ovidiu

2013.07.13 - King of the Mountain - Sibiu - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

cand se da drumul la inscrieri?

Probabil saptamana viitoare. Acum lucram la site.

Ovidiu, rogu-te, editează lista înscrișilor că m-am înregistrat de două ori...nu de alta, dar să nu fiu nevoit să fac urcarea de două ori ;) Thx! Poz. 17/18!

O sa fie editata:)

Gata,ne-am inscris. Am o dilema,bericile ingurgitate la tura de placere,isi vor epuiza efectul  pina la ora 16 ? Nu ar fi indicat sa se faca si o a treia, king of the beer ? cred ca majoritatea, aici vor da navala cu inscrierea.

King of the beer va fi seara! Butoaiele vor fi pregatite din timp!

Buun ! Deci cine bea inainte de termen va fi dns sau o face pe risc propriu ? Mai, dar parca nici cu apa nu prea merge sa urci atitia km. Trebuie sa-i intreb pe baietii de la Drink Team, trebuie sa aiba ei o solutie...

Aici ma inscriu, ca pe aia de la DrinkTeam i-am dovedit deja, astept concurenta, finish la rasaritul soarelui, cronometrare cu cip cirip. Premiul am inteles ca e un butoi de Chivas parca ?. Eu intreb in idea de a avea motivatia de a concura :D Da acum fie-mi supararea, ca de bat la cap de 5 ani, pe cand un King of the Smoke ? Ca tare-s curios cine ma bate ( categorie OPEN ) :)

Azi am facut o urcare pe Santa mai in stil "race", cronometrat din sosea, de la Curmatura, pana sus la intersectia cu asfaltul 1h:17m.

Azi am facut o urcare pe Santa mai in stil "race", cronometrat din sosea, de la Curmatura, pana sus la intersectia cu asfaltul 1h:17m.

Tinand cont ca startul se da de la intalnirea ciclism.ro, eu zic sa-ti recalculezi timpii estimati.

Viorel, nu ma consider un rider la care sa conteze secundele, mereu mi-a placut sa ma autodepasesc, si azi a fost una din acele zile, oricum multumesc pentru precizare :)

După cum știți, întâlnireaare loc la Rășinari, unde ciobanii mai coboară uneori cu oile.

Colegul BAST a reușit să surprindă niște indivizi care se pregătesc pentru întâlnirea din 2013. Sau să fie o pregătire pentru King of the Mountain?

Nu vom afla niciodată!

intalnire2013teaser.jpg
  • Upvote 7

@Ovidiu, mi se pare mie sau ai toale de boier ?

Am luat legatura ...Să hie baticu roz !!! Doar suntem profesioniști...:)

care va sa zica m-am inscris si la competitie. Daca urc de doua ori paltinisu in aceeasi zi, sunt curios cate butoaie de bere vor stinge durerea

salut.am incercat sa ma inscriu dar cand accesez rubrica inscrieri imi arata doar o pagina goala.nici macar lista de participanti nu apare.

Vezi ca ai probleme cu browserul, asa a patit un amic, incearca cu Mozilla Firefox cu actualizarile la zi.

Eu am reusit sa ma inscriu de doua ori :(

Se poate remedia? Multumesc.

Urci de doua ori :)

• Upvote 4

Dintre cei care vor merge la KOM e cineva care trece prin Pitesti, se da la concurs dupa care pleaca acasa, si care ma poate lua si pe mine + bicicleta?

Datorita unei probleme la un dest operat la mana dreapta, am decis sa stau la finish la KING OF THE OFF-ROAD, ca sa nu ma plictisesc.

Astept oferte (in baxuri de bere- (doar bere amaruie - rece)  sau Chivas+gheata) , sa-l conving pe serif despre clasamentul final.

Voi aduceti materia prima si ma descurc eu cu procesul de productie. Nu uitati sa specificati pe ambalaj numarul de concurs si locul in clasamentul dorit la final :)

Nu te-ai lecuit doar cu un dest? Vrei sa-ti operezi toata mana?

• Upvote 1

Nu te-ai lecuit doar cu un dest? Vrei sa-ti operezi toata mana?

Oi fi pretendent la podium :)

Guest
This topic is now closed to further replies.