albuemil

Ture pentru Mureseni.

Recommended Posts

Se apropie intalnirea ciclism.ro de pe transfagarasan , si vreau sa merg si eu. Am MTB , cort , sac si ce mai trebuie , cel mai probabil voi pleca de vineri dimineata (cat mai de dimineata) pe ruta sighisoara -agnita -varg -noul roman-cartisoara . Mai vine cineva din tg. mures? ca singur trece timpul mai usor!

salut addy.poti sa-mi dai si mie un num de tel.?nu gasesc pe nimeni in tg.mures pentru o tura mai lunga.tot timpul merg singur.... tel meu 0753-059797

Salutare - duminica tura mika de la Neuzer MTB Maraton ? 25 km - de pe la ora 12 - sa poata ajunge si cei care sunt mahmuri

Salutare - duminica tura mika de la Neuzer MTB Maraton ? 25 km - de pe la ora 12 - sa poata ajunge si cei care sunt mahmuri

Buna,

La 12 sa ne intalnim pe Platoul Cornesti la Urs (ursul de piatra). Anul acesta vor fi modificari pe traseu dar 70% va fi la fel.

Buna,

La 12 sa ne intalnim pe Platoul Cornesti la Urs (ursul de piatra). Anul acesta vor fi modificari pe traseu dar 70% va fi la fel.

salut

vin si eu cu inca un prieten

salut baietii - maine seara o tura scurta de 25 km - neuzer ? ionut, red dragon - eu cred ca pe la 17 pot sa ajung la urs. pls sms pe 0747119875 - dimineata plec spre mures

Muresenii :) la pedale - ceva iesiri vineri si sambata ? Sambata putem incerca chiar si tura mare de la Neuzer. Ce ziceti ? Red Dragon - voi unde aveti magazin ?

Muresenii :) la pedale - ceva iesiri vineri si sambata ? Sambata putem incerca chiar si tura mare de la Neuzer. Ce ziceti ? Red Dragon - voi unde aveti magazin ?

Scuze, am fost plecat din oras.

Deci magazinul avem pe Branului 33. (In spate la autogara)

PS: Marti am putea iesi daca mai esti in Mures.

Din pacate am plecat - poate ne vedem la Maratoanele de la Baile Harghita si Tg Mures

Spor la pedalat

salut addy.poti sa-mi dai si mie un num de tel.?nu gasesc pe nimeni in tg.mures pentru o tura mai lunga.tot timpul merg singur.... tel meu 0753-059797

salut

asta e numarul meu 0745050370 sau adresa de e-mail addy_maier@yahoo.com.....dar momentan nu prea am timp de ture din pacate....

salutari...din 20.09, dupa Neuzer Maraton o sa fiu in Reghin pentru o saptamana

iese cineva la ture? ma gandeam la un Tg. Mures - Sighisoara, pe cursiere, sau spre Toplita (au facut drumul), sau ceva paduri, trasee de MTB...

in jurul Reghinului nu stiu trasee.

astept propuneri

toata stima/Sergiu

0724308821

Aici sunt niste trasee pe care le-am facut eu din Reghin http://www.bikemap.net/user/vassily_ivanovich/routes

Plus mai sunt si alte trasee pe bikemap din Reghin, de la alti useri de pe bikemap. Numai ca pe cursiera...hmmm...eu nu prea m-as incumeta prin jurul Reghinului (eventual cu niste cauciucuri de minim 32, sau ghidolina dubla ca la Paris-Roubaix) :D

mmm...foarte interesant...imi sunt cunoscute zonele..dar din pacate nu am gps :(

la cursiera m-am referit la drumul spre Toplita care am intels ca e nou facut...la Sigisoara sau zona de sud, as merge cu masina pana la Tg. Mures si de acolo pe bicicleta, deoarece Reghin - Tg. Mures il cunosc foarte bine si nu e de cursiera categoric :D in fine

tu o sa fi in Reghin? iesi pe undeva? poate ne cunoastem, am stat 19 ani in Reghin :P

sosea nu iesi?

cam bate vantul pe forumul regional de mures....se vede ca a venit iarna :)

Daca vrea cineva sa dea niste pedale duminica in parcul cetatuia din Cluj sa ma contacteze. Plecarea pe la 7 jumate :)

Si uite cum a "murit" si topicul asta.

Stiu ca eu nu m-am mai bagat in "zeama" demult ca nu am prea putut participa la ture (motive medicale pe langa timpul lipsa), dar vad ca si restul oamenilor au cam renuntat.

Pacat, sper totusi sa "reinvie" topicul si lumea sa se mobilizeze mai mult, spor la pedalat si vand din spate :)

topicul a murit dar se mai organizeaza ture spontane ;)

de exemplu ieri ne am adunat 4 oameni;Addy,Iouman,Eugen si subsemnatul,am alergat pana in Fantanele,media 31

tu de ce n ai venit cika?!?!

cand facem un bucin?

topicul a murit dar se mai organizeaza ture spontane ;)

Ar fi fain un bucin, n-am fost de mult cu bitza pe acolo :D