ovidiu

2013.04.06 - Gârboavele XC - Galați - Recomandat Ciclism.ro

Recommended Posts

@robert_11

Trimite pe PM numarul de concurs ca sa verific.

Ovi pune matale rezultatele ca George e cu lăutarii...Slabe șanse  3 zile si 3 nopti de acum...

Urmaresc cu placere toate relatarile concurentilor si ma intreb: cat de norocos sa fi sa ai in orasul tau oameni atat de dedicati sportului asta? Felicitari concurentilor si succes in continuare organizatorilor!

• Upvote 2

Felicitari pentru organizare. Multumiri tuturor celor implicati pentru o zi reusita

Salut,

Felicitari pentru organizare.

A fost o zi excelenta, vremea a tinut cu noi. E prima oara cand ajung la Garboavele XC, un traseu foarte bun si echilibrat, practicabil 100%, exceptand coborarea pe "jgheab" in prima tura. Dar apoi am coborat fara probleme acea portiune.

Referitor la organizare, toate asteptarile mele au fost rasplatite :) Incepand cu pachetul de inscriere, un marcaj bun, oameni saritori la punctul de alimentare, o portie de paste calde la sfarsit si o bere buna dupa tura. Atmosfera placuta si mi-a placut si tombola de la sfarsit.

Zona este superba, ma bucur ca am avut ocazia sa trec pe la Garboavele cu ocazia acestui concurs.

Felicitari si la cat mai multe editii.

Traseul a fost super, organizarea la fel. Vremea a tinut cu noi si am avut parte de o zi excelenta.

Multumim organizatorilor.

Astept cu nerabdare cat mai multe poze. Erau fotografi peste tot, mai ales in zonele de push-bike.

Multumim tuturor sponsorilor, partenerilor si mai ales participantilor, fara de care acest eveniment nu ar fi avut loc.

Singura dezamagire este ca am ramas pe cap cu 100 litri de mere :- . Drink Team-ul a fost slabut, nu a facut toate turele :) - tota baza era in ei.

Vremea superba a fost partenerul cel mai important - multi s-au bronzat cu dungulita.

• Upvote 1

Dupa 15 minute de la finalul concursului. 8-X  - am fost oare norocosi si anul acesta? [-O<

img3140l.jpg

• Upvote 1

Multumim tuturor sponsorilor, partenerilor si mai ales participantilor, fara de care acest eveniment nu ar fi avut loc.

Singura dezamagire este ca am ramas pe cap cu 100 litri de mere :- . Drink Team-ul a fost slabut, nu a facut toate turele :) - tota baza era in ei.

Vremea superba a fost partenerul cel mai important - multi s-au bronzat cu dungulita.

Ce sa facem,omule,unii dintre noi au trebuit sa fie in bucale mai devreme,asa ca am facut tot ce se putea avand in vedere timpul limitat ;)

• Upvote 1

Mai Muti, chiar si DT are o limita :D cred ca am fost singurii care au golit restul de 150 litri de mere m/ Am zis si noi sa fim decenti, sa aiba si gura celorlalti rideri cate o gura :))

Super organizare, super traseu, super echipa organizatorica! Toata stima pentru Muti&Co.(GCT)

Felicitari organizatorilor si participantilor!

A fost extraordinar de bine! Mi-a palcut traseul chiar daca am vazut doar 3/4 din el. Ghinionul nu ma ocoloeste. :-< Data viitoare ma opresc la biserica...la toate bisericile. [-O<  Si nu o sa mai beau, mananc mere ci aghiazma.

Apropos: n-are nimeni un lant de rezerva :)))))))))))

Sfat pentru insotitorii concurentilor si pentru unii din concurenti: nu mai zaboviti in zona start/finish. Este si periculos si deranjant pentru cei care care mai au de alergat.

• Upvote 1

Ne pare rau,ca din motive obiective , nu am ajuns.Dovada, ca nu ne am speriat de noroi, am facut un tur  in noroi de 3x mai mare, decat la Gerboavele.Pentru "colectie" nu ne trimiteti si noua tricourile??? :)

Va asteptam pe 4 august la Mtb maraton Miercurea Ciuc

Wow! Multumim, Cat! Cred ca n-a scapat nimeni de furia Rebel-ului tau,

Multumiri se vor indrepta si catre sanduiulian. Eu, cel putin, acum le vad.

la mine merge. si stiu sigur ca domnu` Dan m-a tras bine de tot in poze...