Rubyca

07.04.2012 - Garboavele XC, Galati

Recommended Posts

Pentru țânțari nu sa deschis sezonul...

Ghiocel ar fi mai lindicat...

• Upvote 1

Sa ne tina si pe noi cineva la curent cu vremea si starea traseului...sa stim cu ce caucioace venim...

In week-end am fost pe acolo sa mai amenajam putin zona si traseul.

Poze gasesti pe FB(clubciclism).

In anumite ozne se mai pot observa urme de zapada, pamantul este putin burete. (nu stiu cum va fi dupa ce vor trece in prima tura 400 de roti pe acolo [-O< ). Vom mai trece pe acolo zilele astea si va vom tine la curent cu cele mai umede stiri.

Ce importanta are cum e acum ? Anul trecut a fost uscat cu jumatate de ora inainte de cursa . Dupa care stim ce a urmat :)

• Upvote 1

...ca de obicei...pe mine ma intereseaza unde ma cazez???...mai este "pe bunii"???

In week-end am fost pe acolo sa mai amenajam putin zona si traseul.

Poze gasesti pe FB(clubciclism).

In anumite ozne se mai pot observa urme de zapada, pamantul este putin burete. (nu stiu cum va fi dupa ce vor trece in prima tura 400 de roti pe acolo [-O< ). Vom mai trece pe acolo zilele astea si va vom tine la curent cu cele mai umede stiri.

alea sunt urcari sau coborari? ma refer la jgheaburile din primele imagini. daca sunt urcari, de ce sunt urcari? :rolleyes:

Cred ca jgheabul greblat sare din schema. Vor fi 3 urcari mai grele ....

Cred ca jgheabul greblat sare din schema. Vor fi 3 urcari mai grele ....

Nu mai e jgeabul ala plin de argila unde te chiunuiai sa muti piciorul incarcat cu 1 tona de namol ? Stricati tot fun-ul concursului :))

In conditii de uscat traseul e usurel spre mediu .Ii cresc valoarea urcarile si una din coborari care e noua si sinuoasa.

...ca de obicei...pe mine ma intereseaza unde ma cazez???...mai este "pe bunii"???

Doar Complex Pibunni. :-W

Din ce am citit pe site am inteles ca daca anul acesta implinesc 18 ani o sa intru la categoria 18-29. Am inteles corect ? :-? Multumesc

Da gagicule ,intri in groapa cu lei.

Am fost azi pe traseu .E uscat cap coada ,zapada e doar amintire ...

Ok ,merci!Sper ,sa nu ne taxeze exagerat!

In alta ordine de idei:exista posibilitatea de a ne spala bicicletele? La AWR 2012 a trebuit sa bagam bicicletele cu 2-3 kg de noroi in habitaclu.Suntem la inceput,nu avem "bare transversale" sau "carlig " cu suport pentru "Pegasuri" :(( Dar speram (la categorie)pe un loc pe podium... :majoreta:

In principiu vor trebui sa existe si puncte de spalare biciclete, asta daca nu le va spala ploaia destul de bine :(|) .

termina muti:)), anu asta aduc o prelata sa acopar padurea ca nu vreau noroi:)), sambata , duminica sunteti acolo? pe la ce ora? vreau sa vin :D

M-am inscris la cursa dar si la tura cu microbuzul, nu-i fac reclama, dar sper sa fie si altii care fac la fel, caci vreau neaparat sa paricip! :)

Posibil sa se mai stranga oameni, ca e mult mai odihnitor sa nu conduci 250km spre concurs, si apoi 250 spre casa, dupa ce ai pedalat 50km posibil prin noroi.

PLUS ... am uitat sa specific, se pot face si reduceri de grup :D

A aparut intr-un final si afisul evenimentul. De fapt ar fi trebuit sa incepem cu el topicul, dar ... e bine si asa.

Imagine postată

Slabe sanse maine la 10 :(.

nu o sa stau doar juma de ora, ne vom gasi pe acolo.. , octav, cred ca te stiu de anu trecut..

Guest
This topic is now closed to further replies.