ovidiu

2013.04.06 - Gârboavele XC - Galați - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

Daca ma intrece alt concurent, pot sa-l injur?  - asta vreau si eu sa aflu  :)) 

Ar fi interesant să-i zici injuratura  in față ,nu de la spate...

• Upvote 2

Se mai fac inscrieri? As dori sa ma inscriu si eu dar nu vad unde pe pagina concursului

...micii vor fi din carne de vacal???

:) Asta e optional, in cazul in care chiar ai taiat tu vaca ,altfel  tre sa te multumesti cu ce vrea domnul ... sau domnul , sau domnul .

• Upvote 1

Nici nu va imaginati de cit timp astept sa fiu primu' care pune intrebari stupide! Asa ca voi lasa friu liber imaginatiei...

Ce cauciucuri sa folosim?O sa ploua in ziua concursului?E mult de urcat?Coboririle sint grele?Garboavele?!?Sigur e in Romania concursul?Exista la CP si savarine,Red Bull etc?Cam naspa cu sistemul asta de XC...Nu mai bine faceti de asa natura ca toata lumea sa iasa pe locul intii?Se poate merge pe o roata tot traseul?Pe traseu sint frunze ,gindacei,tintari,muste?Daca ma intrece alt concurent ,pot sa l injur?Daca vrea sa treaca de mine alt concurent,patesc ceva daca nu l las?Vor fi mai mult de 50 de fotografi/cameramani pe traseu?O sa trimiteti album cu pozele fiecarui concurent,pe banii vostri?Citi mici vor fi pe gratar?Vor fi mici de 80 g sau cei de 120g?Pastele vor fi Barilla sau Pambac?Cazarea intra in suma de inscriere?

Am obosit...N am avut mare umor,din cauza faptului ca m am gindit prea mult.Cele mai haioase sint alea venite din suflet si fara urma de stress.

daca o iau gresit la chicken run, pot sa ma intorc? :)

• Upvote 1

Inscrierile s-au incheiat.

Se mai fac inscrieri? As dori sa ma inscriu si eu dar nu vad unde pe pagina concursului

Pff,cum sa uit cea mai importanta intrebare?!? CITI BANI ATI STRINS ,MA,JEPCARILOR? Dupa ce ca e taxa asta astronomica,nici nu spuneti cit ati strins?Sa fie public totul!Daca nu primesc chitanta,factura etc., chem ANAF ul ! Mama voastra de miliardari,vreti in Top 300 Forbes ,a?

• Upvote 1

Nu o sa afli niciodata. In cercul asta al mafiotilor care organizeaza concursuri nimeni nu rupe tacerea asa ca nu vei sti niciodata cate case si-a facut Muti din banii de la concurs.

Da ,noroc ca mai da si el o bere din averea stransă ...

409188_331400296962881_559570420_n.jpg

• Upvote 4

O bere,a?Pesimistu' vede doar ce are in mina,nu ce i zace la picioare :D

Sa puteti voi sa beti toata berea care va fi pusa la picioarele voastre. Bine ca vine Drink Team in formatie completa si sper sa fie in forma, ca altfel o sa va spalati bicicletele cu bere.

Sa puteti voi sa beti toata berea care va fi pusa la picioarele voastre. Bine ca vine Drink Team in formatie completa si sper sa fie in forma, ca altfel o sa va spalati bicicletele cu bere.

Muti, esti convins ca ai atata bere? :)

Mare domn, toata stima!

>:P - la noi la Galati va fi super cald de vor iesi aburi dupa o ploaie scurta de 10 minute. Daca toata lumea vine cu caldura in inima, sigur se va incalzi atmosfera.

Poza lu' nenea Maus de sus este in acest week-end la Garboavele. El deja s-a apucat de bere.

• Upvote 2

Care vrea sa faca un om de zapada in Padurea Garboavele pe traseul de concurs? <):)

Nu prea gasesti pietre prin padure ..

atunci cu bulgari.....sau cu omul de zapada

• Upvote 1

deci? venim cu lopetile sa dam zapada pe traseu? Muti Jurca, ce ne poti spune? 

Ieri a nins bine.

Azi dimineata a nins din nou.

In timpul zilei s-a mai topit. Pamantul din padure cred ca mustuieste bine de tot. Duminica s-au anuntat 19 grade, sa speram ca nu in pahare <):) , Orcium ar fi o lopata in plus nu strica.

Daca nu s-a mai tinut Winter Race la Arges, o sa se tina la Galati :). Oricum ar fi, cred ca se vor pune multe absente in catalog.

Cotele Dunarii au crescut - posibil Pelicanii de la Tulcea sa vina in zbor, ca bacul nu se stie daca va mai trece.

Despre JPT nu stiu ce atmosfera e in sanul familei lor, probabil ca le tremura bazonul.

• Upvote 1

Acu o saptamana in padure era deja asa de uscat ca se facuse praf.Are pamantul resurse sa inghita cele 2 fire de zapada ,daca e destul de cald sa se topeasca .Asta daca nu so fi topit deja...

Așa ceva nu o sa mai vedeți  prea curand... : 

• Upvote 2

Sambata vom face o tura ( cu lopeti, cu skiuri, cu biciclete...) - fiecare vine cu ce are. Vom posta impresii si poze de la fata locului :P.

Jet Power Team (JPT) isi face probleme ca nu o sa aiba cu cine sa se bata, nicidecum de conditiile meteo :) 

Oricum, e bun filmuletul lui Maus. Macar acum stiu sa nu imi mai iau husele de pantofi, ci direct parazapezile :D Asteptam pozele. Oricum, la cate grade anunta astia, parca vad ca iar mancam tone de praf pe la voi prin padurice :) 

P.S. Luati si un foehn cu voi sambata!