ovidiu

27-29.07.2012 - Întâlnirea Ciclism.ro

Recommended Posts

Din balcon de la hotelul meu se vede bine...:)

Vremea e exceptionala, pacat ca am uitat acasa crema de plaja. Hotel de 5 stele se gaseste cum iesi din Cartisoara, pe stanga, la steagul ciclism.ro, se vad camerele de la strada.

Iepurii din zona au fost deja alertati, au migrat masiv de teama dezmatului ce se anunta. Prietenii stiu de ce.

Daca tot aveti net acolo puneti niste imagini live si pentru plebea care n-a putut ajunge.

Hai, la anul vreau sa vad totul pe DIGI SPORT.

In Sibiu ploua de 1 ora. Cum e vremea la Cartisoara?

Maine dimineata la primele ore o sa ajung si eu.

Particip pentru prima data si o sa vin singur, sper ca o sa imi gasesc un grupulet primitor cu care sa povestesc :D

• Upvote 1

cam pe la ce ora incepe urcarea maine (din cartisoara)?

multam. o sa trag tare sa ajung si eu maine pana in 11 la h.q.

Poi bă. Nu m-o aşteptat nime cu plecăciuni şi sticker la start. Scări rulante nu-s, a trebuit să iau telecabina. La lac plouă serios de un ceas, unde-i soarele ăla? Şi capac peste toate, încă n-am văzut nici una din fetele alea cu ţâţele goale!!! :-P

Ai terminat ciorba aia bre?

Cel mai mult mi-au placut wc-urile alea ecologice - 2 lei un pishu :)))). s-a apucat si statul de cersit. :)))

A fost foarte frumos. prima data cand vin la intalnirea ciclism.ro si sigur o sa repet experienta.

Si inca ceva...nu am mai vazut atatia biciclisti la un loc :o .

salutare, au facut cateva tipe poze azi spre varf, cu aparate profi. le stie cineva? vedem si noi pozele?

in 2010 au fost postate toate undeva.

Ai rabdare, vor fi postate la un moment dat. Intr-o saptamana cel mult ar trebui sa fie postate. Nu te panica.

O urcare superba intr-o zi superba !

Chapeau ciclism.ro .

Cand vedem clasamentul si timpii de urcare ?

Ai rabdare, vor fi postate la un moment dat. Intr-o saptamana cel mult ar trebui sa fie postate. Nu te panica.

nu e panica, eram curios daca stie cineva ceva de poze. atat. mc de raspuns!

O fost show si anul asta. Mai multa lume, vreme (aproape) excelenta pe urcare + coborare, atmosfera frumoasa la camping seara. Tot respectul pentru intreaga comunitate, dar mai ales pentru organizatorii care au avut grija ca berile sa fie reci si la indepicior si ca lumea sa se simta bine.

Sa ne vedem si la anul cu la fel de multa buna dispozitie si o atmosfera cel putin la fel de placuta! Pedala usoara pentru inca un an pana ne vedem din nou pe Transfagarasan!

mie sa-mi spuneti daca ati fost cuminti si dupa ce ati gatat de baut/papat, ati facut si curat.

Vera tu le-ai luat pulsul la cetatenii din corturi...Astept un raport detaliat de la tine.Eu nu puteam ca aveam ce aveam cu animalu, sa-l dau afara din emisiune ...

plus ca de cand s-a inventat animalu' asta, krupp a devenit mic copil...

• Upvote 1

Bre, o fost maxim. Am cunoscut o caruta de oameni in carnea lor, am baut tot ce -am prins, am vorbit aproape cat maus si, da, recunosc, m-a facut animaloo.

Ce bine era daca toata lumea isi lua sacul de gunoi sa-l duca la un tomberon. Asa, au ramas sacii pe marginea drumului in camp, unde nu e responsabilitatea nimanui sa-i stranga. Pe langa asta, Vera a mai umplut doi saci de europubele cu mormane de gunoaie lasate in spatiul de campare. Rusinica...