Recommended Posts

14 hours ago, Mookyama said:

avem dedicat pentru discuții despre GPS-uri.

avem chiar și topic despre chestiile pe care ni le-am cumpărat.

• Haha 1

On 11/19/2020 at 9:51 AM, paulrad said:

Topicul ala are mult sens, ideea nefiind a mea, functioneaza foarte bine pe alte forumuri. Se posteaza ce s-a cumparat in ultima vreme, iar daca cineva este interesat de acel produs, poate sa intrebe...plus ca ofera si idei celor care vor sa isi mai cumpere una alta. Pacat ca aici nu s-a vazut rostul.

On 11/19/2020 at 9:46 AM, Reavermann said:

OK, poate am divagat putin dand prea multe informatii, insa doar ziceam ca am profitat de reduceri (care chiar au fost pe bune, macar 20% nu 45% cum se laudau site-urile)...

Si daca ai profitat de reduceri, fiind un topic dedicat, nu era de interes sa se posteze ceva dedicat topicului? Cum ar fi un link, nu? Just saying... Iar de obicei pretul fac scopul reducerii de la MSRP, nu de la cele care le stim noi ca le-am vazut nu stiu unde. A se tine cont si de asta.

Daca ai luat un Garmin Edge 530, si ai si pomenit de el pe topicul de reduceri, fara link, cu ce ajuta? Doreai aprecieri? Sa il folosesti sanatos =D>

On 11/19/2020 at 9:51 AM, paulrad said:

Ideea era sa pastram topicul doar cu linkuri si oferte...dar daca nu se poate, nu se poate :-bd 

1 hour ago, Mookyama said:

Ideea era sa pastram topicul doar cu linkuri si oferte...dar daca nu se poate, nu se poate :-bd 

Îmi place să văd optimismul uman în acțiune... dar știi cum e: s-a rezolvat, nu se poate. :P

Ce vreau să zic - există o anumite dezordine care derivă din interpretarea ghidurilor de către fiecare - uită-te, de exemplu, la frecvența cu care lumea postează Sfat Achiziție în capitolele MTB 27/27/29, cînd teoretic ar trebui să o facă în Ce bicicletă să-mi iau.

Asta pentru că primele sunt mult mai vizibile și oamenilor li se pare firesc, la prima vedere.

Și mai pot să dau exemple. Asta e, important e că lumea apare și spune ceva util și civilizat. :)

• Upvote 1

4 hours ago, Danyutz said:

Pare cam slabut, nu?

Aceeași părere o am și eu.

Deabia am găsit 2 produse.

Are careva vreun cod de reducere de la Bikexpert.ro ? Multu in avans! 

@a_micul traieste pe picior mare B-)

• Haha 1

Cred că 47 e cu 2 măsuri mai mic ;)

• Haha 1

21 minutes ago, MaC® said:

Am luat și eu o pereche și nu sunt mici deloc. Piciorul are loc suficient și pe lățime și pe lungime. Este pe calapod mare modelul acesta.

Edited by IonutA
calapod

Marcel?

"- Alo Marcel?
- Da.
- Mișu la telefon... vorbesc de la un telefon public, sunt la Satu-Mare, scurt. Pot să-ți procur niște vestigii... ieftine...
- Ce măi?
- Niște... reminiscențe pe sticlă..."

• Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 3

On 04.02.2021 at 22:07, MaC® said:

Dacă vrei, îți explic poanta.
Însă e nasol rău cu ăia care au nevoie de explicația bancului și de-abia apoi râd că s-au prins.
La aproape 1100 de postări ar fi trebuit să simți cumva spiritul locului (al forumului , ca să nu fie loc de interpretări). Să vezi care sunt "relațiile de joc", cine se înțelege cu cine și cine nu prea, cine face mișto de cine fără niciun resentiment din partea celui luat în tărbacă*, iar lumea se amuză și adaugă comentarii mai mult sau mai puțin ironice/acide... și cine face mișto de cine și cel luat la mișto pune bot și face urât...
E ca în fața blocului.
Poate c-ar trebui să te duci la altă scară.

*dacă e un cuvânt necunoscut, recomand dexonline

• Like 1