Recommended Posts

Știți ceva magazine cu prețuri bune pentru hiking boots? Din România sau UE.

Incearca sportsshoes.com, au cateva modele. Alege moneda USD si ai transport gratis la comanda de peste 50 $. Coletul vine cu skynet in mai putin de 7 zile.

• Upvote 1

Incearca www.sportsdirect.com

Au cateva reduceri masive zilele astea (in special la Salomon, daca e sa ne referim la incaltari).

Nu iti pot spune cum decurge tot procesul de la comanda la primirea coletului, pt. ca prima mea comanda a fost facuta Joi, iar pachetul e inca pe drum (am reusit sa comand Salomon XA Pro3D GTX la 60 EUR, asa ca deabia astept sa ii pun langa cei vechi si sa compar).

pacat ca au nr. mici :(( exact modelul asta il vroiam si eu acum ceva timp :(((

Ksyrium elite sunt si pe negru redusi cu 50 %, toate marimile. Dati pe "clothing" si apoi pe "road bike shoes"

~X(  ~X(  sper sa nu fie prea tarziu daca ii sun maine sa schimbe cu negru. 

Ksyrium elite sunt si pe negru redusi cu 50 %, toate marimile. 

Am studiat mai bine site-ul si cei negri sunt modelul Ksyrium Elite W(oman)  ;) Nu stiu daca e vreo diferenta, dar probabil ca da din moment ce au model dedicat. Pentru acestia exista selector de culoare chiar pe pagina produsului.

Deci raman cu cei albi. Oricum, ma impacasem cu ideea de la pranz, doar ca m-ai zgandarit iar cand ti-am vazut mai devreme postarea :)

Ciudat. W-ul nu apare in titlul produsului, ci numai in descriere. Poate fi o greseala. Judecand dupa marimile disponibile (maxim 47 1/3), nu cred ca sunt pentru femei. 

Alea nu sunt manusi de ski si nu se compara calitatea manusilor alea cu manusile de la Lidl. Eu vreau niste manusi "fully waterproof, windproof and breathable" pentru vreme extrem de rece. Au si gel in palma. Cine vrea sa-si ia manusi de calitate pentru vreme foarte rece, acum are ocazia.

Cum nu pot sa deschid alt topic de Comenzi Planetx, intreb tot aici. Vrea cineva sa comande de aici, pentru ca eu vreeau sa iau mai multe perechi de manusi si o geanta de bicicleta. Transportul pentru Romania este de 17 Lire

http://www.planetx.co.uk/i/q/BACOTRV/cordo-transvaal-single-bag

Pentru discounturi la magazinele de biciclete din UK, aruncati un ochi pe siteul asta http://bikesy.co.uk/

Sunt la fel de naspa ca si romanii, chiar aseara m-am uitat dupa niste roti de 27.5 si acum sunt cu 30-40euro mai scumpe si cele RCZ DT (279 in loc de 239) si Crossride (199 fata de 169)

La Surmont tot ce e Trek are -25%, tot ce e Bontrager -30%.