creizi

Avertismente si blocari acces

Recommended Posts

In acest topic vom publica utilizatorii care au accesul interzis temporar sau nelimitat pe ciclism.ro. Totodata, vor fi facute publice si motivele care au dus la luarea deciziei.

Edited by Ovidiu

Ne pare rau pentru neplacerile provocate de utilizatorul bogatu1 prin intermediul mesajelor private. Acesta a incercat sa promoveze prin SPAM firma Bike Wear.

Va asiguram (si pe aceasta cale ii asiguram si pe reprezentantii acestei firme) ca vom lua toate masurile legale pentru a rezolva problema.

Pacifier a ales sa viziteze un taram mai bun - pe veci. (SPAM)

Alla a luat o mica pauza deoarece nu s-a conformat avertimentelor si a insultat si un membru al ciclism.ro.

Userul Nex a fost sanctionat cu BAN 7 zile pentru jignirea altor useri pe 10 iulie.

Domnia sa a considerat ingenios sa-si faca un alt user, respectiv Jax.

A continuat sa jigneasca membrii si sa faca afirmatii ce contravin regulamentului. Vacanta 30 zile pentru Jax si Nex sters.

Numai bine!

Forum Ciclism.ro - View Profile: tiberiuss2@@AMEPARAM@@View Profile: tiberiuss2@@AMEPARAM@@tiberiuss2 va sta pe bara 7 zile pentru limbaj necorespunzator.

salut bitza

eu unul am kef de pedalat nu de deontologi ... daca site-ul ne gazduieste pe toti cu mic cu mare, mai hotz mai cinstit, asta este ... negustoria incepe prin a avea ceva de vanzare, la un pret anume si pe cineva sa vrea acel ceva de vanzare si sa mai dea ce cere vanzatorul ... pina aici perfect. nu e treaba mea sa fac procese verbale de constatare a infractiunii - militzia e platita pt asta.... si nici ankete pe cont propriu nu fac ... nu am vreme .. SI NICI KEF DE GLUMETZI NU AM, "BRE BAIETE"!!!

pacat de cei ce vor sport si nu pot avea liniste de altii(...)!!

QSD - vacanta o luna si anunturi sterse.

Pentru utilizarea abuziva a ariei vanzari.

QSD - vacanta o luna si anunturi sterse.

Pentru utilizarea abuziva a ariei vanzari.

S-a ridicat sanctiunea.

Userul brucolaq a fost creat doar pentru a lansa atacuri impotriva lui Leonte.

Ban permanent

• Upvote 1

Zenga 7 zile pe plaiurile vanatorii pentru limbaj.

Nu fi nepoliticos.

myxtreme2012, 7 zile suspendare pentru injuraturi adresate altui user pe mesaj privat.

Userul Joe a luat o vacanta de 7 zile pentru insultarea unui membru ciclism.ro.

Deci nu esti numai bou esti si idiot!

adriaaanmi " a trecut pe celalalt" pentru urmatorii 2 ani

se chinuia si el prea tare sase rupa de asta si voi, scursuri de administratori il chinuiati cu tonul vostru.

Magnumutz sa ai in permanenta o punga cu tine sa ai in ce sa iti pui picioarele dupa ce ti le demonteaza "greuceanu de cartier"

A! Trevize va fi suspendat definitiv din functia de supermoderator din cauza ca e soarice si n-are bicicleta. N-avem nevoie de d-astia pe aici dom-le!

Adaugat de Trevizes:

soarece de net da, bicicleta ioc, dar prietena ???!!! de ce nu confirmi ca nu am nici prietena? Vrei sa am belele acasa? Sa ajung off-topic?

pai m-am gandit ca esti certat cu nevasta si ati stricat prietenia, ca te-a pus intr-o rotita d-aia de hamster ca tot nu ai bicicleta http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Edited by Trevizes

adriaaanmi " a trecut pe celalalt" pentru urmatorii 2 ani

se chinuia si el prea tare sase rupa de asta si voi, scursuri de administratori il chinuiati cu tonul vostru.

Magnumutz sa ai in permanenta o punga cu tine sa ai in ce sa iti pui picioarele dupa ce ti le demonteaza "greuceanu de cartier"

A! Trevize va fi suspendat definitiv din functia de supermoderator din cauza ca e soarice si n-are bicicleta. N-avem nevoie de d-astia pe aici dom-le!

Adaugat de Trevizes:

soarece de net da, bicicleta ioc, dar prietena ???!!! de ce nu confirmi ca nu am nici prietena? Vrei sa am belele acasa? Sa ajung off-topic?

pai m-am gandit ca esti certat cu nevasta si ati stricat prietenia, ca te-a pus intr-o rotita d-aia de hamster ca tot nu ai bicicleta http://www.ciclism.ro/forums/public/style_emoticons/default/tongue.gif

Edited by Trevizes

Of of of... asta ar trebui sa-si ia bon de ordine si sa se aseze la coada, ca la cati "prieteni" de genul asta am, ar putea dura ceva, si nu ar fi bine sa-si piarda locul.

Am mai intalnit curajosi de genul asta de pe net si s-au facut ca nu ma cunosc, tipic smecherilor din spatele monitoarelor.

Of of of... asta ar trebui sa-si ia bon de ordine si sa se aseze la coada, ca la cati "prieteni" de genul asta am, ar putea dura ceva, si nu ar fi bine sa-si piarda locul.

Am mai intalnit curajosi de genul asta de pe net si s-au facut ca nu ma cunosc, tipic smecherilor din spatele monitoarelor.

Revolverz restrictionat pe termen de 30 de zile. Limbaj inadecvat si atac la persoana.

Air Wolf restrictionat pe termen de 7 zile. Provocarea altui utilizator.

Cand va dati in petic sa nu considerati ca numai "celalalt este de vina".

Jorjinio a luat pauza 7 zile pentru atac la persoana fiind intr-o continua razmerita cu utilizatorii.

Vad ca unii useri au steluta * sub nume, ceea ce inseamna ca au fost banati sau blocati pentru o perioada.

Dar nu se specifica aici de ce au fost banati.

Ar fi bine sa o faceti sa stie toata lumea ce au facut si de ce sa se fereasca.

In general se specifica si cauza restrictionarii...acu', fiecare cum are timp...

saracu' talpa puternica, ce aveti cu el? sloboziti-l din nou pe forum, rogu-va cu plecaciune. si pun si moace, sa fiu mai explicit

;)^:)^:D^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

Guest
This topic is now closed to further replies.