mircearacoviceanu

Comenzi Chainreactioncycles

Recommended Posts

Eu nu pot sa fac ca n-am vechime.

:-?? ce legatura are una cu alta. Daca vrei sa faci comanda, iti poti face cont aici si in secunda doi ai 5-6 insi care sunt amatori sa le comande cineva si sa si imparta transportul.

Cont am, chiar din 2009 vad :). Numai ca nu am fost activ. Eu sunt de acord sa fac daca aveti incredere.

Eu unul am incredere , te deranjeaza sa trimiti produsele mele prin fan courier , cand vin ?

Eu vreau o janta si niste placute SPD ~25 euro .

Vreau si eu niste fleacuri...

Daca nu se sacrifica nimeni dau eu comanda, dar sunt din Sibiu

Numai bine

Ok. O sa dau eu comanda saptamana viitoare. Cel mai probabil luni sau marti. Astept de la voi PM cu produsele ( marime, culoare - tot)

Modalitati de plata: Transfer Bancar ING sau personal la Metrou Piata Victoriei

Produsele le ridicati tot de la Metrou Piata Victoriei, iar pentru cei din Sibiu sau alte localitati din provincie, trimit produsele prin Fan Curier.

Daca se poate sa dai comanda vineri as fi foarte multumit , pentru ca-mi trebuie janta cat mai repede ca in 20 Mai merg la concurs in Cluj .

Sau daca nu @aditza1234 dam noi o comanda din Sibiu , daca esti de acord.

Eu o dau oricand. Numai sa va miscati voi repede pana vineri. Transportul ramane cel mai ieftin? Dureaza putin peste o saptamana. Al 2-lea ca pret dureaza 2-3 zile. Diferenta de aproximativ 10$ de obicei.

Da, e o varianta buna sa comandati voi separat. Ma scapati pe mine de impachetat :)) si probabil ajunge si mai repede. Mi-e teama sa nu ajunga prea tarziu daca trimit eu prin curier.

Daca se poate sa dai comanda vineri as fi foarte multumit , pentru ca-mi trebuie janta cat mai repede ca in 20 Mai merg la concurs in Cluj .

Sau daca nu @aditza1234 dam noi o comanda din Sibiu , daca esti de acord.

De acord, putem da comanda azi dupa masa si nu mai complicam pe nimeni.

Multumiri RedDevil1804

@aditza1234: Nu ai pentru ce.

Suntem 3 la comanda pana acum. Cine mai vrea sa imi spuna, maine o sa si dau comanda.

Am dat comanda. Cum nu s-a mai bagat nimeni, am ramas doar noi 3.

Imagine postată

Am gasit prin mail un discount code , echivalentul transportului, asa ca nu trebuie sa imi mai dati bani in plus pentru transport :)

O sa va trimit PM cu tracking code cand o sa il primesc. Deocamdata Status: Processing.

Tre sa ii laud pe cei de la chainreactioncycles.

Mi-am luat in urma cu un an si jumatate o bicicleta de la ei si cam dupa 1000 de km cu ea, a cedat monoblocul. Nici nu am apucat sa ma plang de treaba asta, ca mi-au si trimis un replacement moka. Nu mi-au cerut poze, filme sau sa le trimit piesa defecta. N-am completat vreo cerere sau ceva pentru warranty, deci presupun ca au suportat-o e direct si nu producatorul (adica FSA).

Tre sa ii laud pe cei de la chainreactioncycles.

Mi-am luat in urma cu un an si jumatate o bicicleta de la ei si cam dupa 1000 de km cu ea, a cedat monoblocul. Nici nu am apucat sa ma plang de treaba asta, ca mi-au si trimis un replacement moka. Nu mi-au cerut poze, filme sau sa le trimit piesa defecta. N-am completat vreo cerere sau ceva pentru warranty, deci presupun ca au suportat-o e direct si nu producatorul (adica FSA).

Trebuie sa ii mai laud. Mi-au trimis monoblocul pe DHL per aer. A facut o zi de la ei pana la mine:D. Le-am zis ca am nevoie urgenta de el ca sa particip la o competite (cupa emmedue). Sunt foarte placut surprins de treaba asta..

Nu e o problema. :)

Sa ajung doar pana la sf sapt viitoare ca vad ca se misca ca melcul....

Asa vine mereu comanda de pe CRC sau e intamplare acu ?

Mie pe bike24 mi-a venit comanda in 3 zile

Eu sunt la comanda 5-6 si pana acum au ajuns repede,dar de data asta melc. In paralel am si pe bike24 si parca merge chiar mai incet :( (din 14 pana azi si inca nu a parasit germania)

3 zile de la ce? Eu ma cert cu desteapta aia ca, lor le ia mai mult de 2 zile sa dea comanda spre DHL. 2 zile pana le vin lor catrafusele, 1-2 impachetarea, si apoi 4-7 zile de munca pana la livrare completa. Ia de aici 1.5 - 2 sapt. Pe CRC ii inteleg overseas, momentan comanda e in BTimisoara, deci maxim 2 zile pana apare si aici, vineri cel tarziu.

La mine nici n-au expediat-o de vineri pana azi, inca ne tatonam pe mail despre ce e politically correct: "1-2 zile disponibilitate " nu inseamna pe moment...

pe cand o noua comanda? am caucioace in cos :))