Recommended Posts

Salut. Am primit cadou de curand o cursiera si as vrea sa stiu daca 'e ceva de ea'. Are shimano dura-ace 7400, jenti Wolber titan-crom.

Daca se poate, as vrea sa stiu cam cat ati da pe ea in starea in care este acum.

post-13443-0-52693600-1343592050_thumb.jpg

post-13443-0-82224300-1343592107_thumb.jpg

Cursiera este de foarte calitativa, acum depinde si de starea in care se afla, daca schimba bine vitezele(asta cred ca ar fi cel mai important). De ce...o scoti la licitatie? :)

Incearca sa integrezi totul intr-un singur post, nu este frumos sa scrii cate 3 cuvinte pe post din minut in minut.

@valibogdan9, încearcă să fii explicit în postare. Adună-te, strânge toate informaţiile despre bicicletă într-un singur post şi aşteaptă replicile celorlalţi pentru a fii lămurit. Continuarea subiectului în acelaşi mod poate duce la suspendarea acestuia.

Intotdeauna sunt uimit cat de unita este comunitatea aceasta.

Vali, bicicleta ta este datata undeva la inceputul anilor 90' si are o echipare de top din acea vreme. Din ce stiu de pe internet Simonelli este un brand propriu al echipei Radsport Holczer si se pare ca erau construite de Zullo(google it). Holczer asta a fost manager si la echipa Gerolsteiner.

Nu m-ar mira ca teava Columbus sa fie SLX (poti sa ne dai mai multe detalii) si cadrul tau sa fie stantat ca cel de aici.

Daca "e ceva de ea" doar tu poti sa ne spui. Daca nu vrei sa o dai nu inteleg de ce vrei sa-i faci un pret. Sa dormi tu linistit le poti spune prietenilor ca stai pe saua unei bicle de 3000 usd dar neaparat sa o faci sa arate ca in pozele din linkul meu si sa o pui pe ebay la colectionari. Numai ca treaba asta e la fel de relativa ca vanzarea Daciei impecabile a lu' tata din aceeasi perioada glorioasa.

Mai bine o cureti frumos si te dai cu ea.

M-ia adus-o unchiul meu din Franta.

Sigur nu tu ai facut afisul ala de la PSD-USL

Nu vreau sa ma dau mare, sau ceva de genu asta

slava domnului, ca-ti dai seama ce penibil ai fi aratat atunci.