miezu'

Ajutati-Ma Sa Imi Aleg Bicicleta:)

Recommended Posts

Cele 3 modele sunt echipate asemanator, diferente sunt la schimbatorul spate, cube-ul avandu-l pe cel mai bun. La modelul Univega nu scrie nimic despre jante, deci acolo s-ar putea regasii pretul un pic mai mic decat la cube. Eu personal as alege Cube.

Cube, Tata.

pai .. mie imi place prima ... .. uite poate iti place si bicicleta ca a mea ... e mai ieftina si e buna zic eu .. Imagine postată

http://i317.photobucket.com/albums/mm377/laslal/picture073.jpg

daca nu merg siteurile alea o gasesti aici ... http://crosscycle.com/products/view/19/enduro

eu am dat 10 milioane pe ea din bulgaria... si sunt multumit ... :P sfatu meu e sa incerci pe acolo ... toata trb te ajunge maxim 14 milioane .. si te alegi cu o bicla buna zic eu :)

pai .. mie imi place prima ... .. uite poate iti place si bicicleta ca a mea ... e mai ieftina si e buna zic eu .. Imagine postată

http://i317.photobucket.com/albums/mm377/laslal/picture073.jpg

daca nu merg siteurile alea o gasesti aici ... http://crosscycle.com/products/view/19/enduro

eu am dat 10 milioane pe ea din bulgaria... si sunt multumit ... :)) sfatu meu e sa incerci pe acolo ... toata trb te ajunge maxim 14 milioane .. si te alegi cu o bicla buna zic eu :(

lol. omu intreaba BMW sau Mercedes si tu-i recomanzi Solenza :mrgreen:

Lysergo .... mai bine taceai :)

Frame: Alloy suspension, D-type, disc tabs 26*485 mm

Fork: HL ZHR adjustable, magnesium body, travel 120 mm

Gears: 24 speed Shimano Altus RD-M310 / ST-EF60-8

Brakes: Front and rear mechanical disc brakes Promax DSK-400

Wheels: Crosser X-TAS, alloy, double wall, profile X5, 24 AERO black

spokes 12G

Sa inteleg ca bicicleta asta ti se pare jaf?

da .. io va inteleg :) romanu se uita la pret . daca vezi o bicicleta adusa din alta parte cu 10 milioane si aici este 20 mai buna este cea de aici :) chiar daca este aceeasi :| si chiar nu inteleg ... ce vi se pare prost la ea? am impresia ca vorbiti sa va aflati in trb ... Nu spun ca este o bicicleta ff buna ... da este o bicicleta acceptabila la pretul asta :|

Lucian ... nu stiu daca shimano face "jafuri" da eu sunt multumit de ea... si cand cineva comenteaza aiurea ca e jaf" fara sa stie cum este defapt .. te enervezi putin ... :neutral:

am bagat'o prin toata gropile si pe toate dealurile si merge perfect:| nu stiu ce poate face o bicicleta mai scumpa.... merge singura sau ce..

am mai vazut la cineva pe aici un cross daca nu identic atunci asemanator si daca imi aduc aminte avea vreo 25 kg.....

Crezi ca Shimano nu face "jafuri"?

... shimano nu face jafuri , face piese pentru toate buzunarele (oricum nu pot sa faca un turney la fel de bun ca un deore lx si sa il vinda la pret de turney pentru ca difera materialele si calitatea produsului) dar decit sa aveti piese no name mai bine aveti o piesa originala shimano ieftina

bikeye si mie imi place bicla ta decit ca nu prea face fata pe sosea dar offroad este perfecta, acum fiecare cu traseul preferat , oricum sa ai parte de mii de km sanatos pe ea

PS : nu sunt vecin cu bikeye:mrgreen:

ms la fel liveforcycling ... si Alexievici crezi ca nu am ce face decat sa imi pun prietenii sa se inreg. pe forum? cati ani ai ? 3 sau 4?