Rubyca

2012.08.19 - Geiger Mountain Bike Challenge - Triada MTB - Sibiu - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Pentru a definitiva noua coborare spre Rau Sadului de la traseul lung am sapat aprox. 200m de poteca pe un verssant abrupt. Asta pentru a unii o poteca din partea superioara cu firul vaii. Ne-am straduit dar nu a iesit in totalitate ciclabila si recomandam parcurgerea ei pe jos. Va fi acolo un arbitru care va indruma concurentii in acest sens. Dupa ce se intra in firul vaii traseul a fost curatat atat cat a fost nevoie pentru a putea fi parcurs pe bicicleta.

salutare

din motive bine intemeiate nu ma pot deplasa duminica la sibiu pt concurs

pot ca sa cedez locul meu altcuiva in schimbul sumei platite de mine la inscriere?

salutare

din motive bine intemeiate nu ma pot deplasa duminica la sibiu pt concurs

pot ca sa cedez locul meu altcuiva in schimbul sumei platite de mine la inscriere?

Trimite-ne te rog un e-mail pe info@procycling.ro cu toate detaliile si se poate.

Se intoarce cineva cu masina duminica, dupa concurs si are loc pentru 2 biciclete + calaretii aferenti?

Pe ce site gasesc si eu informatii actualizate despre locul de Start, locul de preluare a numerelor?

Unde va fi Geiger Race Ofiice?

As dori si eu informatii despre cazare.

Stie cineva o camera decenta, inca libera?

Apreciez ajutorul?

Race office-ul va fi langa linia de start (stadionul municipal, pe partea cu Parcul Subarini). Vom pune pe prima pagina a site-ului o harta cu amplasarea.

Pe ce site gasesc si eu informatii actualizate despre locul de Start, locul de preluare a numerelor?

Unde va fi Geiger Race Ofiice?

As dori si eu informatii despre cazare.

Stie cineva o camera decenta, inca libera?

Apreciez ajutorul?

Eventual cautare dupa hotel dumbrava sibiului dat telefon si rezervat ...Aproape simplu...

Zona de start sosire + Race Office

Imagine postată

Parcarile din zona

Imagine postată

Toate pozele folositoare despre profile, harti, parcari, zona de start au fost postate in albumul de poze de pe picasa sau pe Facebook.

Toate pozele folositoare despre profile, harti, parcari, zona de start au fost postate in albumul de poze de pe picasasau pe Facebook.

Cred ca nu-i publica galeria pe picasa, dar pe FB e ok.

Sa avem bafta si sa terminam fara reparatii capitale!

Am uitat ca picasa pune albumele noi ascunse. Deseara se rezolva problema. Pana atunci le gasiti pe Facebook

xanderzone am rezervat noi vreo 4 camere parca la Motelul Dumbrava, deocamdata nu am anulat rezervarea, daca vrei pot sa cedez rezervarea pt o camera ;) si restul le anulez :D

xanderzone am rezervat noi vreo 4 camere parca la Motelul Dumbrava, deocamdata nu am anulat rezervarea, daca vrei pot sa cedez rezervarea pt o camera ;) si restul le anulez :D

1 camera a fost revendicata :)

Care e pretul? Poate mai iau eu o camera daca nu e peste 100 RON.

Teoretic s-au revendicat 3 camere (in conditiile in care e si Horatiu de acord)

Mai e o camera libera. In 5 minute sun la ei.

Scuze de intrebare......

PA 3 B,coincide cu timpul limita: "Ora 17:00 - Paltinis (statiune) - aprox. km 58" ?

Multumesc,...

1 camera a fost revendicata :)

Teoretic s-au revendicat 3 camere (in conditiile in care e si Horatiu de acord)

Mai e o camera libera. In 5 minute sun la ei.

Stai nu suna..... O iau eu :P

OK, sa ne zici pe PM si noua pe ce nume au fost rezervate, sau sunt rezervate de tine :) Ma gandesc ca doar sambata e vorba...

Scuze de intrebare......

PA 3 B,coincide cu timpul limita: "Ora 17:00 - Paltinis (statiune) - aprox. km 58" ?

Multumesc,...

Nu coincid. Prin PA03 se trece de 2 ori. Punctul cu timp limita ora 17:00 (Paltinis) este intre ele.

Guest
This topic is now closed to further replies.