ovidiu

2012.07.08 - Surmont MTB Challenge - Azuga - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

tocmai am pus pe facebook si pe vimeo editul nostru video :), vizionare placuta ! https://vimeo.com/45713651

Dau aici +rep ca pe Vimeo n-am cont.

E bine ca anul asta s-a filmat si pe poteci, in padure, pe traseele mediu si lung; tin minte ca anul trecut au fost discutii pe tema asta :P. Foarte tari filmarile de la KoH =D>

Felicitari pentru film , pe mine ma depaseste cum ati facut filmariile alea , m-am gandit o gramada care o fi tehnica da nu imi dau seama .

• Upvote 1

Foarte tare filmuletul...efect maxim ca ati filmat si pe carari, la KoH, "din urmarire". Ca si recomandare pentru la anul va rog sa aveti secvente de pe coborarile in serpentina, la serpentine. Acum sunt insa la baza unde e light...acolo unde se coboara cu fundul dupa sa, pe radacini si in viraje savuroase. Nu cred sa se sperie prea tare potentialii viitor inscrisi ;)

Apar si eu incepand de la minutul 4:29 in black&red.

Imaginile sunt putine insa de efect - KoH si startul.

inca mai caut poze cu mine pe traseu :disperat:

data viitoare imi voi face un costum de captain america pentru o mai usoara localizare a propriei persoane..

ps. am mentionat cat de tare mi-a placut traseul? si filmuletele de pana acum mi-au redeschis un apetit nebun de bicla.. pacat ca-i 11 noaptea si maine se lucreaza :-<

• Upvote 1

mama ce uscat era pe ultima coborare...

Salut tuturor!

Sorry pentru intarziere dar am fost plecat in concediu 2 saptamani si nu am ajuns la calc sa postez si restul din filmarea de la concurs.

foarte faine filmuletele.

A fost primul concurs a iubitei mele si ne-am simtit super. Eu am fost asistenta cu reparatii, fotografii, hidratare.

Cu siguranta o sa venim si la editiile viitoare :)>-

Guest
This topic is now closed to further replies.