Rubyca

2012.09.09 - Tusnad MTB Maraton - Baile Tusnad - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Ca sa mai schimbam subiectul, uitati video-ul surprins pe tura scurta de mine:

scuzati primele 1-2 minute, sarise putin camera de la locul ei, dar apoi am reusit s-o fixez

• Upvote 1

Nu ca m-ar interesa asa tare premiul ala, dar oare cat face o firma de curierat din Congo pana in Romania..?

P.S. Alt maraton care il tai de pe lista mea pe viitor..

Şi eu cred că o să-l tai

.

Anul trecut am primit ca premiu aferent locului 2 un voucher de 500 Lei reducere la achiziţionarea unei biciclete, iar cea mai ieftină bicicletă entry-level unde era valabil voucherul costa 1700 Lei. Deci eu trebuia să mai scot din buzunar incă 1200 lei ca să imi pot utiliza vaucherul primit ca premiu. Sunt curios câţi dintre cei care au primit vouchere premii la acest concurs le-au şi utilizat, eu nu. Şi uite aşa organizatorul a facut o economie în plus în anul 2012, iar anul acesta se pare că a făcut o altă economie prin altă metodă.

Poate anul viitor o să facem noi economie şi o să ne scutească de plata taxei de inscriere.

Banii is ochiul dracului. :D Mie mi-a placut mult la Tusnad, si traseul si organizarea si zilele petrecute in localitate au fost excelente..

insa pacat de cei buni care au tras la podium, ca au fost amanati atat.. Poate totusi se va rezolva situatia, sa fie toata lumea impacata

• Upvote 1

Iata ca s-au tinut de cuvant.Astazi fetele au primit diplomele,medaliile si cupele.Sunt foarte frumoase.Felicitari organizatorilor ca ne-au pus capac noua,carcotasilor.Ne vedem la anul cu cupele pe masa.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.