Recommended Posts

Aceasta este tribuna nemultumitilor.

Aveti probleme cu administratorul, cu un moderator, cu un alt user?

Aici este locul in care puteti posta. Scurt si la obiect.

O sa primiti un raspuns la problema voastra in cel mai scurt timp posibil.

Orice intoxicare ale posturilor de pe forum cu nemultumiri legate de administrare nu vor fi tolerate din acest moment. la prima greseala o sa primiti avertisment. la a doua ban 48 de ore. A treia....fiecare cu norocul lui

Nici un mesaj nu va fi sters! (Nu cred ca risca nimeni sa injure:idea::))

Edited by Ovidiu

nu se poate spune ca e o nemultumire, o intrebare ... de ce i-ati dat ban lui florinleonte2002? Nu sunt de mult timp pe forum, dar am vazut ca se implica in multe activitati care sa promoveze bicicleta :neutral:

Salut Tibi

Florin a mai avut ban si era in perioada "de proba".

Implicarea unei persoane in promovarea bicicletei nu inseamna ca automat acea persoana poate sa faca orice pe acest forum.

Florin Leonte a luat ban pentru incalcarea grava a mai multor reguli. De la deschiderea unor discuti de tip "flame", postarea mesajelor private pe forum pana la provocarea administratorilor si moderatorilor in mod deliberat.

In ultimul timp au disparut de pe forum o serie de persoane care credeau ca Ciclism.ro este locul in care isi pot revarsa ineptiile. Dupa cum vezi discutiile sunt mult mai coerente si un user cu bun simt isi gaseste mult mai usor locul pe forum (fara sa fie "executat" de cei "mari si tari")

multumesc pentru raspuns :D . Spor la pedalat in continuare ;)

Parerea mea este ca atat Ovidiu, Florin cat si multi biciclisti au numai de pierdut din acest etern "razboi" dintre cei doi.

Fiecare are un numar considerabil de biciclisti pro si contra si este pacat ca ati reusit sa-i divideti in doua tabere.

Cred ca ar trebui sa dati dovada amandoi de maturitate si sa incercati sa colaborati. Fiecare trebuie sa "renunte" la ceva in favoarea celuilalt.

• Upvote 2

numar considerabil? cine a reusit sa-i divida in tabere? razboi? etern?

o groaza de cuvinte mari ...

As dori sa stiu daca pe langa Ovidiu, Frank si Trevizes mai sunt si alti moderatori/admini ?

Multumesc

Scuze, dacă te adresai administraţiei!

Ca simplu pălmaş, am văzut că şi maus e moderator.

As dori sa stiu daca pe langa Ovidiu, Frank si Trevizes mai sunt si alti moderatori/admini ?

Multumesc

In pagina principala in jos pe mijloc exista un link ( View Forum Leader ).

In ordine sunt enumerati, moderatorii si ariile unde modereaza, administratorii, si apoi utilizatorii.

Ordinea mai exact e asta "Moderatorii, Adminii, Userii si mai jos Super-moderatorii..." ca nu te vedeam MBZ... :mrgreen:

Eu cautasem cu functia "search".... multumesc!

Un detaliu care mi-a scapat :)

Tu mi-ai recomandat sa fiu mai atent la biciclisti, nu? ;)

Am vazut ieri sau alaltaieri ca aveam 152 de posturi. Azi mai am doar 147.

Cum si de ce mi-au disparut posturile? Daca mi se sterge vreun post as prefera sa fiu anuntat si informat despre motivul stergerii.

Cel mai probabil ai avut postari legate de produse aflate in vanzare pe aria cu acealasi titlu.

In momentul in care cel ce a deschis topicul respectiv, a vandut marfa aflata in vanzare, si scrie "vandut; adjudecat de X, se poate inchide" acel topic este sters cu totul din baza de date. In aceasta situatie probabil te-ai aflat.

Motiv in plus, pentru ca vor fi sterse la expirarea topicului, de a nu scrie in anunturile de vanzare de care sunteti nu esti interesat nemijlocit. Comentariile legate de produs, preturi, caracteristici pe care le considerati importante se fac pe topicele permanente si nu pe cele volatile.

Numai bine.

Am vazut ieri sau alaltaieri ca aveam 152 de posturi. Azi mai am doar 147.

Cum si de ce mi-au disparut posturile?

Se mai obisnuieste ca posturile consecutive ale aceluiasi utilizator sa se uneasca manual - in cazul asta numarul total de posturi evident scade.

S-a dres anuntul cu pricina :)

din moment ce nu mai pot accesa sectiunea vanzari,rog pe cei indrituiti sa faca asta, sa stearga toate anunturile postate de mine!multumesc anticipat pentru intelegere!promit solemn sa nu mai folosesc aceasta sectiune(vanzari).

Am postat astazi un thread pe Vanzari, in legatura cu o bicicleta Scott si vad ca a disparut.Imi puteti spune de ce?Va multumesc

Ti-am raspuns si pe mail.

Citeste regulamentul inainte de a posta. Pozele era imense.

nemultumit de moderatorul Frank. Din cate am vazut nu sunt singurul, care-i scopu' astuia?

nemultumit de moderatorul Frank. Din cate am vazut nu sunt singurul, care-i scopu' astuia?

Un scop important:idea:este o persoane cu experienta de la care avem ce invata care ofera sfaturi si informatii utile;-)

da,si pe mine ma enerveaza personaju'! i-am dat un mesaj sa ii respecte pe ceilalti si m-a intrebat ce nu-mi convine! oricum nu isi ia ban chiar daca incalca regululile da' macar el sa se simta,si sa inceteze cu luarile peste picior si glumele tipice gospodaresti.

si ce sa am de invatat de la el ? sa-mi zica sa imi pun sa de acu' 100ani ? :D

sa imi explice ca se face ciclism de performanta cu carnati cu ceapa ? si ca cine ia suplimente e farmacie ? p-leeeaase!

• Upvote 1

alexbear, esti obosit si mai multe nu meriti sa-ti zic, imi irosesc timpul degeaba.

alexbear, esti un carnat obosit si mai multe nu meriti sa-ti zic, imi irosesc timpul degeaba.

Uite altu, domnu esti din padure? Mai usor cu un astfel de limbaj, nu cred ca e ok sa-l faci carnat obosit pe un public. Iar la urma urmei nu cred ca avea treaba cu tine.

Guest
This topic is now closed to further replies.