mircearacoviceanu

Comenzi Chainreactioncycles

Recommended Posts

Deci pana acum suntem 4, eu, robert89, otsdr si kathar.

Va rog sa imi dati PM cu ce doriti, numele, adresa (daca nu sunteti din Bucuresti) si un nr de telefon.

Pt un calcul cat mai exact a sumei de plata, (am card la BRD in lei) http://www.brd.ro/piete-financiare/piata-valutara-si-monetara/curs-de-schimb/

in ultima coloana aveti cursul de schimb pt tranzactiile cu cardul. La care adaugam transportul si impartim la cati suntem.

Din cate stiu transportul este 12 euro, daca este mai mult sau mai putin va rog sa ma corectati. Pt cei din provincie va rog sa adaugati si tranportul prin posta romana (sau daca vreti prin curier, spuneti).

Comanda o voi da cel tarziu duminica, apoi va voi tine la curent cu starea comenzii aici.

Dupa ce primesc PM, de la fiecare o sa va transmit si datele mele (cont, nume, nr tel, adresa), sau pt cei din Bucuresti ne putem intalni pe undeva.

Spor!

Eu nu sunt, doar i-am atras atenția lui robert89 că prețul e altul decât cel menționat de el.

otsdt: ok, merci de atentionare

Am mai primit 3 mesaje: de la hipopotanu, dr_p si kathar astept pm si de la robert89

Deci am fi 5 pana acum, eu, robert89, kathar, hipopotanu si dr_p

Comanda o voi da luni.

Aveti idee, daca luni dau camanda, cam in cat timp soseste si prin ce curier in Romania ?

Pana acum suntem:

1. purix

2. hipopotanu

3. kathar

.

.

dr_p s-a retras iar robert89 nu a dat nici un semn.

Lista ramane deschisa pana luni.

Comanda s-a dat !

Firrar sa fie ... abia acum am deschis site-ul .... am avut treaba si am uitat . M-as fi bucurat sa-mi dati un bip si sunam eu ianpoi .

.am banuit ca uit si de aia am lasat nr de telefon...

Oricum merci ....

Ma bag la urmatoarea comanda tot cu clacsonul ala de 26.99 adica http://www.chainreactioncycles.com/Models.aspx?ModelID=20105

iar sper sa se faca cit mai repede , ne intilnim in buc oriunde

07288886973

Ma bag la urmatoarea comanda tot cu clacsonul ala de 26.99 adica http://www.chainreac...x?ModelID=20105

FYI, e 27.89 lire - adică 34.86€.

nu stiu de unde ai scos 26.99 si ce valuta e aia.

De obicei discuțiile se poartă în lei sau euro, dacă erai conștient că prețul e în lire nu e nici o problemă.

În altă dezordine de idei, cică va fi pe stoc pe cyclopedia de la 1 iulie, la un preț asemănător.

Io vanam reduceri , astept sa dea cineva si ma uit atunci pe site sa vad daca gasesc ceva util :) .

Nu stiu daca ati observat, dar s-a ieftinit transportul pana la 6 euro (pentru comenzi peste 100 euro transportul este gratuit). Cu siguranta e mai ieftin ca la germani.O chestie foarte buna, dupa parerea mea.

Sunt "due in stock" pe 3 septembrie și chiar și așa nu ai nici o garanție că or să le aibă atunci.

@purix: Spune-mi, te rog, cum iti este livrat coletul -  curier privat sau prin Posta Romana?