Rubyca

07.04.2012 - Garboavele XC, Galati

Recommended Posts

Da-ne tata te rugam link-ul ala de FB al lui Nastase, ca am cautat dupa el pe acolo pana am mancat castraveti acri.

Direct. :D

Omca, nu poti accesa link-ul si nici poti vedea care Nastase e cel corect din cei 1000 de pe Fuckbook. Ne ajuti careva cu un download de poze si urcat undeva? Ca daca nu, nu ne mai ziceti frate niciunul de nici o poza, ca doar de nefacem sange rau. Si subliniez ultima afirmatie, ca ai postat Omca de 4 ori acelasi link, fara sa intelegi macar de ce ti-l cerem a 5 oara. Ca nul -l putem accesa si nici afla vreo informatie din el.

Cu respect, H3x0r.

Din pacate nu am cum sa fac download la tot albumul.

Pai am spus ca trebuie sa il adaugi pe Cristian Nastase ca prieten ca sa poti vedea ceva ( iar el trebuie sa te confirme).

E un singur Cristian Nasase care e din Galati si e fotograf .

Dupa cum se pare FB e un rau necesar uneori ;)

Am intrat cu facebook-ul altcuiva si am dat acolo la photos si are doar 2 albume "daniela" si "profile photos" ...

Din pacate nu am cum sa fac download la tot albumul.

Pai am spus ca trebuie sa il adaugi pe Cristian Nastase ca prieten ca sa poti vedea ceva ( iar el trebuie sa te confirme).

E un singur Cristian Nasase care e din Galati si e fotograf .

Dupa cum se pare FB e un rau necesar uneori ;)

Dacă voiai să ajuți, puneai direct link-ul către profilul lui. Dacă nu, nu...

https://www.facebook.com/cristiannastase

• Upvote 1

L-am gasit si eu, e foarte bun omul, si de aceea, ca si orice om care se poate vinde sau expune, ar trebui sa aiba profil public. Asta e doar alegerea lui. Eu i-am dat add, dar are 3200 prieteni...

Am ajuns sa turnam 5 pagini de link-uri useless, pana sa ajungem dupa 3 zile de cautari la profilul lui(iese la search doar la advanced, daca dai direct, gasesti vreo 10 manelisti Cristian Nastase si nici un fotograf).

Brain it next time gentlemen, or ....

offtopic :

draga rasebo si h3x0r cum credeti ca am ajuns eu la Cristian Nastase ?

la fel, am gasit un link catre albumul lui , acelasi pe care vi l-am dat si voua

Nu am facut decat sa il adaug ca prieten. Imi pare rau ca nu va descurcati prin facebook .

In particular daca cauti dupa Cristian Nastase e exact al doilea rezultat afisat (asat pe pagina cuiva care nu e prieten cu el)

Un pic efort din partea voastra , in afara de a cere linkul de 10 ori cred ca ar fi fost mai eficient ...

Catalin si dupa ce il gasesc , unde sunt pozele de la galati de la maraton ?

Sau trebuie sa i le cer lui privat ?

O sa le vezi in lista lui de albume. Dar asta dupa ce isi da el accepul ca si prieten.

CristiC nu te mai agita, n-ai nici o poza acolo. <):) Sa speram ca vine si la restul maratoanelor.

Omca brother:

"la fel, am gasit un link catre albumul lui , acelasi pe care vi l-am dat si voua"

Daca dai click pe link-ul, tau iti arata un mesaj ca pagina e inaccesibila, pentru ca nu-l ai prieten. Dar nu stii ce pagina, sau al cui profil e cel accesat prin link.

"Nu am facut decat sa il adaug ca prieten. Imi pare rau ca nu va descurcati prin facebook ."

Si noua ne pare rau.

"Un pic efort din partea voastra , in afara de a cere linkul de 10 ori cred ca ar fi fost mai eficient ..."

Nobody has the time brother, vrei sa faci un bine, bine, nu vrei, just give it a rest. Pana si mac ti-a cerut link-ul de 2-3 ori si a renuntat, dar nu, no capiscere. Nu intelegeai tu ce nu putem face noi. Ti-am explicat la punctul 1.Tu esti clarvazator. :)

Calm down.

Am cerut linkul doar o dată, apoi am cerut să mai bage o fisă pt. că nu se vedea nimic (frame cu un semn al întrebării pe mijloc)

Recunosc că nu-s fan FB. Deloc ;)

Dar am intrat acum, am dat un search "Cristian Năstase". La mine apare ca al 5-lea într-o lungă listă, are lângă nume "fotografie", e din Galatz, Galați.

https://www.facebook.com/cristiannastase

Ca să fii sigur că e ăl dă care se vorbește, dai search și la prietenii lui. Să zicem "Toda".

Și vezi nește coincidențe.

E strict problema lu' don fotograf că nu are albume publice. Poate face concurs ca să aibă cât mai mulți prieteni. Deci dacă vrei să-i vezi pozele tre' să faci asta... să te-mprietenești cu domnia-sa

Și nu-l poți învinui pe 7omca7 de rea voință (nick-ul lui ăsta este și frumos este să ne adresăm uamenilor pre nume, sau pre nicku' ales pe forum - așa cere netiquette ;) ) Pt. că și-a pierdut suficient timp încercând să ajute. Poate nu s-o pricepe mai mult. E chiar nasol să-i cerem să ne dea mură-n-gură...

Fii constructiv brotha. :D

Și gata cu off-topicu' :|

o fotografie de desktop

eu sunt "norocosul" :rolleyes:

Imagine postată

Bravo!!! Ar trebui sa faci un afis mare si sa-l lipesti la magazin sa vada baietii ce "podoaba" avem printre noi!

Gasit rucsac de bicicleta - plange cineva dupa el?

Guest
This topic is now closed to further replies.