Recommended Posts

cata prostie....

e cam indulgent obraznicul asta de KRUPP

JACSU,la una din Intalnirile biciclistice sa-mi amintesti si mie ca existi,ca aci bag de sama ca ai ciocul de vultur...plesuv

Me basso me, tare urit vorbestem tu la el me.

P.S. Cind sint acasa o sa-i cioplesc si lu jacsu un raspuns mai breaz pe "lb romana", cum ne "sugereste" el; sa se simta si el "begat in zeama" dar mai ales pentru linistea lui sufleteasca.

P.S. Bate vintul dinspre Bologna ? Nimic nou de filmat ? A tusit cineva ??? ;-);-);-)

Avand in vedere faptul ca o serie de useri ai Ciclism.ro au primit prin PM un mesaj privat adresat utilizatorului PEGAS ma simt nevoit sa lamuresc lucrurile.

1. Utilizatorul Pegas este o clona a utilizatorului GABEE sau a utilizatorului BLACK CELEBRATION sau a utilizatorului BARBIE sau a utilizatorului EL ZORAB sau........

2. Sunt de acord ca internetul este un loc in care oricine poate critica pe oricine. Un personaj cu 8 clase poate sa loveasca in cariera unui academician utilizand epitete si injurii iar prostimea o sa ranjeasca superior spunand printre dinti "Moama ai vast ce io facut lu ala?"

3. Am incercat sa pastram un echilibru pe acest forum, sa facem loc unor oameni cum este Zabriskie dar sa incurajam si oameni care fac cicloturism. Uneori a fost usor, uneori a fost greu si au iesit discutii interminabile. Din punctul nostru de vedere la ora aceasta avem un forum in care cei doi (Zabriskie si Frank) au libertatea de a prezenta propria opinie si in urma discutiilor in contradictoriu userii au ceva de invatat.

Gabee si prietenii lui au decis sa lanseze o serie de atacuri in incercarea de a discredita acest website si acest forum.

Sunt de acord ca nu suntem perfecti, sunt de acord ca facem greseli. Important este ca invatam din ele si incercam sa nu le repetam.

Un om care are coloana vertebrala simte cand nu este dorit si pleaca. Incearca sa mearga in alt loc mai bun sau construieste el ceva pe gustul sau. Scursurile umane improasca cu venin, incearca sa destabilizeze un loc dupa principiu "sa moara si capra vecinului".

Ne asteptam ca si pe viitor sa existe atacuri de acest gen. O sa avem clone, o sa avem bloguri scrise de analfabeti (am numarat in cadrul unui singur post peste 50 de greseli. Jalnic e un cuvand usor), o sa avem mesaje private trimise userilor.

Nu o sa judecam pe nimeni. Este dreptul fiecaruia sa analizeze situatia si sa o judece.

Pana atunci acesta este locul nemultumirilor voastre (si de astazi se pare ca si al nemultumirilor noastre:!;)

Nu se poate da ban pe IP?

In felul asta cel banat nu o sa mai poata intra niciodata pe forum de pe calculatorul lui.

Ip dinamic.

Este imbecil, nu prost

De fapt IP dinamic are cam toata lumea. Este vorba de provider.

+chiar daca nu ai ip dinamic, cu un minim de efort iti poti ascunde ip-ul.

Daca zici ca e Gabee, isi modifica stilul excelent cu aparitia fiecarui user.

Am si eu o nemultumire, nu mai stiu adresa blogului anti Ovidiu. :mrgreen:

Nu e numai el. Sunt trei bucati de carne cu o uncie de materie cenusie:D(impartita la 3 ca sa poata duce unica circumvolutiune pe care o "share-uiesc").

Referitor la blog. Esti cumva printre cei de la punctul 2 sau vrei sa numeri si tu greselile analfabetilor?;)

Am vrut numai sa rad un pic, daca nu se prea scriu lucruri interesante pe forum (exceptie cearta dintre Frank si Zabriskie care e destul de amuzanta). ;)

Asa da. Este o explicatie coerenta si plina de subantelesuri:D

Pai cauta si tu. Daca nu te descurci trimite un PM la "Pegas" si te ajuta el.

O sa fie nevoie sa se screama putin pentru ca dupa cum arata si avatarul sau este putin epileptic. Sunt sigur ca dupa ceva cazne o sa te ajute:cool:

Mda...sunt multi useri care isi doresc ceva frumos de la forumul acesta, care intra cu placere si abia asteapta sa citeasca ce au mai impartasit altii, dar sunt altii care nu stiu ce vor, intra, scriu ca vand ceva, mai fac 2-3 comentarii aberante si lipsite de esenta sibiectului, pe urma incep sa adreseze vorbe ofensive unor simple discutii si dau ocazie unor adevarate "capodopere" lingvistice. Avem si din astia si ne mandrim cu ei:rolleyes:

Asa cum am precizat anterior sunt 3 persoane. Doi mai agresivi din Germania si unul de aici din Timisoara.

In Germania sunt cei doi, Gabee si Mani.

Daca simti nevoia unei confirmari a faptului ca maestrul gabee este in spatele acestei campanii iti pot trimite pe privat mesaje trimise de el diversilor useri de pe ciclism.ro inainte de a pleca de pe forum.

Termenul folosit la adresa mea era "Siminica".

Ring any bell?

...imi pare rau ca se ajunge la asa ceva. nu vreau nimic pe privat din ce-au scris altii, nu vreau sa intru in astfel de "jocuri", vreau sa-mi vad de treaba mea, de pedala mea. voi citi in continuare forumul si voi lua ce-mi place din el, si voi ignora ne nu-mi place.

Care este din Timisoara? ca mergem peste el:p si ii intrerupem alimentarea cu energie electrica a locuintei:D

Nu conteaza cine este florenzo. Au spus mai multi oameni acelasi lucru ca si tine dar sunt de parere ca, asa cum o sa vezi in semnatura lui FRANK, "you shouls never argue with an idiot. He brings you down to his level, then beats you with experience".

De ce sa te cobori la acelasi nivel cu ei?

Sau poate ii coborati voi casa cu un nivel.;)

Cu gandul la curent, nu m-am putut abtine.

Ovi dar trebuie sa facem altceva...si anume sa ii facem public.

Deschidem un new thread cu titlul "Small brain user" si aici ii punem pe cei care incalca regulamentul si au o atitudine deplasata fata de adevaratii useri.

Sanctiunea ce o primesc de la administrator sau moderator va fi urmata de postarea in "coltul forumului" cu argumentele lor impertinente atasate si deasemenea cu un cartonas galben mic pus peste un colt din avatarul lor:D

Dupa parerea mea este o modalitate moderna de a atrage atentia tuturor ca "gagiul" a calcat pe bec.

Restul ce parare au despre inchizitie? ;)

Am vazut ca nu merge sa imi pun avatar,sau nu stiu eu cum.;)

:arrow:

Imagine postată

s-a gasit o rezolvare la asta???

Da. La ora actuala poti utiliza un avatar.

Se pare ca nu, imi apare acelasi lucru ca in poza de mai sus.

Note: The maximum size of your custom image is 80 by 80 pixels or 19.5 KB (whichever is smaller).

Asa insa eu nici mesajul asta nu il pot vedea atata timp cat nu pot pune deloc avatar. Nu am optiune pentru asa ceva.

Guest
This topic is now closed to further replies.