Recommended Posts

Reducerea este valabila, iar pretul de 285 euro il vezi dupa ce adaugi in cos produsul respectiv si treci la cupon de reducere codul de mai sus.

Ba ie pana pe 15, adica maine seara, in limita stocului, numai ca trebuie sa introduci codul de discount cand finalizezi comanda... si voila...

Cum ziceau unii pe net, Indonezia e un fel de Nigeria a fraudelor cu biciclete. Fierbinți rău de tot discounturile lor.

Suspect de mici preturile si sincer sa fiu nu cred ca sunt furaciuni pentru ca au multe modele...singurul lucru la care ma gandesc este sa nu fie contrafacute :))  daca exista asa ceva....

Oricum daca cineva a comandat de la ei il rog sa lase un mesaj.

Zi faina

Sunt tepe , imposibil sa fie bicle de 7-8000$ la preturi sub 2000$ .

Trimite-le un mail si spune-le ca vi sa ridici coletul de la sediu sa vezi ce repede o sa raspunda la mail .

Preturile alea-s prea mici.

Comanzi, trimiti banii si cam acolo se termina :D

Adica mi-am luat o picicleta second cu un pret foarte bun, iar acolo costa si mai putin.

Magura Durin 268e pe RCZ. Codul de reducere RCZDUX

Magura Durin 268e pe RCZ. Codul de reducere RCZDUX

Se pare ca sunt putini care au furci cu gat conic, ca e prima data cand intru pe site in urma newsletter-ului si produsul e inca disponibil :)

Aseara am fost pana in Decathlon militari si am vazut ca au ceva reduceri. Aveau la reduceri furci atat de MTB (Rock Shox Tora pe la 450 lei) cat si de cursiera (reducerile erau pe la 50%) si la cateva piese (am observat schimbatoare foi Sora pe la 60 lei).

Am mai postat asta si la rubrica magazine online, www.merlincycles.com, postez si aici ca sa nu fie ratata oferta:

Eu am cumparat ceva de la ei odata, au fost foarte ok, chiar am trimis inapoi o pipa care avea o zgarietura mica si mi-au dat banii inapoi plus taxele postale, dar livrarea am avut-o in Uk.

Scriu acum pentru ca am primit un email de la ei cu oferte de biciclete Eddy Merckx care mi se par foarte bune, au reduceri de aprox 40%, nu au prea multe marimi disponibile. Daca este cineva care gaseste o bicicleta de care este interesat si vrea sa o cumpere il ajut cu transportul si i-o trimit gratuit din Uk in Ro.

http://www.merlincyc...ckx-road-bikes/

Si unde-i megadiscount-ul? Eu vad un amarat de 11%. Eu de vro luna tot am vanat oferte la cursiere, si reduceri de 20-25% sunt peste tot la cursiere.

Vezi ca nu conteaza atat de mult reducerea cat pretul final!

Pai Radon (si Canyon daca e sa largim putin ideea) sunt mereu la superoferta :). Eu consider discount fierbinte ceva gen 30-50% din pret.

8 kg, hai ne lasati, ce dracu bah, astia chiar cred ca sunt toti prosti.

un cacat de bicicleta la un pret normal.