ovidiu

2012.07.22 - Saint George Maraton - Sfântu Gheorghe

Recommended Posts

Marcaj de exceptie, organizare foarte buna, trasu superb, oras frumos, etc, etc, nimic de reprosat.

Mai oameni buni, scoateti CNP-urile de la rezultate. Ati innebunit ? Le puneti publice pe site ?

SUNT DATE CU CARACTER PERSONAL !

in general nu stiu de ce organizatorii cer CNP-uri, anul sau cel mult data nasterii ar tebui sa fie suficiente. Oricum prin lege nu ai voie sa detii baze de date cu CNP-uri decat in cazul in care esti inregistratat ca operator si te supui unor reguli foarte stricte.

• Upvote 1

Organizare peste asteptari, marcaj ce poate fi partial imbunatatit (confirmarea directiei dupa intersectii, in sat mi s-au facut ochii ca la melc la fiecare intersectie), m-au amuzat bolovanii mai mari semnalizati :(|) . Din partea mea, primeste nota maxima! Mi-a placut si implementarea celor 2 idei de pe forum: tombola cu numere pe ambalaje si numarul mare de "nimicuri" din cutia fara fund, destul de multi plecand cu ceva.

Bonus: prietena mea si-a recuperat bidonul lasat la un PA iar eu ciclocomputerul pierdut la traversarea lacului. Nu ma asteptam!

Editia viitoare va fi cu siguranta pe calendarul echipei!

• Upvote 1

Organizare foarte buna, marcarea traseului exceptionala si muzica in zona start-finish cea mai buna intalnita le vreun concurs :)

Am ramas surprins de acest concurs, in sensul bun al cuvantului. Traseul deja il stiam, nu era o noutate, era bine marcat, arbitri la puncte cheie, practic nu aveai cum sa ratezi ruta.

Nu ma asteptam la un numar asa de mare participanti, si din cate am inteles nici organizatori, poate la anu' vor fi si mai multi :-bd

Berea la final la caldura asta nemaipomenita, am mai castigat si la tombola ceava ce-mi lipsa :-)

Atmosfera placuta, organizare buna cu mici minusuri, insa impresia finala conteaza cea ce este un pozitiva.

Felicitari baieti!

Organizare foarte buna, marcarea traseului exceptionala si muzica in zona start-finish cea mai buna intalnita le vreun concurs :)

Am uitat de asta!

• Upvote 1

Felicitari organizatorilor si din partea IasiBike, eforturile voastre sunt rasplatite de multumirile participantilor! Foarte frumos traseu, buna organizare. =D> =D> =D> ,

In curand vor sosi si pozele de la noi.

Multumim!!!Azi am fost pe traseul scurt,si pot sa spun ca am avut niste concurenti de nota 10*,nu era mizerie pe jos!!!!

Hop si eu!

Baieti, am venit cu frica la Sf. Gheorghe, dupa cele de anul trecut. Am plecat foarte bine dispus si fericit ca am putut participa la un concurs, pe meleagurile mele si nu am ce reprosa! Organizare perfecta, marcaj ireprosabil, saracu` Jacko, si-a facut fasii pana si bannerele cu Jaxtrem sa le faca stegulete infipte in tarusi foarte strategic amplasate si vizibile. Spray-ul pe bolovani si pe asfalt/beton a fost o idee excelenta! Tombola ca si anul trecut, super, am plecat iarasi cu un suvenir, tocmai cand am zis - na gata - mi-au extras ambalajul, tocmai ultimul! :)

Si cum peste tot exista o problema, de data asta mi-a facut figuri spatele si ultimii 10km au fost oarecum un pic chinuiti dar nu am renuntat si pana la urma, putin dureros dar frumos!

Felicitari fotografilor, lui Urmosi Misa, Kobold Jani (de la tine inca asteptam pozele, Kristo-G Hunor de la tine restul de poze si celorlalti pe care nu ii cunosc, dar au mai fost cel putin 5 fotografi!

Ati spart gheata cu blitz-urile slave in MTB-ul romanesc!

Fain traseul scurt, bune portiunile tehnice de coborare si trecerile prin paraie. Din nou, organizare impecabila. Mult succes in continuare!

Eveniment foarte bine organizat. Traseu bine ales, perfect trasat, in consecinta nota 10. Felicitari organizatorilor. Cu siguranta voi participa si la urmatoarea.

Fain traseul scurt, coborari tehnice ( dar 100 % se putea pe bic.) si urcari solicitante ( cel putin pt. mine ... la anul trebuie sa ma antrenez mai bine... :D ).

Organizare excelenta, FELICITARI !

Multumim pentru poze !

Multumim!!!Azi am fost pe traseul scurt,si pot sa spun ca am avut niste concurenti de nota 10*,nu era mizerie pe jos!!!!

Si-au pastrat ambalajele pentru tombola!

Frumos eveniment in ansamblu cu lume civilizata. Prietenul nostru Dodo a luat pulsul noi biciclete KTM, se pare ca are un potential ridicat.

• Upvote 1

Si-au pastrat ambalajele pentru tombola!

Da de unde ... nu prea au avut timp sa haleasca nimic .Traseul superrapid - nu aveai timp si loc sa mamanci ceva.:)

Guest
This topic is now closed to further replies.