hcampian

Saptamana ciclismului la Lidl

Recommended Posts

Pacat ca pana vineri n-am timp sa merg...Scoala asta,bat-o vina!

La pantalonii barbatesti ati vazut si marimea S? La mine erau de la M in sus.

Deja la noi ieri pe la 17 era gol deja, am mai prins o pereche de pantaloni scurti negru cu galben, sunt ok dar sub cei de la Crane.

era mai mare ca al tigai, zau daca nu

pantaloni erau de la S la barbati la XS la dame, la fel si la tricouri.

Pacat ca pana vineri n-am timp sa merg...Scoala asta,bat-o vina!

Cate ore inveti pe zi ? LIDL este deschis pana la orele 22

• Upvote 1

La pantalonii barbatesti ati vazut si marimea S? La mine erau de la M in sus.

In brosura tiparita scrie "marimi barbati: M-XL". Mi-ar fi placut si mie. Tricouri S ati mai vazut pe undeva?

Manusile nu par cine stie ce, dar la pretul acesta bat sigur in calitate si pret orice de la Decathlon, sunt pe multe marimi, cred ca sunt facute sa tina un sezon.

Pantalonii si tricoul nu m-au impresionat in mod special, nici la calitatea materialului nici la cea a fermoarului, ca pret si calitate comparabile cu Btwin, parerea mea, intr-adevar acel bazon nu-l gasesti la pantaloni sub 80-100 lei la alti producatori.

Mi-a placut foarte mult vesta, e posibil sa-mi mai iau inca una. :)

Si cel mai mult imi place ca produsele respecta standardele germane, XL e XL, nu-ti produce surprize.

Eu n-am mai gasit pompa de picior la Lidl de pe Valea Oltului, poate nici nu am vazut bine.

Update magazinu' Lidîl din Str. Doina (Rahova)

(am fost sa schimb pantalonii 3/4 cu unii scurți și să returnez cricu'; în locu' lui am luat o borsetă de șa)

Tricouri berbanți = nexam. Gata.

Pantaloni = hm... mai sunt doar vreo 5-6 perechi

Pompe de podea = 2 bucate

Pompe mână cu manometru = fo 4-5 bucăți.

Fetelor ce se intampla? Cei cu dezmatul asta? Faceti shopping salbatic... Huh? :))

• Upvote 1

=))

tu fatăăăă, ie promoțieeee ;)

• Upvote 1

Daca ar fi toate la pretul asta nu as mai iesi din magazine, dar cum in rest orice carpa de tricou de ciclism sare de 150 de lei, nu prea ma pot apropia.

calitatea lasa f mult de dorit, dar macar e pretul bun, nu-mi pare rau de banii aruncati.

tocmai ce am venit si eu de la Lidl din Rahova, am facut si eu ceva cumparaturi. la pretul ala as fi luat si tricouri pentru mine, dar XL nu mai aveau :)))

L e bun la 1.84 si 97 de kg.

Aseara injuram ca le-am si zis la astia sa nu le iau pe alea pt grasani si ma enrvam ca aveau maxim L, am probat o vesta aruncata pe acolo si culmea e ca am intrat in ea, dupa care mi-am facut curaj si am probat si un tricou L si am intrat lejer in el.

As fi probat si pantalonii dar prea erau babele ciochine si eu frumusel foc :>

Am fost si eu si am luat 2 pantaloni (unul scurt si unul trei sferturi) si o pereche pt sotie. Am luat si cate o pereche de manusi pt fiecare. La pretul de 15 lei, sunt multumit si daca ma tin juma de sezon. Manusi am mai multe perechi, astea le-am luat asa, pt antrenament. Pantalonii nu stiu cat de buni/rezistenti sunt. Bazonul pare de calitate buna, dar oi vedea cand ma urc pe bicicleta cum e. La 40 lei eu zic ca e un pret bun pt ce primesti. Pompele nu m-au pasionat deloc. Alea de tura sunt prea mari si grele (si oricum am una deja) iar dintr-aia de picior am luat acu vro juma de an una cu vro 95 lei.

Am fost si eu la Lidl - Iuliu maniu, am luat un tricou, pantaloni scurti, manusi si pompa picior, cred ca imi mai iau un tricou sau 2 la banii asta.

Tricourile de barbati mai erau vreo 4-5 bucati, majoritatea L, pantaloni erau destui, la fel si manusi, iar pompele mai erau vreo 10

As fi probat si pantalonii dar prea erau babele ciochine si eu frumusel foc :>

am citit si mai sus ca erau babe la raion...dar am crezut ca faceti misto ! ;)) Ce D-zeu cauta la echipamente de ciclism ? :)) jesus christ, locul lor e la tigai...

Am fost si eu la Lidl....., pantaloni erau destui, ....

se pare ca nu prea se inghesuie lumea la iegari :))

am fost si eu aseara la Crangasi. Veste de masculi nu mai aveau asa ca am luat o vesta de fomei. E ok, singura chestia care o diferentiaza e ca nu are buzunar la spate, are doar la piept. pompe aveau (eu am luat 3), borsete aveau si d-alea (am luat 4).

Pantaloni am luat 2 perechi. una L, din greseala, si una M. :D

sunt curios,pompa de podea la 29 lei merge pana la 9-10 bari la cursiere ? daca are cineva rog sa dea un raspuns.

din ce am vazut e o pompa buna dar pe mine ma intereseaza sa pot baga cat mai multa presiune deoarece am pana la 11 bari anvelopa.

pantalonii XL sint putin cam larguti, cred ca mai degraba sint mai buni L pentru mine (1.90m, 102kg), am comparat cu o pereche de la Rose, tot XL care vin mult mai bine. daca mai am traseu pe la vreun Lidl o sa mai iau un L, de control...

azi dupa a doua folosinta a pompei de picior , sa rupt capul din capatul furtunului, mai exact siguranta aceea, in jurul ei , un plastic ordinar.

am facut rost de un cap metalic de la o pompa veche si a intrat la fix pe furtun.

aia e , macar am cap metalic , dar pot umfla numai valve tip auto.

La Lidl Berceni nu mai aveau : pompe, cricuri si truse de scule. Tricouri doar marimi mici. Pantaloni deloc. Tricouri de dame erau garla, manusi la fel, marimi 7-8.5. Marimea 9 nu se gasea.

Stati linistiti ca la ce omor a fost, eu zic ca in max. o luna revine promotia....