

Auzisem de anul trecut de www.mtb-hassos.com

Fiind neprgatit de asa ceva, nu am ajuns. Am lasat-o pentru 2013

Dupa ce m-am inscris la ambele curse: Tour of Thassos Roadbike si MTB Thassos Cup 2013 am dat de ce se scrie pe aici despre curse, mai ales de cea de MTB.

Fiind prea tarziu sa ma retrag de la cursa MTB, m-am hotarat sa-mi fac un control la motoras si eventual la cap.

Nu-mi ramane decat sa ma antrenez si sa dau cinspe kile jos. Simplu..

Vant din pupa!