CHELIE

Comenzi rose.de

Recommended Posts

I got one 2

Reducerea de 10 euro se obține la o comandă efectuată până pe 29Feb ;)

Da!

I got one 2

Reducerea de 10 euro se obține la o comandă efectuată până pe 29Feb ;)

Da!

Multam! I ll think about!

Deci... eu voiam sa-mi cumpar franele de la rose prin martie, dar daca cineva n-are ce face cu un cupon, pot sa ma "sacrific" si sa dau comanda pana in 29 februarie.... :- :P

Multam! I ll think about!

Am primit si eu o instiintare pe e-mail...

Iese transportul gratis la Romanella si mai raman 4 euros extra...de cheltuit de ciclistul amator.

Si eu sint multumit, am facut comenzi si pe bike24 si pe rose.de, tocmai am valorificat cuponul pentru o pereche de pantofi de sosea.

Transportul mi se pare super civilizat ca pret. Zilele trecute am comandat pe bike24, transportul in RO a fost 15E, aici a fost 5.95

• Upvote 1

salut,

e acelasi voucher code pt toata lumea?

As avea si eu nevoie.

am comandat la ei de multe ori,d ar nu am primit nimic.

Adi

• Upvote 1

@ivarulz: nu cred ca e acelasi cod; cit despre faptul ca am primit voucher, probabil ca e legat de faptul ca eu personal am comandat destul de mult mai ales in ianuarie/ februarie

• Upvote 1

@ivarulz: nu cred ca e acelasi cod; cit despre faptul ca am primit voucher, probabil ca e legat de faptul ca eu personal am comandat destul de mult mai ales in ianuarie/ februarie

...deci voucherul e transmisibil pana la urma? Poti mentiona chiar mai multe? (sa zicem ca unii pretini ti l fac cadou etc)

ORICUM, "necazul" e ca tre sa iei de 50 de evro, si, desigur, tot ei castiga mai mult... tu doar esti mangaiat cu o "oarecare" reducere.

• Upvote 1

Vreau sa fac si eu comanda pe rose. lupino, daca vrei facem impreuna si impartim transportul.

Bine inteles repede daca nu se baga Cargus-ul la mijloc..

Din pacate folosesc Cargus-ul... si treaba este puturoasa in ciuda pretului mic. !

Rectific... la a doua C-da. Rose.... DHL: Dorsten Germany- Oradea Ro. 36 h, iar Cargus.ro : Oradea Ro- Bucuresti adresa de livrare 23 h !. Deci se poate !

moromete,chiar daca era invers cu orele,tot nu te inteleg.Ia ti ceva de la Oradea si vezi cit te costa prin Cargus.La cit costa transportul la Rose,nu m ar deranja nici daca vin in 7-8 zile.

• Upvote 1

• salutari. Ma intereseaza o comanda pe rose... cine mai merge sa-mi lase un mesaj pm.

E posibil ca luni sa dau o comanda la Rose, caci am gasit la ei cauciucuri Vittoria. Daca vrea cineva sa se alature, sa spuna. Pot expedia coletele prin posta celor din tara.

Cu tine suntem 3. Cu putin noroc, luni voi da comanda, iar de nu, joi cu siguranta.

Am dat comanda!

• salutari. Ma intereseaza o comanda pe rose... cine mai merge sa-mi lase un mesaj pm.

Poate ne alaturam.! iti scriu pm

O sa dau o comanda in seara asta pentru Bucuresti. Cine doreste sa-mi dea PM pina in ora 23.

Fratilor, vi s-a intamplat sa plece marfa si voi sa nu fi primit acel tracking number?

Ca eu am facut un mess de comanda lately (luat un produs care nu era inca in stoc... apoi facut alta comanda, pe care i-am rugat sa o cumuleze cu prima, ca sa nu platesc transp de doua ori - APROPO TRANSPORTUL S-A SCUMPIT! see it over there!) Toate bune si frumoase, iar statusul din account order is in process dar delivery ul e diferit de la un produs la altul, in fine, nu mi fac probleme. ideea e sa vina tracking nr ul ala, ca stiu cand sa fiu acasa...

Si eu am patit o chestie de genul asta, am stat vreo 2 saptamani pentru un produs care desi aparea pe stoc, de fapt nu prea era.

Tracking-ul iti vine doar cand preia DHS-ul pachetul, inseamna ca inca nu l-au dat la curier. Daca datele de livrare sunt diferite inseamna ca inca nu au toate produsele pe stoc, si depinde daca ai bifat tu "partial delivery" sau "full delivery". Daca cumva ai selectat-o pe ultima o sa astepte pana intra toate produsele.

Si eu am patit o chestie de genul asta, am stat vreo 2 saptamani pentru un produs care desi aparea pe stoc, de fapt nu prea era.

Tracking-ul iti vine doar cand preia DHS-ul pachetul, inseamna ca inca nu l-au dat la curier. Daca datele de livrare sunt diferite inseamna ca inca nu au toate produsele pe stoc, si depinde daca ai bifat tu "partial delivery" sau "full delivery". Daca cumva ai selectat-o pe ultima o sa astepte pana intra toate produsele.

Da, am bifat ultima, ca sa nu ma complic si sa stiu o treaba. Am un termen de delivery pt un produs pe 19 martie iar altele sunt pe 15. Deci sa mai astept... deci delivery ul ar fi momentul cand ei il predau pe dhl...

Am un termen de delivery pt un produs

Ce e ala "termen de delivery"?

Tracking-ul iti vine doar cand preia DHS-ul pachetul,

DHS ;))

Da, a plecat de a doua zi, iar astazi ar fi trebuit sa ajunga, numai ca s-au cacait cei de la DHL si au tinut coletul la ei vreme de 2 zile. Sper ca in seara asta sa intre in tara si maine sa ajunga la mine.