kelvin

[23 iunie] Targu Jiu - Ranca - Groapa Seaca - Petrosani - Targu Jiu

Recommended Posts

Salutare.

Peste 2 saptamani vreau sa fac traseul acesta:

[media=]http://www.bikemap.net/route/1533803[/media]

Iau in calcul (si) varianta de 2 zile, cu cazare la Obarsia Lotrului sau Groapa Seaca.

Nu e nimic batut in cuie, si daca mai sunt doritori, vom stabili impreuna cum e mai bine pentru o tura frumoasa si cat mai putin extenuanta.

Salut! Din pacate acum am citit oferta ta. Nu stiu daca ai facut acest traseu între timp. Si eu sunt amator sa-l fac si consider ca aceata e o perioada mai buna pentru ca au trecut caldurile. Pentru ca ziua e mult mai scurta decât vara, si pentru ca tura e destul de lunga si cu diferenta mare de nivel cred ca ar fi mai indicat de facut în 2 zile. Eu sunt din Tg-Jiu. Daca mai esti amator o putem face în cursul lunii octombrie. Daca vrei putem sa ne întâlnim, sa ne cunoastem si sa stabilim amanuntele. Nici eu nu am întodeauna cu cine sa plec în ture. Eu marg si pe sosea dar si pe munte. Am facut cam tot ce se putea face în Gorj. Astept sa ma contactezi la 0724575796 sau 0767013344.

L-am facut partial, o mica parte de fapt..pana sub Papusa.

Am avut ceva probleme cu bike-ul + 3 pene, se adunase ceva oboseala si am renuntat sa-l duc la capat.

Ramane valabil pentru la anu'

Uite si cateva poze:

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată

Imagine postată