ovidiu

27-29.07.2012 - Întâlnirea Ciclism.ro

Recommended Posts

Multumim @Kriss pentru pozele minunate si pentru munca ta la editare(+ca ai avut ceva de asteptat sa cam treaca toti....)te apropii de graham watson la calitate,din partea mea un mare plus!

Mulţumesc pentru mulţumiri, dar eu nu am avut nici un merit la editarea pozelor. Laudele şi meritele în totalitate se îndreaptă spre Ioana ( @Rubyca ) , ea este cea care a depus întreaga muncă, având în vedere că a trebuit să pozeze atâtea "modele". De menţionat, au fost mulţi cei care au participat prima dată la Întâlnire şi să sperăm că o vor mai face şi în viitor.

In numele meu si a Pelican Bike Tulcea multumim pentru toata munca si daruirea acordata.

Multumim organizatorilor pentru tot ce ati facut pentru noi!A fost de vis!

Pfuuu ... a iesit frumos si de data asta. Cu mancarica buna, bauturica pe masura, femei, bere si copii pentru toata lumea. Fiecare a venit sa se mandreasca cu ce are mai bun si mai frumos pe acasa: Alpinman-ul (rasistul) cu pleata si muschii lui, Cumnatu cu pastrama sarata :), Doctorul cu pasatul, Dana cu "copilul cret", Animaloo cu ciorapul flausat, Ioumanul-cu a lui limonada de Tg. Mures, Viorel cu smecheria lui de webcam, Rock-ul cu fica-sa, baietii din HD cu muzica, Ovidiu cu berea rece, proful de mate cu recordurile obtinute, mai mult de jumatate cu bicicletele lustruite inainte de urcare si lista ar putea continua.

Ceva pozesi din partea lu' nenicu unde se poate observa un cort bine dotat, niste picioruse sexoase ale unei fetite de 18 ani parca, pipa pacii si seful mafiei din ciclismul amator.

Imagine postată

• Upvote 4

Ceva pozesi din partea lu' nenicu unde se poate observa un cort bine dotat, niste picioruse sexoase ale unei fetite de 18 ani parca, pipa pacii si seful mafiei din ciclismul amator.

Ba da repede ai pus ochii pe J.B. :))

Multe multumiri pentru poze lui Ioana@Rubyca.

Imi dau seama de efortul depus.

Abia astept intalnirea de anul viitor.

Cu mare placere. Sper ca v-am prins pe toti in poze.

Faine pozele, pare sa fi fost o strasnica intalneala.

Ce nu am reusit sa pricep nici macar din poze. Doctor..., Doctorasu nostru cu ce a urcat? cu Passatul? :-J

A fost cuminte?

Doctoru a fost foarte cuminte. A stat de paza in camping cat am urcat noi. S-a sacrificat pentru siguranta tuturor.

În vreo 20 de minute se termină upload-ul, apoi încă în vreo 10 termină și YouTube de procesat filmulețul, și dup-aia puteți da play aici :)

• Upvote 6

PS: și niște poze cu mașina de asistență a Drink Team, să-i fie mereu pline sticlele cu udeală lu' Cumnatu că pre mulți i-a înveselit ;)

post-5129-0-88340600-1344193953_thumb.jp

post-5129-0-62633000-1344193954_thumb.jp

post-5129-0-31528900-1344193955_thumb.jp

post-5129-0-03685400-1344193956_thumb.jp

• Upvote 1

da, multumim de bere :)

Asa, berea a fost carbo-loader :) la fel si gogosile :)

PS: și niște poze cu mașina de asistență a Drink Team, să-i fie mereu pline sticlele cu udeală lu' Cumnatu că pre mulți i-a înveselit ;)

@puterfixer - multam pentru poze! in sfarsit ma vad si eu :)

Ba da repede ai pus ochii pe J.B. :))

Vio, pe ce vroiai sa puna ochii? pe cortul tau 2seconds? :))
  • Upvote 1