ovidiu

27-29.07.2012 - Întâlnirea Ciclism.ro

Recommended Posts

Romanu' e tot roman, chiar daca e biciclist.

Foarte tare si anu' asta, chiar daca nu imi aminetsc prea clar cateva pasaje din aceasta intalnire. Foarte tari si baietii de la DHS chiar daca au oprit muzica subit, cele cateva minute pe care am apucat sa le petrec la cortul cu boxele au fost memorabile, mai ales ca berica abia ce-si facea efectul si puteam sa dansez asa cum imi place ;)

• Upvote 1

salutare, au facut cateva tipe poze azi spre varf, cu aparate profi. le stie cineva? vedem si noi pozele?

in 2010 au fost postate toate undeva.

Una din ele era sormea. Nu a facut poze decat la 2-3 ciclisti asa ca sa-si mai ocupe timpul. Totusi voi posta imaginile zilele astea, poate se regaseste cineva in ele.

stai sa descarc pozele, sa vedem stransul cortului, cu instructiunile in fata :)

• Upvote 1

Am ramas cu un gust foarte amar dupa aceasta intalnire. FOARTE AMAR !

MUZICA !

Mii de wati dati la maxim sa se auda pana la lac :(. De dimineata pana seara. De fapt nu seara, ci noaptea, ca de aici e gustul meu amar.

Probabil cei de la DHS s-au crezut la discoteca, entuziasmati de cei 15-20 de piliti care dansau in ring. Fara sa incerce macar sa dea un tur al campingului sa vada cati de fapt dezaproba acest lucru. O gramada de oameni care stateau la usa cortului cu copii, nereusind sa-i duca la somn datorita miilor de wati infernali care se auzeau pana la Cartisoara. Nu puteai discuta cu cineva decat TIPAND !

Si discutam de 12 noaptea. Acolo erau vre-o 100 de corturi cel putin cu aproximativ 500 de persoane.

Majoritatea au venit de placere, sa se simta bine si sa socializeze cu alti ciclisti. Au venit cu FAMILIILE. Si cu COPII !

Excesul de wati a fost ENORM. Poate la anul Ovidiu nu va mai da bere gratis si poate va uitati un pic in jur, CA NU SUNTETI SINGURI IN CAMPING ! Cred ca multi nu vor mai participa la anul din aceasta cauza.

Personal am luat atitudine de cateva ori si NIMIC. Pe romaneste i-a durut in p...

Aveti cuvantul meu de onoare ca daca la anul faceti la fel va tai cablurile cu clestele si chem si Politia ! RUSINE DHS !

• Upvote 8

Sall

Cand o sa fie publicate pozele din anu acesta de pe trans?

Anul asta nu se pun poze ca e criza :D

• Upvote 2

Nu te poti da mare la preceni sau...?

Ai rabdare. Pozele alea de pe DSLR-ul Ioanei trec prin multe pana ajungi sa dai tu share si like pe facebook ;)

Serios?Si mor fara pozele alea :(( :((

Ce mai conteaza ...Te-am batut la sprint, ai furat si startul... <):) :-
  • Upvote 1

Ce bine ca nu apar si eu cu trabucul intre dinti... Multam' Viorel ca mai taiat X_X <):) .

Stai tu linistit ca apare si clipul interzis minorilor :D

Ce ma enerveaza fumaciosii astia ...Un te duci nu mai ai loc de ei.

(carti tu-ti ceapa matii)

stai sa descarc pozele, sa vedem stransul cortului, cu instructiunile in fata :)

Aia a fost o treaba de mare angajament :-)

Ce mai conteaza ...Te-am batut la sprint, ai furat si startul... <):) :-

Nu a furat startul,chiar a filmat cum a plecat din spate si e tare amuzant filmultetul. :))

Pe mine nu m-a deranjat nimic la acest eveniment.Frumos! :)>-

• Upvote 1

Era o gluma man .Insa voiam sa-l enervez putin...

Pe mine m-au enervat fumatorii ca nu mai aveai loc de ei....

Era o gluma man .Insa voiam sa-l enervez putin...

Pe mine m-au enervat fumatorii ca nu mai aveai loc de ei....

Pai dupa ce m-ati corupt sa trag din ea, cu doctoru in frunte, acu te iei de mine mosule?

@Viorel : Nu posta video-ul ala cu mine, vb serios, sterge-l...

Hehe,eu acum am vazut varsta lui Andrei.Pff,vroiam si eu sa vin dar ma gandeam ca sunt singurul mai mic de p-acolo.