mircearacoviceanu

Comenzi Chainreactioncycles

Recommended Posts

Astazi am primit confirmare, coletul a fost transmis. Aveti pe mail codul si linkul curierului.

Silviu imi pare rau cei de la Chainreaction mi-au transmis ca suportul tau datorita unei erori nu poate fi achizitionat si isi cer scuze. Mi-au dat cancel la comanda pentru suport si chiar daca mi-am exprimat nemultumirea fata de ei, astazi am primit confirmare la colet dar fara produsul tau:(. Pot sa trimit corespondenta cu ei daca imi spui un e-mail.

O sa te sun sa stabilim cum ne intalnim sa iti dau banutii inapoi. Imi pare rau inca o data.

Astazi am primit confirmare, coletul a fost transmis. Aveti pe mail codul si linkul curierului.

Silviu imi pare rau cei de la Chainreaction mi-au transmis ca suportul tau datorita unei erori nu poate fi achizitionat si isi cer scuze. Mi-au dat cancel la comanda pentru suport si chiar daca mi-am exprimat nemultumirea fata de ei, astazi am primit confirmare la colet dar fara produsul tau:(. Pot sa trimit corespondenta cu ei daca imi spui un e-mail.

O sa te sun sa stabilim cum ne intalnim sa iti dau banutii inapoi. Imi pare rau inca o data.

Şi chiar dacă n-ar fi fost criză, tot n-ai fi putut să mulţumeşti o papacioană cu un mărţişor, ghiocei şi alte dude ... so dont worry! Am ajuns la concluzia că o foarte mare majoritate dintre aceste specimene, sunt total nemulţumite lăsate de mama natură, indiferent ce-ai face ;)

L.E. Eu zic că mai bine ai purcede comanda la CRC ;))

Lansez o noua comanda pe CRC - 7-10 Mai 2010.

Doritorii sa-mi lase un private pentru transfer / lista de piese.

Lista este de maxim 10 persoane.

Tel: 0741055054 (gabi) / gabriel_doroftei at yahoo.com

Nota: intre 30 Apr - 2 Mai nu voi putea raspunde la telefon, lasati doar email.

Tranzactia pe CRC se face in LIRE.

Ma anunt eu la comanda ca-mi mai trebuie cateva maruntisuri de pe CRC, o sa studiez site-ul zilele astea si-ti voi da lista cu produse si evident si bani, probabil transfer bancar. Multumesc! :)

Lista:

gibex

xemax

---------- Post added 5th May 2010 at 14:52 ---------- Previous post was 28th April 2010 at 14:45 ----------

Update

Nu mai dau comanda la CRC. Ma voi orienta spre hibike/bike24.

Intentionez sa plasez o comanda cat de curand. In caz ca sunteti interesati lasati mesaj. Doar Bucuresti si zone limitrofe maxim 5 persoane.

Heh, pe praful asta nu se mai baga nimeni?

Lista este compusa din:

1. Micsunica

2. Pascariu Marius

EDIT: Scuze Marius o sa ma mut cu comanda pe Bike-components

Edited by micsunica

Revin cu intentia de a da comanda la chainreactioncycles.

Comanda o sa o dau cel tarziu luni 31.05.2010. As prefera sa fiti din Bucuresti.

Edit: Comanda o sa o dau joi sau vineri 03/04.06.2010

Lista:

1. Eu

2. ilpirati

3. adr90

vreau sa ma bag si eu dar cu niste cauciucuri, ei au transport gratis peste vreun nivel al comenzii? confirm daca ma bag si platesc dupa ce aflu cat va fi extra pt shipping

thanks

La o comanda de 500 euro nu am primit transport gratis. Este cea mai mare valoare a comenzii plasata la ei. Transportul pentru un colet ce nu contine obiecte voluminoase si are mai mult de 5 produse comandate, este aproximativ 24 euro. Jantele de exemplu nu sunt considerate voluminoase.

Confirm, nu există livrare gratuită pe CRC. Cea mai ieftină variantă e UPS Standard (ajunge cam într-o săptămână) care se taxează la greutate: sub 5000g £15.00, sub 10000g £20.00, sub 20000g £25.00, sub 40000g £30.00, sub 60000g £40.00.

Lista:

1. Eu

2. ilpirati

3. adr90

4. cesafacamah

5. Sulebeb

Vad ca au intrat pe stoc produsele pentru adr90, asadar daca primesc banii luni, marti 01.06.2010 cel tarziu pot sa trimit comanda. Astept raspuns de la voi.

Asa arata comanda in momentul de fata: http://img715.imageshack.us/img715/6488/comandachainr.jpg

Lista:

1. Eu

2. pascariu.marius

3. adr90

4. cesafacamah

5. Sulebeb

6. ilpirati ??? astept semn din partea ta

Transportul costa 5 lire de caciula daca ramanem 5 persoane. Cursul va fi cel practicat de BRD pentru Lira Sterlina.

Va rog sa verificati produsele din comanda.