Sign in to follow this  
robert_11

Nu ma obisnuiesc cu noua sa

Recommended Posts

Am avut o astfel de sa si nu mi-a fost buna. Cred ca era prea lata si imi amortea unul din picioare. Intr-un final, facusem rost de un o sa la Decathlon (Selle Italia FLX Gelflow), insa am cazut la un concurs si mi-a sarit din sarme. Nu este rupta, nu are nimic, dar nu-mi pot imagina cum a iesit din acele sarme. Am incercat sa o pun inapoi, insa fara niciun rezultat. Nu are nimeni de pe aici un bon al unei sei asemanatoare luate de la Decathlon? As putea asa sa o duc la "garantie" si sa mi-o rezolve ei. Idiotul de mine a aruncat bonul si acum plang dupa el. Asadar, daca mai aveti un astfel de bon si doriti sa mi-l imprumutati si mie pana imi rezolv problema, v-as ramane recunoscator.

Daca ai trecut achizitia pe cardul de fidelitate nu ai nevoie de bon

Nu il am nici pe cardul de fidelitate. Stie macar ce magazine ofera posibilitatea testarii seii inainte de cumparare?

Am recitit toate posturile de aici. Am avut intre timp si Selle SMP TRK si tot am avut dureri, iar in plus de asta, imi amortea si piciorul de la ea. Am maritat-o repede. Acum am schimbat bicicleta, cu una noua, insa tot am probleme cu saua. Stie cinvea cum mi-as putea masura distanta intre oasele bazinului? Se pare ca o sa de 160 mm imi este mare (cum era Selle SMP TRK), iar seile de 130-135 imi sunt ori mici, ori prea dure.