Rubyca

07.04.2012 - Garboavele XC, Galati

Recommended Posts

M-am trezit si eu pe ultima 100m ca trebuie sa platesc si evident nu stiu care este contul. Ma poate ajuta cineva? Sunt inscris pe lista, dar nu am achitat.

- achitarea taxei se poate face prin transfer bancar în contul :

RO37 UGBI 0000 7020 0107 2RON - GarantiBank Suc.Galati al Asociatiei Sportive Clubul de Ciclism Galati (CIF 29494239) cu mentiunea "pt. Garboavele XC 2012".

M-am trezit si eu pe ultima 100m ca trebuie sa platesc si evident nu stiu care este contul. Ma poate ajuta cineva? Sunt inscris pe lista, dar nu am achitat.

Mercic Leo.

Doc macar sa imi dai de stire daca tot achiti ca sa nu te trezesti spectator :)).

Merci. Am achitat online astazi la ora 10:00. Luni ar trebui sa vedeti banii de la mine cu numele Stancu Alexandru.

Chiar daca a plouat ieri, azi dimineata traseul s-a prezentat excelent. Dovada ... Imagine postată

Desigur ca dealu' tot deal a ramas si e la fel de greu de urcat. :- Mai multe pozne sunt pe FB.

• Upvote 2

E pamantul bun la Galati domne', nu-mi fac griji ca ma incleiez pe acolo! Way to go. :D

Astazi a plouat (chiar si a nins pe la noi)si ,spre surprinderea mea ,traseele prin padure se prezinta excelent..Sunt cateva baltoace care se pot ocoli.Mai sunt cateva zile bune,pana la distractie,deci,nimeni nu poate prezice,ce ne asteapta....deci,vorba mesterului Maus:"sa ai bulane ca lumea",in rest nu prea conteaza ce cauciucuri ,sau superbiciclete ai ...conditiile ,oricat de grele ar fi ,sunt identice pentru toti..

Multumim. Urcarea aia care apare in a doua parte a clipului e cea mai dificila din traseu?

Multumim. Urcarea aia care apare in a doua parte a clipului e cea mai dificila din traseu?

asa pare

eu m-am uitat si la pozele anterioare

cine mai e interesat de transport din Bucuresti, mai am cateva locuri in microbuz

pt fiecare pasager exista un suport de bicicleta Thule ProRide 591

plecare la ora 5 AM - McDonald's Dristor

pretul este 80 lei/pers

info la tel. 0735.785.835 sau straff17@yahoo.com

Privind la prognoza meteo, se pare ca va ploua vineri-sambata, dar macar o sa vina dupa o saptamana insorita si calda. Poate avem noroc sa ploua putin doar cat sa umezeasca putin solul, fara a-l transforma in ceva prea greu. Traseul pare bun daca ploua cu o zi inainte (adica fara noroaie prea mari). Interesant ar fi de stiut cum se va comporta acel traseu dupa ce vor trece cateva sute de roti pe acolo. O sa fie fain pentru mine oricum.

da' cine a filmat, Harry Potter? ;)

Sper sa nu ploua sambata, sau nu in timpul concursului.... In conditiile alea mi-as fi dorit sa alerg la 35km....

Ma mai pot inscrie la concurs?am vorbit cu un prieten si mi-a spus ca termenul era pana pe 31..as putea pune banii maine sau sa platesc la fata locului?Multumesc!

Ma lamuriti si pe mine va rog? :) Feminin open se incadreaza la numarul de ture de la amatori, avansati sau este un melanj intre cele doua?

mercii

Ma lamuriti si pe mine va rog? :) Feminin open se incadreaza la numarul de ture de la amatori, avansati sau este un melanj intre cele doua?

mercii

Feminin Open inseamna ca dau ture pana se sfarseste ultima :) Glumesc, intra la numarul de ture destinat amatorilor.

Traseul mai rau ca anul trecut nu poate sa fie din moment ce s-au scos cele 3 portiuni de urcare pline de argila.

Priviti partea plina a paharului :)

Feminin Open inseamna ca dau ture pana se sfarseste ultima :) Glumesc, intra la numarul de ture destinat amatorilor.

Traseul mai rau ca anul trecut nu poate sa fie din moment ce s-au scos cele 3 portiuni de urcare pline de argila.

Priviti partea plina a paharului :)

:D nu sunt carcotasa si nici frica de traseu nu-mi e. am fost si anul trecut si in afara de momentele cand infloreau vorbe la gura mea la adresa lutului de pe jos, in rest mi s-a parut un traseu f. misto

:) doar intrebam sa stiu de cate ori ma invartesc pana ma opreste cineva :))

merci de raspuns

• Upvote 1

Se poate incerca traseul in dimineata zilei de Vineri 6 Aprilie? Ma gandesc ca ar fi utile cateva ture de recunoastere, in special pentru cei care vin din alte orase si nu sunt familiarizati cu traseul.

Cred ca da .Nu toti fac recunosterea traseului , insa cei care sunt curiosi cam cat de grele sunt urcarile pot sa incerece...

Sau faci prima tura de recunoastere si la restul zdrobesti concurenta ca esti odinit dupa prima tura :))

Multi nu fac tura de recunoastere ca sa nu se oboseasca...

Maus, cat ti-a luat tie sa faci o tura in regim de relaxare si cat timp in regim de "calc-o ca vine Rosioru din spate"?

• Upvote 2

Cred ca da .Nu toti fac recunosterea traseului , insa cei care sunt curiosi cam cat de grele sunt urcarile pot sa incerece...

cam cate genuflexiuni trebuie sa fac cu fi-meu in spate sa egalez cea mai grea urcare? ca nu am reusit sa ajung la nicio panta de 1 luna :rolleyes:

Guest
This topic is now closed to further replies.