maus

2012.08.04 - Zimbraria Neagra XC

Recommended Posts

Apropo', exista vreo carciuma-n Bucsani sau imprejurimi? :D

Tataica rock e suparat rau...la anu lasa garina ptr zimbrarie,trebuie sa schimbam aerul si fraierul...cum zic unele neveste.

Ce s-a intamplat Tataie, ai dat de greu? Vrei un traseu mai soft ca sa poti sa te sui pe podium? Nu iti mai face fata de mancare acasa daca nu te intorci macar cu o medalie ?:)) Te astept la Babadag sa te doara selele.

recomandare pentru la anul: la traversarea de drum forestier (dupa punctul de alimentare cu apa), in dreptul acelei gropi mari - arbitrul sa interzica depasirile.

propun chestia asta incomoda deoarece, desi portiunea respectiva era dificila si se parcurgea, din fair-play, primind ajutor de la cel din fata si dand ajutor celui din spate (asa cum s-a facut si la recunoastere), totusi un domn si o domnita s-au precipitat sa "depaseasca" chiar acolo si chiar in momentul in care un tatic isi ajuta baiatul sa urce malul.

si ca sa nu mai spun ca cei doi grabiti purtau niste tricouri de echipe, iar tata&fiul erau nemti.

iar tata&fiul erau nemti.

si asta ce relevanta are? daca erau tigani mergea sau cum?
  • Upvote 1

si asta ce relevanta are? daca erau tigani mergea sau cum?

asa este, nu conteaza ca erau nemti sau altceva, erau doar niste oameni civilizati care treceau cu bicicleta peste o groapa si peste un mal.

puteam sa fiu eu cu copilul meu, puteai sa fii tu.

multumesc frumos pentru atentionare.

Intrebare - pentru o tura pe acolo unde este safe sa las masina? Sunt mai multe sate prin zona dar nu stiu nimic de ele..

Toate ca toate dar sa n-o lasi in I.L. Caragiale :D

In Bucsani nu cred sa fie probleme.

Daca mergi duminica, poate venim mai multi ;)

merg marti - daca nu ploua. Cine e intersat sa imi de pe pm

Guest
This topic is now closed to further replies.