ovidiu

! CONCURS ANULAT ! 2013.02.17 - Argeș Winter Race - Pitești - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

pana la urma care e motivul ptr care cursa nu se mai tine? ca vorba aia, pe toti ne macina curiozitatea...

Ce mai conteaza  motivul? Indiferent daca e unul apocaliptic sau pur si simplu unul banal ,sau chiar fara mortiv ,finalittatea e cea care ne intereseaza si are de fapt importanta.:) Ca e un final fericit sau nefericit asta numai superAlpinsuperMan poate sa o decidă...

• Upvote 1

Coane, ai dreptate. Eu zic ca e de bine ca nu se mai tine concursul. Asa am ocazia sa aranjez cu Vio sa ies primul. Am incercat si cu Ovidiu de-a lungul timpului.....dar se pare ca tipul e incoruptibil. Ma intreb ce dracu mai cauta in Romania:)

:-W  E deja 2 sferturi austriac ,un sfert neamț ,cu stomacul a ramas român...Deci daca vrei sa-l mituiesti ,dai ceva de stomac ,eventual un dicarbocalm :) 

Vezi ca de la JB  te cam ustura rozeta... 3:-O

deci sa inteleg ca va fi o cursa ilegala, de fapt? se fac si liniute pe aleea principala? (ca sa stiu sa vin cu XT-ul, masina nu schimbatorul :))

• Upvote 1

pentru ca aceasta intalnire a devenit speciala pastram tonul si pregatim un traseu special, altul decat cunoscuta bucla offroad din parc. vom parcurge aprox 32km exclusiv pe asfalt. nu noroi, nu push bike. finalul va aduce hidratare la restaurantul Cornul Vanatorului. va asteptam

Guest
This topic is now closed to further replies.