Recommended Posts

@mőntal: Daca erau cu insertii galben-spooky, ar fi fost interesante. Asa, arata ca la morga! Dublu bleah!

cum arată galben spooky?

este marimea S :(

Era si m dimineața....

:((

Error 404 - not found

Page not found

Un magazin din Botoșani a luat foc și se vinde la reducere ce a fost salvat. Dacă interesează pe cineva, produsele sunt postate aici (văd că se tot adaugă produse în album). Sper că nu se consideră reclamă, n-am nicio legătură cu respectivii, doar am văzut postul pe FB și m-am gândit că poate cineva are nevoie de ceva de acolo.

Dacă considerați că postul nu-și are locul pe forum, vă rog să-l ștergeți.

• Upvote 3

Shillex parcă era (singurul?) producător român de trike-uri, nu? Îmi pare rău să aud că au necazuri de acest fel...

@@paulrad: Daca putem sa-i ajutam, eu zic ca e bine. Nu e o chestie comerciala, ci mai mult umanitara.

• Upvote 2

Mă citez singur, sâc!

Un magazin din Botoșani a luat foc și se vinde la reducere ce a fost salvat. Dacă interesează pe cineva, produsele sunt postate aici (văd că se tot adaugă produse în album). Sper că nu se consideră reclamă, n-am nicio legătură cu respectivii, doar am văzut postul pe FB și m-am gândit că poate cineva are nevoie de ceva de acolo.

Dacă considerați că postul nu-și are locul pe forum, vă rog să-l ștergeți.

Mai multe detalii despre cele întâmplate se pot găsi aici. Între timp lista cu piese de vânzare a fost actualizată (link în postul citat), dar mai au și altele. Se luptă oamenii să curețe și sorteze piesele salvate, să pună la punct bicicletele care au fost în service și să curețe și magazinul.

Mecanicul tăia cu flexul gâtul unei furci iar scânteile au sărit în coșul de gunoi care a luat foc. În momentul respectiv mecanicul nu era în atelier, fiind chemat la recepție.

11703073_614719562009513_505207602328184

La rosebikes.ro sunt reduceri de capete de stoc, pana la -70%. Termen 28 martie.

reduceri de capete de stoc

Ce sunt? Reduceri de capete? :D

• Upvote 2

Reduceri la Canyon timp de 9 zile.

În fiecare zi adaugă o altă bicicletă la reducere.

Azi e reducere 10% la Canyon Ultimate CF SL 9.0, 40% reducere la pedalele Look Keo 2 Max (costă 40 de euro)

Canyon Pure Cycling Festival

http://www.bike-discount.de/en/buy/continental-grand-prix-4000-s-ii-set-of-2-25mm-tube-race-28-528220

Continental Grand Prix 4000 S II Set of 2 25mm + Tube Race 28 – Road Bike - folding - 68 eur

Grand Prix 4000 S II de 25 mm sunt foarte bune la pene, in 5 ani si mii de km nu am avut decat vreo 2 pene, le-am schimbat abia dupa 5 ani. Fac racing (desi poate nu cele mai rapide) si touring cu ele. Pretul asta este foarte bun.

http://www.bike-discount.de/en/buy/continental-grand-prix-4000-s-ii-set-of-2-25mm-tube-race-28-528220

Continental Grand Prix 4000 S II Set of 2 25mm + Tube Race 28 – Road Bike - folding - 68 eur

Bike components au de multișor prețul ăsta, adică unul mai bunicel, iar la pereche 60e.

https://www.bike-components.de/en/Continental/Grand-Prix-4000-S-II-2er-Set-Schlauch-Race-28-p47793/

tapatalk-A