mircearacoviceanu

Comenzi Chainreactioncycles

Recommended Posts

1. zgoby

2. sharkyROL

3. irriducibil

4. prelu

5. Bico (amic zgoby)

Comanda noastră de miercuri e încă în procesare, dar banii au fost trași de pe card. N-am primit notificare cum că ar fi plecat coletul, deci răbdare și tutun. Revin pe duminică seara cu niște calcule, acum sunt orele cam înaintate.

Si comanda mea de joi seara este la fel, in procesare http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/angry.gif

Totusi, e bine ca produsele comandate au fost rezervate si, astfel, nu exista sansa de a ramane fara ele. Imediat ce am plasat comanda unul dintre produsele din cos a devenit "out of stock", ceea ce nu poate insemna decat ca eu am luat ultima bucata.

1. zgoby

2. sharkyROL

3. irriducibil

4. prelu

5. Bico (amic zgoby)

Fiind puţini la comanda asta şi cu diferenţe mari de valoare între produsele comandate de fiecare, vreau să-mi spuneţi cum vreţi să împărţim costul transportului: în mod egal pentru toţi (3,45 euro) sau proporţional cu valoarea comenzii fiecăruia ?

Vine acasă dacă nu uiți să pui UPS Standard ;)

LE am postat la un anunț vechi, rog un moderator să șteargă

Comanda noastră e tot în procesare, dar cred că am aflat motivul întârzierii. Mi-au scris ieri că n-au în stoc o cască pe care am comandat-o eu şi că îmi trimit banii pe ea înapoi pentru a putea trimite restul produselor. Păcat că mi-au scris abia ieri, luni, în condiţiile în care am dat comanda miercurea trecută, iar coletul tot n-a plecat. Încep să-mi schimb părerea despre CRC...

Sper să nu troznească lanțul de pe bicicletă până vine comanda cu cel nou, haha.

Salutari. As vrea sa dau si eu o comanda. Se baga cineva ca sa iesim mai ieftin la shipping? Mailul meu este constantin.velcea@gmail.com. O zi buna

1. zgoby

2. sharkyROL

3. irriducibil

4. prelu

5. Bico (amic zgoby)

Coletul a plecat ieri. Probabil ajunge marţea viitoare. Revin pe seară cu un PM conţinând numărul de urmărire DHL şi calculele finale.

Voi plasa eu o comanda, dar de abia la jumatatea lunii in curs, astept sa intre produsele pe stoc. Daca sunt persoane interesate, va rog trimiteti mesaj.

Aman comanda pana la sfarsitul lunii, tocmai ce a fost modificat un termen...

Voi reveni in momentul in care sunt produsele pe stoc, pentru a evita eventuale neintelegeri.

Salut Micsunica. Eu as fi interesant sa-mi cumpar ceva de acolo dar stau tocmai in nord. Cum facem, care e procedeul ca n-am mai facut treaba asta pana acum.

1. zgoby

2. sharkyROL

3. irriducibil

4. prelu

5. Bico (amic zgoby)

Coletul nostru a ajuns azi. V-am dat SMS şi PM. Daţi de veste când veniţi să ridicaţi produsele.

Daca e cineva din suceava interesat, eu dau o comanda zilele astea (luni - 27.06)

cica o sa fie in stoc abia peste o luna... mai bine cauti cu google si o comanzi de prin state de undeva.

Eu pândesc rebuild kit-urile de XMB MK I de prin mai, au tot schimbat data. Mă îndoiesc că or să le aiba chiar și peste o lună.

Eu pândesc rebuild kit-urile de XMB MK I de prin mai, au tot schimbat data. Mă îndoiesc că or să le aiba chiar și peste o lună.

calitatea piesei este foarte slaba apa si nisipul inra usor inauntru ,am desfacut caseta la clicheti si este praf totul distrus caile de rulare ale bilelor sunt macinate ....cand pedalam in forta pocnea si scapa ....prefer sa schimb tot butucul cu unul novatec

asa cum a scris si despre comanda mea recenta la wiggle, si englezii de la chainreactioncycles sunt foarte seriosi, am pus comanda luni dimineata, marti era dispatched, sambata la pranz mi-a adus-o posta acasa.

am eu nevoie de o piesa care o gasesc doar aici http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=54490 lasa un nr de telefon te rog incat luni dimineata sa-ti trimit banii,multumesc

pot sa mai astept pana marti, miecuri dar piesa ceruta de tine va fi in stoc prin iulie

Lucian,0741/258.403

Saptamana viitoare vreau sa dau o comanda la CRC. Suntem deja 2 persoane. Cine este interesat sa se alature sa-mi dea un mesaj cu produsele dorite si nr de telefon.

La toate magazinele online internationale se plateste inainte :)

14 iulie e foarte tarziu pt mine, caci la acea data vreau sa am produsele in mana.