Recommended Posts

Cu placere! Forumistul nostru este stapanul nostru (bine, o spun asa, doar de dragul de a o spune, ca tot noi facem legea :mrgreen:).

SI eu am dreptul sa spun ca tu trebuie sa raportezi daca nu iti convine ceva, nu sa intri in altercatie cu un moderator.

Mesajele semnalate de tine au fost sterse conform regulamentului de la vanzari.

Axe are un warn micut si daca isi mai incearca norocul ii restrictionez accesul la sectiunea vanzari.

Tu ai un warn de la mine pt ca nu ai procedat corect. Nu sunt impresionat de palavragii. Vrei sa semnalezi un post gresit, apesi pe butonul "report post" si un moderator se va ocupa de problema.

1. conform regulamentului de la vanzari;

2. Axe are un warn micut;

3. Tu ai un warn de la mine pt ca nu ai procedat corect.

4. Vrei sa semnalezi un post gresit, apesi pe butonul "report post" si un moderator se va ocupa de problema.

1. Ai cumva la îndemană, un link cu regulamentul de care zici?

2+3. Axe are un warn micuţ, iar eu un warn normal?

4. Report post ajunge tot la MBZ...

P.S.

Am găsit motivul, pt. care Axe, are doar un warn micuţ! :o

regulamentului de la vanzari

De unde reiese faptul că, regulamentul de la vânzări , nu este la vânzări... :o

I. Nu vă asumaţi rolul de moderatori. Încercarea de a acţiona ca un moderator este interzisă şi sancţionabilă. Pentru orice problemă întâlnită, folosiţi butonul “REPORT POST”.

II. Nu provocaţi moderatorii sau administratorii în mod deliberat. Mesajele care au ca scop crearea de conflicte între utilizatori şi moderatori vor fi şterse, iar autorii vor fi sancţionaţi.

Nu răspundeţi la provocări. Rraspunsurile agresive la mesajele jignitoare sunt sancţionabile!

Am observat ca au disparut de pe forum o multime de poze puse de mine.

Am intrat si pe ImageShack unde le-am uploadat, si am vazut ca sunt disparute si de acolo.

Vreau sa stiu ce s-a intamplat - au fost sterse de aici sau de pe ImageShack? Daca o poza e stearsa de pe serverul gazda ea nu mai apare aici nu?

Mai sunt si altii care au patit la fel? Ce se poate face?

Noi nu am sters nimic

Precizeaza te rog postul unde lipsesc pozele si o sa verificam

Este o problema a ImageShack

Lucian, urcă din nou pozele pe imageshack şi editez eu posturile tale de la cicloturism.

Recomand să ai cont acolo. Eventual poţi folosi www.photobucket.com .

Am cateva cuvinte de lauda la adresa administratorilor forumului ciclism.ro.

Mai activez pe forumuri si pot spune ca aici s-a creat o atmosfera prieteneasca, toleranta, nimeni nu sare calul, fara warn-uri si ban-uri.

Admini nu au un comportament dictatorial cum se intalneste in majoritatea cazurilor, din contra cred ca se straduiesc sa fie cat mai discreti.

BRAVO !!!:)

In cea mai mare parte sunt de acord cu tine dar situatiia nu e asa roz cum o descrii tu.

Mda, poate omul are dreptate, viata nu poate fi roz pt toata lumea !

Daca ai gresit cu ceva si ai fost poate pedepsit, normal, crezi ca dreptatea a fost de partea ta si ai fost nedreptatit. Judecand dupa numarul tau de posturi(4 !!!), probabil esti un user banat pe un alt cont !

Daca nu, iti uram bun venit si da-i pedala ! :)

L.E. eu raman la parerea mea, un forum deosebit de util si constructiv !

@axe - Judeci gresit dupa numarul de posturi daca te uitai mai atent observai ca din aprilie 2007 am contul dar aici e mai bine sa taci din gura ca sigur se gaseste cineva sa iti sara la gat daca spui ceva ce nu ai convine lui...

@creizi - Chiar nu are loc sa ma complic.

• Upvote 1

:) Inca mai esti sucarit de la discutia cu Tase.

Se rezolva intr-un minut la o bere .:D

Bai a lui Rosioru...daca ai ceva de spus spune. Fitele astea de fata mare poate merg pe la voi pe la Buzau, la noi in Ardeal spunem ce avem pe suflet si vedem daca putem rezolva treaba.

"numarul tau de posturi(4 !!!)"

Io zic ca nu treb sa judeci omu dupa nr de posturi defapt ba da,aia cu multe posturi ca tine sunt sanse sa fie tastaturisti.

A lu Rosioru sta pe bike calumea,stai de vorba cu un campion in caz ca nu stiai.

Iar eu zic ca aveti mesaje private ca sa rezolvati astfel de probleme, tataie ;).

AXE,

Pentru oamenii de valoare, cu atat mai mult respect oameni buni, suntem pe un site de ciclism.

Sunt si oameni care dau tare la pedala si nu la tastatura.

Dar intai puteti sa-i cunoasteti.

Sunt si aici http://www.ciclism.ro/forums/showthread.php?t=2449&page=3

Eu am acest respect, inclusiv pentru cei care merita mai putin.

@Maus - Cu Tase am rezolvat-o am discutat cu el la Geiger maraton si am vazut ca era o neintelegere..

@Ovidiu - Crezi ce vrei ai dreptul asta dar da-mi si mie voie sa nu vad lucrurile ca Axe asta daca ai dreptul la o opinie personala pe aici.. Cat de zis .. nu am nimic pe suflet desi ai fii tentat sa crezi altceva

P.S. deaceea imi vad de treaba mea am lipsit vreo 2 ore de la pc iar cand am dat un refresh la pagina care ramasese deschisa tot la subiectul in cauza ..

Guest
This topic is now closed to further replies.