Recommended Posts

Buna numele meu este Csuri!

Unii probabil ma stiti de pe la concursuri sau de la "Alpinsport MTB Marathon".

Sepsi Bike este o asociatie care va organiza concursuri de duatlon, triatlon, mtb,schi tura asa cum imi inchipui eu ca trebuie sa fie un concurs de calitate!

Cu raspunsuri prompte si la subiect pentru intrebarile concurentilor! Deocamdata sunt singur in asociatie dar deja s-au prezentat multi ca voluntari pentru evenimentele din 2012.

Sper sa recastig increderea in zona noastra si sa pot organiza evenimente de ciclism de inalta clasa!

Voi construi totul de la 0!

Cu stima Csuri.

P.S. ne gasiti pe Facebook si din ianuarie 2013 si pe www.sepsibike.ro

• Upvote 2

daca ma invatati sa ma dau pe ski tura ma bag si eu!:> app am nevoie si de niste foci de 1,80 :-

Salut,

Felicitari pentru organizarea concursului de sosea pentru amatori de la Sf. Gheorghe. Cu totii ne-am simtit foarte bine si vom reveni de fiecare data - speram sa se mai organizeze inca o data anul asta si cu siguranta vor fi si mai multi participanti. Mult succes in continuare!

• Upvote 1

@tohan: sunt sigur ca se vor ivi oameni care sa te invete! Iar ce tine de foci cred ca se vor gasi undeva in sura si unele in plus!

@ LadyBird: imi pare bine sa aud ca vati simtit bine la noi! Asta si este scopul acestor evenimente sa ne adunam sa ne simtim bine si sa avem ce povesti iarna. De organizat anul acesta nu mai organizam nimic numai vom ajuta la un duatlon pe 28 octombrie (www.trialuta.ro) dar de anul viitor avem proiecte mari! Stam prost un pic cu voluntarii dar sper sa se rezolve pana la anu!

Back in business!

pe 11 august organizam o noua editie a concursului de ciclism pe sosea pentru amatori din cadrul Turului ciclist al Tinutului Secuiesc! detalii in curand!

Dar va atrag atentia sa nu uitati nici de concursul de xce XCE Urban Eliminator

www.facebook.com/urbaneliminator