unusimplu

Cum Se Poate Face Asa ?

Recommended Posts

:rolleyes: Da' de ce as vrea sa fac asa ceva cu bicicleta?

Exista motociclete pentru "de-astea" si e chiar mai amuzant decat cu bicicleta!

Bmx-urile sunt "la moda" acum deoarece acum ne putem considera afara din comunism (oarecum... n-a crapat inca Ion Iliescu) si 100% in capitalism...

Alaturi de droguri , HIV , crime la ordinea zilei si "toate celelalte"...

Deci si copchii retarzi cu bmx-uri ce-si sparg mutrele, dintii isi rup mainile si picioarele incercand "chestii cool" in loc sa fie la biblioteca invatand ceva util si punandu-si creierul la treaba , ca doar de-aia e acolo(sau nu...).

Nici nu ma mira ca exista "toapice" de-astea , ca de altfel si ingrijorarea profesorilor de la Harvard cand vine vorba de numarul din ce in ce mai mic de studenti romani in campusul lor...

Trebuie sa le zica cineva ca ai nostrii s-au lasat de carte si s-au apucat de "scheme cool" cu idioteniile de bmx ce initial erau pentru copchii mici nu oameni maturi care "cica" mai si rationeaza (cateodata)...

:blink:

La mai mare "dragi copchii capitalisti" romani mari ciclisti pe bmx-uri :

BMX Accident

:rolleyes: Da' de ce as vrea sa fac asa ceva cu bicicleta?

Exista motociclete pentru "de-astea" si e chiar mai amuzant decat cu bicicleta!

Bmx-urile sunt "la moda" acum deoarece acum ne putem considera afara din comunism (oarecum... n-a crapat inca Ion Iliescu) si 100% in capitalism...

Alaturi de droguri , HIV , crime la ordinea zilei si "toate celelalte"...

Deci si copchii retarzi cu bmx-uri ce-si sparg mutrele, dintii isi rup mainile si picioarele incercand "chestii cool" in loc sa fie la biblioteca invatand ceva util si punandu-si creierul la treaba , ca doar de-aia e acolo(sau nu...).

Nici nu ma mira ca exista "toapice" de-astea , ca de altfel si ingrijorarea profesorilor de la Harvard cand vine vorba de numarul din ce in ce mai mic de studenti romani in campusul lor...

Trebuie sa le zica cineva ca ai nostrii s-au lasat de carte si s-au apucat de "scheme cool" cu idioteniile de bmx ce initial erau pentru copchii mici nu oameni maturi care "cica" mai si rationeaza (cateodata)...

:blink:

La mai mare "dragi copchii capitalisti" romani mari ciclisti pe bmx-uri :

BMX Accident

http://www.dailymoti...ort#rel-page-10

Nu pot sa cred ce citesc , atatea frustrari intr-un singur post ?

Mai lasa si pentru celelalte , nu te descarca asa deodata , vezi ca mai sunt niste "copchii capitalisti" care intreaba ce bmx-uri sa isi cumpere pe forum , indruma-i cumva spre calea cea buna, nu-i lasa asa in ceata .

• Upvote 6

Cred ca acest topic s-ar fi numit mai bine "pareri despre BMX-uri". Foarte misto schemele si miscarile din filmuletele prezentate anterior. Oricum sustin ideea: fiecare face ce vrea si ce ii place!

Eu sa mor daca Inteleg care e scopul la chestiile astea :roll:

Vad ca si-au luat toti copii de la bloc BMX-uri,se fataie In fata scarii cu ele :rolleyes:

Oi fi eu prea batran,prea ignorant...nu stiu, luminati-ma voi.

Cel mai important lucru pentru copiii generatiei acestea este sa iasa din casa si sa scape de "fundurile de stat pe scaunu` de la birou",sa aiba o pasiune in aer liber,sa practice un sport fie el ciclism sosea,mtb,bmx,sarituri prin skate park sau datu` pe role.Asta conteaza.....Asa scapam de obezitate,de sedentarism si multe alte inabilitati de care multe persoane sufera in ziua de azi

Oricine are un hobby sa-l practice cu pasiune si sa fie sanatos ii doresc.