Recommended Posts

Terminat Metro 2033, Metro Last Light, Bioshok Infinite, Unmechanical si acum am trecut iar again din nou la tanaru' bătrân Diablo 3

De departe Metro 2033 e cel mai bun dintre cele trei FPS-uri

Cum e Metro Last Night? Am terminat 2033 si as vrea sa ma apuc si de asta.

Este ok dar mai slab decât Metro 2033

Am jucat pana mi-am luat un garaj dupa aceea m-am plictisat, am bagat cheat engine si acum am vreo 200 mil. euro (sau dolari, numai stiu ce moneda folosesc) :)).

Am o colectie relativ mare de jocuri insa singurul care persista an de an este Fifa (pe ps3) :)  (eventual un diablo din cand in cand)

La sugestia colegului Chipuc poate o sa incerc si acel World of Tanks.

La mine persista Call of Duty. Le-am terminat pe toate inafara de BO 2 care mi se pare cel mai mare (defapt singurul) esec de la Activision.

În World of Tanks mă mai dau și eu, da' dacă adun 5-6 bătălii pe săptămână... Dacă nu faci grinding cu orele să aduni experiență și bani ca să iei tancuri noi, progresezi foaaaaarte lent.

Mda, WoT e un grindfest oribil. Desi e distractiv de la un nivel incolo (si mai ales daca joci cu prieteni, strategie, comunicare, nebunii), pana ajungi acolo iti vine sa-ti iei zilele.

In alta ordine de idei, va recomand un joc indie foarte interesant (dar si foarte dificil):

Nu stiu daca se gaseste pe torrente, dar in perioada asta sunt reduceri pe Steam si FTL e 5 $.

Am luat si eu o mica pauza de WoT (am tancurile pe care mi le-am dorit) si acum joc Fallout New Vegas. E frumos, imi place!

Eu joc LeaugeOfLegends de o perioada, de 2 ani cu pauze lungi, cand am chef si vreme.

Are cineva cont în Playstation Store? 

Mă depășește extrem de grav...nu reușesc să adaug carduri, indiferent că fac contul în Romania sau în altă țară.

Am nevoie de ajutor.

Iti cumperi gift carduri online, eu de aici am mai luat: http://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/, primesti un email cu codul pe care il bagi in psn store si ti se crediteaza contul cu suma respectiva, dupa care poti sa cumperi orice. Eu am cont de us pe care il folosesc pentru asta.

On 31.10.2012 at 22:33, Madalin96 said:

I done it!!!Am reusit sa instalez Warfighter.Pentru cei care incearca sau vor incerca dar nu reusesc,nu trebuie instalat din programul Origins,acela cu iconita portocalie,trebuie intrat in Fairlight (sau unde este localizat crack-ul) si instalat cu steam ,care are iconita neagra.O sa va apara install-ul cu o melodie super enervanta iar de acolo va descurcat :P.

Mie nu.mi apare Fairlight si este cumparat jocul. De ce nu.mi arată??