Rubyca

2012.05.13 - Prima Evadare - Bucuresti - recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Ar fi superb să se dea tricouri roz pentru "domnișoarele" care termina pe ultimul loc. Atunci chiar că am avea un obiectiv!

Oricum vin cu un butoiaș de bere în rucsac:)

Corect! culoarea roz se potriveste cu pedalele lui Alpinman =)) !

LE: pun Samsonitu in spate, sa intre berea:)

Eu cred ca Prima Evadare a fost prea devreme. Azi era o zi perfecta 8->

• Upvote 6

Cum vreți să fiți mai buni la anul dacă nu ieșiți la antrenament? Se chinuie mama natură să vă ofere toate condițiile [ploaie, jeg, nămol] ... și voi ce faceți (?) stați în casă și visați. ;))

• Upvote 1

schimb tricou de finisher marimea L cu tricou marimea M :D

Vopseste-l galben si o sa ai succes :D

da mai dar casca aia sa fie galbena sau mai bine roz si schimba marca aia de bere....

• Upvote 1

Felicitari tuturor fotografilor de pe traseu, a fost o adevarata placere trecerea in revista a miilor de poze facute! Sunteti senzationali!

Cativa dintre ei insa au fost peste medie si trebuiesc nominalizati:

- Cherestes Janos

- David George

- Catalin Negrila

- Adrian Pitulac

- Titel Leontin

Multumim mult!

• Upvote 1

Rar te intalnesti cu ocazia sa fii fotografiat de profesionisti. Multumiri fotografilor.

Uite că nu ai nevoie de ultimul model de bicicletă pentru a merge la Prima Evadare.

Îs curios totuși câte camere de rezervă au intrat în poșeta aia și dacă a căzut, că are blugii rupți în genunchi.

Gluma, gluma... dar era bine ca multi sa stea acasa, la cratita :P

@vis-a-vis ( ;) ) se pare ca nu ai inteles - a participat la prima evadare de acasa, de la cratita ....

mai oameni buni cum de puteti vedea atatea detalii in poza asta ca eu nu vad decat un singur lucru....

Uite că nu ai nevoie de ultimul model de bicicletă pentru a merge la Prima Evadare.

Îs curios totuși câte camere de rezervă au intrat în poșeta aia și dacă a căzut, că are blugii rupți în genunchi.

• Upvote 1

@vis-a-vis ( ;) ) se pare ca nu ai inteles - a participat la prima evadare de acasa, de la cratita ....

Da, in sub 4 ore i s-a fiert si fasolea :P

mai oameni buni cum de puteti vedea atatea detalii in poza asta ca eu nu vad decat un singur lucru....

A, nu, nici eu nu am văzut în primă fază toate detaliile alea, numai că se uita și prietena la ce butonam eu și după două capace a reușit să-mi ... ăăăă.... lărgească orizonturile... B-(

Faine filmuletele.. Zicea cineva mai sus de un tricou roz pentru fete, uite o sugestie interesanta pentru anul viitor, sa se faca vreo 20 de tricouri roz care sa se dea la primele 20 de fete (numarul se poate stabili), sa aiba si ele sansa la un trofeu mai deosebit... E probabil mai greu cu organizarea sa iei si un mic numar de tricouri alta culoare, dar sunt fete prin echipa de organizare care cu siguranta si-ar aloca niste timp cu drag pentru asta.

Apropo de asta remarca un prieten: "La PE sunt mai multe fete decat concurenti la alte maratoane..." :)

• Upvote 1

"Oricum, aranjarea la start se va face în funcție de rezultatele din anul anterior care va fi reflectată în numărul de concurs. Cu cât e mai mic stai mai în față."

Nu ignorați și culorile pentru a stabili categorii de concurs! Dacă elitele au numere imprimate pe hârtie galbenă și restul pe alb, e mult mai ușor de văzut un băgăreț...

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.