Recommended Posts

Am eu o prindere de ghidon pentru lanterna. Daca se potriveste este a ta. Dar vezi ca lanterna cantareste destul de mult...

Multumesc. Dar... prinderea pe ghidon?

Un suport ca acela de la prima lanternă costa 5 lei, am cumpărat eu din târgul de la Big Berceni. Cred că se gasesc și în târgul de pe Valea Cascadelor, la șină în spatele mag. Obor, etc.

Vreau sa-mi comand doua bucati din chestia asta. Am vazut "instalatia" la lucru si m-a impresionat pozitiv. Daca mai doreste cineva, numarul meu de telefon este 0723 669010, iar contul este vizibil mai jos. Transportul se face prin curier. Comanda as da-o diseara sau, cel mai tarziu, maine. Procedura ar fi: transfer bancar si, imediat, telefon spre mine. In transfer se va specifica numele din buletin si nick-ul de pe forum. Ridicarea se va face, de comun acord fie in intervalul 8-15 din Dorobanti vis-a-vis de Perla, fie de la mine de acasa dupa ora 21.30, dupa ce anunt ca a fost livrat coletul.

http://lanterne-profesionale.com/black-friday/lpc-b050-lanterna-far-led-cree-q5-reincarcabila.html

RO52INGB0000999900554039

Am comandat si eu de Black Friday jucaria. A sosit astazi, am pus la incarcat acumulatorul. Arata bine, mi-a livrat 2 acumulatori de 4.000 mAh + incarcator de priza + incarcator de masina. Incarcatorul se conecteaza direct la lanterna.

Deja mi se pare prea puternica lumina, daca cumperi una cu lumina dubla, cred ca e mult prea mult. Eu o sa o pun pe clipire pe fata - sper sa nu iau bataie de la soferi :)

Capacitatea reală a bateriilor UltraFire  (3000-4200 mAh) este de 1100 mAh sau mai puțin.

Mai jos e un tabel în care se arată asta, la un consum de 1000 mA.

Capacity.jpg

• Upvote 2

Am eu o prindere de ghidon pentru lanterna. Daca se potriveste este a ta. Dar vezi ca lanterna cantareste destul de mult...

Inca sunt in cumpana cu achizitia. Am retinut si multumesc mult-mult!

Pe www.cyclemaster.ro/ incepand din 6 pana in 24 decembrie vor exista promotii zilnice. Asta inseamna minim un produs cu pret special. Ieri 6 decembrie au fost la reducere jantele ZTR Crest 29er si AlexRims Supra 30. 

Azi sunt reduse setul de jante BOR XMD333 26" cu mai bine de 300 de lei fata de pretul normal si placa Tune Triebtreter 26XX

Totusi topicul este pentru "discounturi fierbinti" , adica genul ala de lucruri care le cumperi fara sa ai nevoie de ele doar pentru ca sunt ieftine  .

• Upvote 2

Nu e chiar foarte tare. E un model cam vechi . Au mai aparut intre timp 6700 respectiv 6800

560 ???  @-)

poate pe un SSP...

• Upvote 1

Sau pe-un fixie ;). Belea... daca ierea carbon :D.  

• Upvote 1