paunstefan

Poze cu bicicletele noastre!

Recommended Posts

Haideti sa punem poze cu bicicletele noastre ca exista galerie doar de cursiere aici puteti pune orice tip de bicicleta.

Incep eu:

Imagine postată

Salut paunstefan !

Off topic : fara suparare cati ani ai ? ;-)

daca mai stai mult pe forumul asta iti garantez ca o sa schimbi bicla in urmatorii ani :-) si eu tot cu bicicleta ca a ta am inceput(inca nu gasesc o poza mai veche sa o pun aici...):mrgreen:

pai chiar daca mai este un topic in care putem sa postam poze cu biclele noastre (chiar daca sunt si mtb-uri ) o sa pun si aici poze cu bicla mea ;-)

Imagine postatăImagine postată

Imagine postatăImagine postată

... sa nu va aud ca ma intrebati de ce am pedalele de culoarea asta

pozele sunt cam vechi adica de vreo 1 sapt de atunci am schimbat manetele de frina cu unele Shimano ST-EF50 Acera EZ Fire Plus Shift and Brake Lever 8 Speed iar lantul cu un Sram PC-830

frate, der ce-i cu pedalele alea?:001_302:

eram sigur :mrgreen: pina nu schimb culoarea nu scap de tine o sa le trag o vopsea neagra mat sa fi fericit sa vedem ce mai zici atunci :roll:

da mai bine editeaza poza in photoshop si fa-le negre si-atunci nu te mai bate la cap nimeni :-P

n-are rost sa strici "bunatate de pedale" ca se leaga unu sau altu de culoare ;-)

pai eu nu stiu de ce conteaza culoarea , daca ele isi fac treaba bine puteau sa fie si galbene din partea mea. Iar in Constanta avem decit un mag cu piese de bicle si acolo nu aveau decit 3 modele de pedale , unele din plastic unele negre dar erau destul de grele si modelul acesta din aluminiu de la bikepositive ce puteam sa aleg ... si cind mergi pe bicla nici nu se observa culoarea pedalelor

lasand gluma la o parte este foarte bine ca te-a prins microbu asta. La cati mai multi km.

lasand gluma la o parte este foarte bine ca te-a prins microbu asta. La cati mai multi km.

microbul il am de la 12 ani si pina la 22 cit am acum nu am gasit un vaccin sa ma scape de el . Multumesc , si tu sa ai parte de citi km are dacia bunicului meu din 89 ;-)

paunstefan este un membru tanar, dar care are initiative si nu se sfieste sa le arate. din pacate nu am pe calculator o poza cu bike-urile mele ( cross si road) dar voi incerca sa fac rost de 2 poze si sa le atasez:mrgreen:

paunstefan te incurajam si te felicitam in acelasi timp : "la cati mai multi km" si poate incerci sa mai convertesti pe cineva la statutul de ciclist.

ps:david ne saluta de pe transfagarasan:mrgreen:

salutare tuturor membrilor

@LiveForCycling

Sa nu-ti vopsesti pedalele ca vopseaua o sa se duca repede si o sa arate foarte urat. Am patit si eu. Chiar si vopseaua asta rosie originala o sa inceapa sa dispara cu timpul si o sa scapi de barfitori.

mai oameni buni,sunt 2 topic-uri separate pentru poze la bicle,la sectiunea "offroad" pt mtb si la "tehnic center",galeria cursierelor!:evil:jesus...

Pai este o galerie cu MTB-uri, una cu cursiere, una cu bicle in general, care nu se incadreaza in categoriile anterioare si ma gandesc sa mai fac eu o galerie cu ciclocros. Dar intai sa o termin pe a mea.

Sa nu amestecam cartofii cu barabulele:-P