CHELIE

Comenzi rose.de

Recommended Posts

Ai fost iute de mana 

Imi pare rau daca ar mai fi vrut cineva sa intre la comanda asta si nu a apucat  :(, dar in perioada asta stocurile sunt foarte miscatoare si e de preferat sa nu intarzii daca nu ai motive. Plus ca amanarile aduc uneori si idei suplimentare de cheltuit banii :)) asa ca nu e bine sa stai prea mult pe ganduri.

Imi pare rau daca ar mai fi vrut cineva sa intre :(, dar in perioada asta stocurile sunt foarte miscatoare si e de preferat sa nu intarzii daca nu ai motive. Plus ca amanarile aduc uneori si idei suplimentare de cheltuit banii :)) asa ca nu e bine sa stai prea mult pe ganduri.

Ai mare dreptate in ambele privințe :) Sunt cu un ochi la stoc si cu unul la portofel. Mai aștept o zi, două.

Ok. Felicitari! Sa fie intr-un ceas bun!

La mine totul a decurs normal, am comandat vineri si joi dimineata aveam deja coletul adus de Cargus.

Record de asteptare la call-center-ul DHL : 33 minute. Robotul => apelul dumneavoastra este foarte important pentru noi, dar toti operatorii sunt ocupati in acest moment. Halal sa va fie ! Pe site coletul a plecat marti la ora 20.07 din centrul Timisoara si a ajuns la Cluj joi la ora 09.51. Mai bine mergeam si-l luam cu bicicleta din Sibiu . 

Luni dau comanda. Daca mai e cineva interesat... Nu mai mult de 2 pers.

eu zic sa va grabiti cu o zi ;)

In aceasta saptamana se intampla ceva important: pentru comenzi mai mari de 80 euro, pachetele iti vor ajunge acasa gratis. *

Profita de ocazie si asigura-ti un loc fruntas in aceasta primavara!

*Oferta valabila pentru UE, Norvegia si Elvetia. Toate comenzile cu exceptia bicicletelor, pana in data de 28.02.2016.

eu zic sa va grabiti cu o zi ;)

In aceasta saptamana se intampla ceva important: pentru comenzi mai mari de 80 euro, pachetele iti vor ajunge acasa gratis. *

Profita de ocazie si asigura-ti un loc fruntas in aceasta primavara!

*Oferta valabila pentru UE, Norvegia si Elvetia. Toate comenzile cu exceptia bicicletelor, pana in data de 28.02.2016.

Mare om, mare caracter. Uite ca acu a fost doar pe jumatate bine ca m-am lungit cu comanda avand in vedere promotia. Cealalta jumatate e ca s-au gasit idei suplimentare de cheltuiala  $-)  dupa cum ziceai  :))

Alegeti ups. E tot gratis. ;)

Am dat comanda, oferta nu mai e valabila.

Alegeti ups. E tot gratis. ;)

Duminică seara am mai lansat și eu o comandă și apărea implicit Poșta Română, neexistând posibilitatea de a opta pentru UPS. Cu toate acestea coletul a ajuns Ieri la mine, cu DHL de la expediere pana la livrare.

Un mare plus din partea mea pentru Rose!

Eu cu ups l-am primit. Poate depindea de valoarea comenzii, eu am avut vreo 250 euro

Astazi vreau sa dau o comanda la Rose

Posibil sa dau o comanda saptamana viitoare, asa ca, aviz amatorilor.

• Upvote 1

Salut,

Saptamana viitoare voi plasa o comanda. Poate reusim sa impartim costurile.

Ar fi si mai bine daca am face rost de-un voucher :)

Pai ar fi relativ simplu pt cineva care nu mai are cont la rose. Cont nou+abonare la newsletter = voucher 10 eur= transportul. Poate gasim vreun client nou

Contul meu este relativ nou 2 saptamani dar nu am dat abonare. Sa vad daca se rezolva. M-am abonat revin maine cu date noi.

S-a rezolvat. Am cupon de 10 euro

Super. Vorbim pe pm pt comandă